KNLTB

In het afgelopen weekend zijn de laatste wedstrijden gespeeld van de Najaarscompetitie 2017

Najaars competitie van de KNLTB 2017
De wedstrijden vonden plaats op de vrijdagavond, de zaterdag en de zondag.
De eindstand daarvan is inmiddels bekend. Onze deelnemende teams zijn als volgt uit de
strijd gekomen.
Op de vrijdagavond
2e klasse gemengd dubbel 17+ (0705)
Dit team – bestaande uit – Antje Blumenthal, Eveline Jonkman, Bart Duindam en Reinout
Tuit hebben het uitstekend gedaan. Zij zijn op de 1e plaats geëindigd met 21 behaalde punten;
4 punten meer dan het op de 2e plaats geëindigde team. PROFICIAT

3e klasse gemengd dubbel 35+ (1055)
Dit team bestond uit Leontine van der Aa, Hanna Moser, Diane van Vliet, Corne Both, Dirk
Naber en Ruben Sprangemeijer. Van de 8 deelnemende teams hebben zij een 5e plaats weten
te behalen met een totaal van 11 punten. De nummer één in deze poule had iets meer dan het
dubbele aantal daarvan.

1e klasse gemengd dubbel 35+ (0915)
Aan dit team namen deel: Linda Goorden, Conny den Hartog, Marco Goorden, Arie den
Hartog en Harald de Vries. In deze poule was de concurrentie erg hevig. Uiteindelijk is ons
team geëindigd op een gedeelde 2e plaats met 12 punten uit 6 wedstrijden. De nummer 1 had
slechts één puntje meer.

3e klasse dames dubbel 17+ (3650)

Dit team bestond uit: Elise de Jong, Annelot van Moerkerk, Debbie Sprangemeijer, Anja Staal
en Marieke Stasse. Na 7 wedstrijden hebben zij een plaats in de middenmoot weten te
bemachtigen. Van de 8 deelnemende teams hebben zij er vier voor moeten laten gaan.
Op de zaterdag
1e klassse gemengd 17+ (0031
Aan dit team namen deel: Marja Boot, Barbera Groenesteyn, Wendy de Haan, Cornelis de
Jong en Reinout Tuit. Dit team heeft het moeilijk gehad. Van de 6 gespeelde wedstrijden
hebben zij er 2 gewonnen en 4 verloren. Uiteindelijk zijn zij samen met 2 andere teams op een
gedeelde 4e plaats geëindigd met 13 punten.
)
2e klasse dames 17+ (2615
Dit team bestond uit drie maal de dames den Hartog, t.w. Conny, Denise en Priscilla. Het 4e
teamlid was Cynthia Slenders zijn op de 3e plaats geëindigd Aangezien dit team vorig jaar kampioen was geworden zijn zij
dit jaar gepromoveerd naar de 2e klasse. Van de zes gespeelde wedstrijden hebben zij er drie
weten te winnen. Met een totaal van 11 behaalde punten zaten zij de nummer twee in deze
poule (met 13 punten) dicht op de hielen.
)
Op de zondag
3e klasse jongens van 11 t/m 17 jaar (5368)
Dit team bestond uit: Jilles Croes, Nick Goorden, Nathanael Stravers en Jens Nak. Deze
jongens hebben een mooie prestatie neergezet. Zij zijn namelijk op een 2e plaats geëindigd.
Van de 7 gespeelde wedstrijden hebben zij er 4 gewonnen, 2 gelijk gespeeld en één verloren
Hun totaal behaalde puntenaantal bedroeg 26

—————————————————————
Regio Jeugdcompetitie 2017

Aan deze competitie doet één team van Racket mee. De wedstrijden van dit team worden gespeeld op 5.Regio Jeugdcompetitie woensdagmiddag
; aanvang 14.00 uur.
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.
Woensdagmiddag

Ruben Voortjes
Thijs Voortjes
Marijn van der Sande
Lieuwe Kruis

wedstrijden 22 maart uit tegen Meerkerk
5 april thuis
19 april uit tegen Arkel
10 mei uit tegen Ameide
24 mei uit tegen vuren
7 juni thuis

2017 voorjaarscompetitie
Voor deze competitie zijn dit jaar 11 teams ingeschreven t.w.: – Op vrijdagavond 4 teams – Op zaterdagmiddag 4 teams – Op zondag 3 teams
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Vrijdagavond

Team Mix (0427) 3e klasse (17+
Team Dirk ( captain )
Dirk
Hanna
Leontine
Ruben

wedstrijden – 7 April uit tegen CC 2
– 14 April thuis tegen De Belt2 Heukelum
– 21 April uit tegen Arkel
– 5 Mei thuis tegen Leerdam
– 12 Mei thuis tegen In de Bogerd 1 Hoornaar
– 19 Mei uit tegen TV Giessenburg 3
– 26 Mei Uit tegen de LTC DE Merwede 1

aanvang 19 uur

Team Dames (1436) 4e klasse (17+)

Team Antje ( captain )
Antje
Debbie
Anja
Marieke
Annelot

wedstrijden – 7 April thuis tegen Dash 35 I – aanvang 19 h aanwezig 18.45 h
14 April uit tegen de Belt 2 Heukelum
21 April thuis tegen TC Dubbeldam 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

5 Mei uit tegen TC 73 Groot Ammers 1
12 Mei thuis tegen LTC de Merwede 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

19 Mei uit tegen GTC Overwaard 2
26 Mei uit tegen Lexmond 2

Team Heren (1030) 3e klasse (17+)
Team Jacques ( captain )
Jacque
Dick
Johan
Martin
Jan
Ed

Wedstrijden : 7 April uit tegen TV Streveland
14 April thuis tegen Nieuw Lekkerlandse TC 2
21 April uit tegen Dubbeldam 4
5 Mei thuis tegen Top Papendrecht
12 Mei uit tegen Alblasserdam 2
19 Mei thuis tegen GTC Overwaard 3
26 Mei thuis tegen RC Dordrecht 2

Team Heren 2 (1026) 3e klasse (17+)

Team Piet M ( captain )
Piet M
Piet C
Henk
Ruud
Dirk-Jan

wedstrijden – 7 April thuis tegen Bergambacht
14 April uit tegen de Belt Heukelum 1
21 April thuis tegen GTC Overwaard
5 Mei uit tegen Meerkerk 1
12 Mei uit tegen LTC sliedrecht1
19 Mei thuis tegen Leerdam
26 Mei thuis tegen Leerbroek

ZATERDAG

Team Heren 1 (0607) 1e klasse (35+)

Team Arie ( captain )
Arie
Rene
Rinie
Wido
Leen

wedstrijden 8 April uit tegen TC Ouderkerk a.d. Ijssel
15 April thuis tegen Ready 1882 team1
29 April uit tegen de Sluipers
6 Mei thuis tegen de Hiaten
13 Mei thuis tegen Oudelande 1
20 Mei uit tegen C.C 2
27 Mei uit tegen TC Nieuwkerk

Team Heren 2 (0614) 2e klasse (35+)

Team Ronald ( captain )
Ronald
Patrick
Marco
Rob
Peter

wedstrijden 8 April thuis tegen RLTC 1
15 April uit tegen Puttershoek 1
29 April thuis tegen Deuce again team 3
6 Mei Uit tegen TOC 1
13 Mei thuis tegen CC team 3
20 Mei uit tegen ZLTC Ter Steeghe team 1
27 april thuis tegen de Hiaten team 2

Team Mix 1 (0014) 2e klasse (17+)

Team Reinout ( captain )
Reinout
Barbera
Cornelis
Marja
Wendy

wedstrijden 8 April thuis tegen de Gouwe Smash team 1 – aanvang 11 h
15 April uit tegen be quick team 2
29 April thuis tegen de sluipers team 1 – aanvang 11 h
6 Mei uit tegen Schiebroekteam 3
13 Mei uit tegen Lexmond team 1
20 Mei tegen TV Moordrecht
27 Mei thuis tegen Overwaard – aanvang 11 h

Team Dames (1114) 2e klasse (17+)

Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

Wedstrijden 8 April uit tegen Meerkerk
15 April thuis tegen Zwijndrecht
6 Mei thuis tegen Top Papendrecht
13 Mei uit tegen s.Grevanedeel
20 Mei thuis tegen Barendrecht 4
27 Mei uit tegeb RLTC 1

Zondag

Team Mix 1(1542) 3e klasse (35+)

Team Reinout ( captain )

Reinout
Antje
Oscar
Arie
Johan
Hetty

wedstrijden 9 April – uit tegen GTC Overwaard 2
17 April – thuis tegen Raamsdonkveer 1 aanvang 11 h
7 Mei – thuis tegen TV Prinsenbeek aanvang 11 h
14 Mei – thuis tegen PVDV 1 aanvang 11 h
21 Mei – uit tegen cov desto afd tennis 2
28 mei – uit tegen TC Botesa

Team Mix 2 (0100) 5e klasse

Team Annemarie ( captain )

Annemarie
Joshua
Nick
Lieke

wedstrijden 9 April thuis tegen Top Papendrecht 3
17 April uit tegen GTC Overwaard
30 April thuis tegen TC Cash 1
7 Mei uit tegen Heer Jan 2
14 Mei uit tegen Markant 2
21 Mei thuis tegen De Ijpelaar
28 Mei tegen at risk team 2

Team Dames 2e klasse
Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

wedstrijden 9 April thuis tegen Papendrecht 1
17 April uit tegen Heer Jan 1
30 April thuis tegen LTV Traiq 1
14 Mei uit tegen LTV Vianen
21 Mei thuis tegen de Ijpelaar
28 Mei tegen TV At Risk 2

wij wensen onze competitie teams veel succes toe en vooral speelplezier

SLTVR
de wedstrijdcommissie

——————
Onze kampioenen najaar 2016 zaterdag en zondag ( team Denise ) met Denise en Priscilla den Hartog Conny den Hartog , Ellen te Kaat en Angelique Volkers

<

Najaarscompetie 2016
Wij hebben dit jaar naar liefs 2 teams die kampioen zijn geworden ( huldiging vind 17 November 2016 plaats ) GEFELICITEERD DAMES !!!!!
dat zijn de volgende teams
2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames – captain Denise
gewonnen met 31 punten
Boemerang werd 2e met 26 punten
TC Tilburg werd 3e met 22 punten
2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD)- captain Denise
gewonnen met 22 punten
RLTC en Putterhoek = een gedeelde 2e met 19 punten
Alblasserdam werd 3e met 15 punten
2e werd het team captain Reinout – Gefeliciteerd !

0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+
met 24 punten
eerste werd de nederlandse lawn tennisbond met 27 punten
en 3e werd de Petterlaar met 14 punten
3 e werd het team captain Antje- Gefeliciteerd !

3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+

het is een gedeelte 3 e plaats met Werkendam die eveneens over 12 punten beschikken
1e werd Almkerk met 23 punten
2e is een gedeelte 2 e plaats Top Papendrecht en TC 73 met 20 punten~
5 e werd het team Dirk
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+
dit is een gedeelte 5e plaats met TC 73 die eveneens over 10 punten beschikken
1e werd de Belt met 25 punten
2e werd Woudrichem met 19 punten
3e werd Werkendam met 18 punten
4e werd TV Benschop met 12 punten
Het team van Marco heeft zich helaas terug getrokken uit de competitie door omstandigheden
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+
Wij zijn trots op onze teams ! Hopelijk blijven jullie zo fanatiek enthousiast en gezellig en doen jullie ook weer mee met de voorjaarscompetitie 2017
Captain,s Let op ! Gelieve jullie team nog in November 2016 opgeven voor de lente van 2017

——————————————-
najaarscompetie 2016 eindstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2016 — kampioenen met 31 punten – team Denise
2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames

1 S.L.T.V.R. 1
6 31
2 T.C. Boemerang 1
6 26
3 T.C. Tilburg 1
6 22
4 L.T.V. Ball-Point 1
6 16
4 Het Hofland 1
6 16
6 RTV Quirijn 1
6 9
7 L.T.C. De Klinkaert 1
6 6

KNLTB Najaarscompetitie 2016
2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD) – kampioenen met 22 punten team Denise


1 S.L.T.V.R. 1
6 22
2 R.L.T.C. 1
6 19
2 T.V. Puttershoek 1
6 19
4 Alblasserdamse T.V. 1
6 15
5 T.V.K.L. 1
6 14
5 Hiaten 2
6 14
7 T.C. Breda 1
6 2

KNLTB Najaarscompetitie 2016
0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+ – 2e plaats team Reinout met 24 punten

1 Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1
6 27
2 S.L.T.V.R. 1
6 24
3 B.T.C. De Pettelaer 4
6 14
4 T.V. At Risk 2
6 13
4 S.V. Odijk Tennis 2
6 13
6 IJ.T.C. Groenvliet 1
6 9
7 G.L.T.C. Het Spieghel 1
6 5

KNLTB Najaarscompetitie 2016
3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+ – gedeelde 3e plaats met 12 punten team Antje

1 L.T.V. Almkerk 1
7 23
2 T.C. ’73 2
7 20
2 T.O.P. Papendrecht 2
7 20
3 T.V. Werkendam 2
7 12
3 S.L.T.V.R. 1
7 12
6 L.T.C. De Merwede 2
7 11
7 T.C. Dubbeldam 2
7 10
8 T.C. Bergambacht 2
7 0
KNLTB Najaarscompetitie 2016- gedeelde 5e plaats team Dirk met 10 punten
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+


1 T.C. De Belt 2
7 25
2 T.V. Woudrichem 1
7 19
3 T.V. Werkendam 1
7 18
4 T.V. Benschop 2
7 12
5 T.C. ’73 1
7 10
5 S.L.T.V.R. 1
7 10
7 T.V. Giessenburg 2
7 9
7 De Molenwiek 4
7 9

KNLTB Najaarscompetitie 2016- team Marco heeft zich terug getrokken
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+


1 T.V. Montfoort 1
4 16
2 T.V. De Hei 1
4 4
2 T.V. Waalrackets 1
4 4
4 S.L.T.V.R. 1
0 0 T

DHL Toernooi 24 Juni tm 3 Juli 2016 winnaars

zie toernooi.nl via onderstaande link

http://www.toernooi.nl/sport/winners.aspx?id=AB0435B5-0288-4FF0-9E7E-C05ED9BEB2C6

Eindstanden voorjaarscompetitie 2016

KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1512 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 35+

KAMPIOENEN

v.l.n.r. Conny en Arie den Hartog, Ellen te Kaat , Linda Goorden van Pierhagen en Rene Bongers ! van harte gefeliciteerd !

1 S.L.T.V.R. 1
7 25
2 T.V. De Ronde Vener 1
7 21
3 LTC Startbaan 1
7 19
4 T.V. Nieuwveen 1
7 17
4 TV De Kegel 1
7 17
6 TC Qui Vive 1
7 16
6 T.C. Uithoorn 1
7 16
8 L.T.V. Haaren 1
7 9
KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1042 Zondag Hele dag 2e klasse Dames

1 T.V. Maasland 1
7 32
2 L.T.V. Triaq 1
7 29
3 Tennisvereniging Ridderkerk "TVR" 1
7 26
3 A.T.C. 't Veldje 1
7 26
5 T.V. De IJpelaar 1
7 20
6 T.T.V. Ruitersvaart 1
7 14
7 M.T.C. Bequick 2
7 10
8 S.L.T.V.R. 1
7 9
KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1539 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd 35+

1 T.V. Oudegein 2
6 24
2 G.T.C. Overwaard 1
6 21
3 S.V. P.V.D.V. 1
6 19
4 S.L.T.V.R. 2
6 17
5 T.C. Bas Dongen 1
6 12
6 L.T.V. Berlicum 1
6 10
7 L.T.V. Raamsdonksveer 1
6 2
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0023 Zaterdag Middag 3e klasse Gemengd 17+

1 G.T.C. Overwaard 1
7 27
2 T.C. Meerkerk 1
7 23
3 T.C. Leerdam 1
7 22
4 D.L.T.C. Dash ’35 2
7 20
5 C.C. 1
7 18
6 L.T.C. De Merwede 2
7 14
6 S.L.T.V.R. 1
7 14
8 Alblasserdamse T.V. 2
7 2
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+

1 T.C. Meerkerk 2
6 19
2 L.T.C. De Merwede 1
6 17
3 In de Bogerd 1
6 16
4 T.V. Giessenburg 4
6 13
5 S.L.T.V.R. 1
6 8
6 G.T.C. Overwaard 1
6 7
7 T.C. Leerdam 4
6 4
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0608 Zaterdag Middag 1e klasse Heren 35+

1 T.V. Waddinxveen 1
7 27
2 S.L.T.V.R. 1
7 25
3 T.C. Ouderkerk aan den IJssel 1
7 17
4 T.C. Nieuwerkerk 1
7 16
5 Ready 1882 1
7 15
6 Hiaten 2
7 14
6 De Sluipers 2
7 14
8 C.C. 3
7 12
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0615 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 35+

1 T.V. d’Oudelande 1
7 28
2 T.C. Nieuwerkerk 2
7 23
2 Z.L.T.C. Ter Steeghe 2
7 23
4 Papendrechtse T.C. 1
7 19
5 S.L.T.V.R. 2
7 17
6 De Sluipers 3
7 12
7 L.T.C. Lexmond 1
7 10
8 T.O.P. Papendrecht 1
7 8
Districtscompetitie Rotterdam 2016
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+

1 G.T.C. Overwaard 1
6 21
2 Papendrechtse T.C. 1
6 19
3 Alblasserdamse T.V. 1
6 12
3 S.L.T.V.R. 1
6 12
5 Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 2
6 9
6 T.C. Dubbeldam 3
6 6
7 C.C. 3
6 5

Districtscompetitie Rotterdam 2016
1134 Zaterdag Middag 4e klasse Dames 17+

1 T.C. ’73 1
6 27
2 S.L.T.V.R. 1
6 12
2 G.T.C. Overwaard 1
6 12
4 T.C. Meerkerk 2
6 4
Districtscompetitie Rotterdam 2016
1437 Vrijdag Avond 4e klasse Dames dubbel 17+

1 L.T.C. Altena 1
6 20
2 T.C. ’73 2
6 18
3 H.L.T.C. Bergvliet 1
6 17
4 L.T.C. Lexmond 1
6 13
5 T.C. De Belt 1
6 9
6 S.L.T.V.R. 1
6 6
7 T.C. Bergambacht 2
6 1
istrictscompetitie Rotterdam 2016
1801 Zaterdag Morgen 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar

1 L.T.C. Altena 1
6 29
2 T.V. Schiedam Noord 1
6 15
2 Be Fair 1
6 15
4 T.V. Alexanderstad 1
6 12
4 T.C. Leerbroek 1
6 12
4 L.T.C. Altena 2
6 12
7 S.L.T.V.R. 1
6 10

Voorjaarscompetitie 2016 – teams
vrijdag

Mix (0427) 3e klasse 17+
Dirk Naber (cap.)
Elise de Jong
Annelot van Moerkerk
Ruben Sprangemeijer
Johan v.d. Brink

Dames (1437) 4e klasse 17+
Antje Blumenthal (cap.)
Debbie Sprangemeijer
Marieke NeuschwangerStasse
Rina Monshouwer v.d. Linden
Anja Staal
Bep Legemaate

heren (1024) 3e klasse 17+
Jacques Croque (cap.)
Dick Bender
Johan Nederlof
Martin van Vugt
Jan van Vugt

Zaterdagmorgen Jongens 11 t/m 17 jaar (1801) , 2e klasse
Nick Goorden
Frans-Jelle Kruis
Jilles Croes
Nathan Straver

Zaterdagmiddag:

Heren 1 (0608) 1eklasse
Arie den Hartog (cap)
Rene Bongers
Rienie van de Vliest
Cor de Ruiter

Heren 2 (0615) 2 klasse 35 plus
Marco Goorden (cap)
Peter Boxhorn
Patrick Stuut
Rob de Jong
Pieter van de Brugge

Mix 1 (0023 3e klasse 17 plus
Reinout Tuit (cap.)
Ellen ten Caat
Priscilla den Hartog
Marja Boot
Wido Blokland
Oskar Leerkamp

Dames(1134) 1e klasse 35+ 4e klasse
Lisanne Waterman (cap)
Leontien van de Aa
Marijke Hogenboezem
Masja van de Peet
Janneke Boender
Dianne van Vliet
Zondag:
Mix 1 (1512) 1e ) + 3e klasse
Conny den Hartog (cap)
Linda Goorden
Arie den Hartog
Rene Bongers

Mix 2 (1539) 35+ klasse 3e klasse
Antje Blumenthal (cap.)
Johan v.d. Brink
Bart Verhoeks
BepLegemaate
Oscar Leerkamp
Reinout Tuit

Dames (1042)2e klasse
Annemarie Gelauf-’t Lam ( capt )
Priscilla den Hartog
Romy van Iperen
Rianne Star

———————————–
Eindstanden najaarscompetitie 2015- Gelieve inloggen op de de site van de Knltb uitslagen en standen – 75804 is onze verenigingsnummer …het is helaas niet mogelijk om het e.e.a. te kopiëren i.v.m beveiliging . b.v.d. en excuus voor het ongemak
Najaarscompetitie van de KNLTB 2015 tussenstand per 7 Okober 2015

De najaarscompetitie van de KNLTB is in volle gang. We zijn thans op ongeveer de helft van de te spelen wedstrijden. Onderstaand een overzicht van de stand op dit moment.

Team Antje Blumenthal (vrijdagavond)

staat op een 4e plaats met 6 punten. De nummer 1 is TC 73 met 15 punten.

Team Dirk Naber (vrijdagavond)

staat op een 5e plaats met 6 punten. De nummer 1 is TV T.I.O.S. met 14 punten

Team Reinout Tuit (zaterdag)

staat op een 5e plaats met 5 punten. De nummer 1 is T.C. Leerbroek met 16 punten

Team Lisanne Waterman (zaterdag)

staat op een 5e plaats met 9 punten. De nummer 1 is T.V. Engelen met 15 puntenam

Team Annemarie Gelauf (zondag)

staat op een 4e plaats met 3 punten. De nummer 1 is LTC Vleuten De Meern met 15 punten

Team Romy van Iperen (zondag)

staat op een 4e plaats met 10 punten. De nummer 1 is TV Montfoort met 21 punten.

In ogenschouw dient genomen te worden dat op dit moment niet alle teams evenveel wedstrijden hebben gespeeld. De nog resterende wedstrijden kunnen dus nog voor veel veranderingen zorgen

——————————————————————————————————————najaarscompetitie van de KNLTB (aanvang 11 september 2015)

Er hebben zich 6 senioren teams voor de najaarscompetitie opgegeven,

– 2 mix teams op de vrijdag

-1 dames team op de zaterdag

-1 mix team op de zaterdag

-1 mix team op de zondag

-1 dames team op de zondag

De najaarscompetitie start op vrijdagavond 11 september en duurt tot en met zondag 25

oktober 2015. Indien nodig zullen er in de periode 30 oktober t/m 15 november 2015

inhaalwedstrijden plaatsvinden.

Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Vrijdagavond

Team Mix 1 (2e klasse 17+) – (1671) 1e wedstrijddag 11 september 2015

Antje Blumenthal (capt.)

Reinout Tuit

Hetty Sierman

Gilbert van Veen

Johan Nederlof

Thuiswedstrijden op :

11 september tegen Sliedrechtse L.T.C 2

25 september tegen T.C. Dubbeldam 1

16 oktober tegen T.V. Barendrecht 1

Uitwedstrijden op:

18 september tegen T.C. Berkenwoude 1

2 oktober tegen T.C. Bergambacht 1

9 oktober tegen T.C. ’73 1

23 oktober tegen T.V. Giesenburg 2

Team Mix 2 (3e klasse 17+)- (1805) 1e wedstrijddag 11 september 2015

Dirk Naber (capt.)

Marieke Stasse

Hanna Moser

Bart Verhoeks

Ruben Sprangemeijer

Debbie Sprangemeijer

Thuiswedstrijden op:

18 september tegen T.V. Heksenwiel 5

2 oktober tegen T.O.P. Papendrecht 6

9 oktober tegen C.C. 1

23 oktober tegen T.V. Giessenburg 4

11 september tegen T.V. Werkendam 1

Uitwedstrijden op:

25 september tegen T.V. T.I.O.S 2

16 oktober tegen L.T.C. De Merwede 1

Zaterdag

Team Mix 1 (2e klasse17+) – 0035 1e wedstrijddag 12 septemberl 2015

Reinout Tuit (capt.)

Gilbert van Veen

Ellen te Kaat

Mark Stuut

Thuiswedstrijden op:

12 september tegen T.V. Chaam 1

26 september tegen T.V. De IJpelaar 1

5 oktober tegen C.C. 1

3 oktober tegen T.C. Leerbroek 1

Uitwedstrijden op:

17 oktober tegen L.T.V. Raamsdonkveer 1

24 oktober tegen Tendo 1

Team Dames 1 (4e klasse 17+)- 4854 1e wedstrijddag 12 september 2015

Lisanne Waterman (capt.)

Leontine van der Aa

Janneke Boender

Marijke Hoogenboezem

Masja van Peet

Thuiswedstrijden op:

19 september tegen L.T.V. Raamsdonkveer 1

3 oktober tegen  T.V. Engelen 1

17 oktober tegen T.V. De Hei 1

24 oktober tegen L.T.C. Achter de Bogen 2

12 september tegen T.C. Bas Dongen 1

Uitwedstrijden op:

26 september tegen T.C. Raoktum 1

10 oktober tegen G.T.C. Overwaard 2

Zondag

Team Mix 1 (2e klasse) – 0818 1e wedstrijddag 20 september 2015

Annemarie Gelauf (capt.)

Marja Boot

Wesley Molders

Nick de Stigter

Thuiswedstrijden op:

27 september tegen L.T.C. Vleuten De Meern

18 oktober tegen T.V. Vep 1

25 oktober tegen A.T.C. ’t Veldje 1

Uitwedstrijden op:

20 september tegen U.S.V. Hercules, afd. tennis 2

4 oktober tegen L.T.C. Strandvliet 1

11 oktober tegen G.L.T.C. Be Quick 1

Team Dames 1 (4e klasse)- 5653 1e wedstrijddag 13 september 2015

Romy van Iperen (capt.)

Jakyra Labee

Kirsten de Mik

Priscilla den Hartog

Thuiswedstrijden op:

20 september tegen T.V. Markant 3

4 oktober tegen L.T.C. Vleuten De Meern 2

11 oktober tegen T.V. Cromwijck 1

25 oktober tegen T.V. Montfoort 1

uitwedstrijden op

13 september tegen S.V. P.V.D.V. 1

27 september tegen G.L.T.C. Ad Astra 1

18 oktober tegen T.V. d’Oudelande 1

DHL open toernooi ACTUEEL RATING TOERNOOI

Toernooidagen

vrijdag 26 juni 2015 t/m zondag 5 juli 2015

Winnaars

HE 17+ A
1
Marco Stuurman [1]
2
Jan-Arie Huijgen [2]
HE 17+ B
1
Leo van der Linden [1]
2
Frank van der Wel
3
Perry Brok
HE 17+ C
1
Marcel Steenland
2
Marco Timmer
3
Oskar Leerkamp [1]
HE 17+ D
1
Jim Hammer [1]
2
T van Druten
HD 17+ A
1
Patrick Ambachtsheer
Rico van Wijgerden
2
Rene Bongers [1]
Arie den Hartog
3
Cornelis de Jong
Reinout Tuit
HD 17+ B
1
Patrick Stuut
Harald de Vries
2
Jacques-Dirk Langerak [1]
Frank Wisman
3
Jan-Arie Huijgen
Willem Huijgen
HD 17+ C
1
Leo van der Linden [1]
Gilbert van Veen
2
Leen Buizert
Frank van der Wel
3
Niels Bron
Dennis Kuiper
HD 17+ D
1
Niek van den Berg
Stefan van Goolen
2
Hans Laponder [1]
Arie van de Wel
3/4
Piet Copier [3]
Ruud Muilwijk
DE 17+ A
1
Sabine Wisman [1]
2
Rianne Star
3
Ellen te Kaat
DD 17+ A
1
Annemarie Gelauf-‘T Lam [1]
Brenda den Haan
2
Janneke van Meeteren
Julie van Meeteren
3
Petra Holleman
Annemiek Smaal
DD 17+ B
1
Marcelle Wisman [1]
Sabine Wisman
2
Linda Goorden-Pierhagen
Conny den Hartog
3
Nellie Bouwman-Hoekwater
Bianca de Rover-V. Andel
DD 17+ C
1
Nelleke van der Vlist [1]
Annet van der Wel-Oudshoorn
2
Debbie Sprangemeijer
Anja Staal
DD 17+ D
1
Masja van Peet [2]
Dianne van Vliet
2
Antje Blumenthal
Ineke Buijzer
GD 17+ A
1
Reinout Tuit [2]
Marja Boot
2
Waldo Geenen [1]
Rianne Star
GD 17+ B
1
Perry Brok [1]
Linda van den Oever
2
Marcel Steenland [2]
Ellen te Kaat
GD 17+ C
1
Gilbert van Veen [2]
Romy van Iperen
2
Michael van Krieken [1]
Linde Noordegraaf
3/4
Gerard Groenewegen [3]
Jolanda Groenewegen
GD 17+ D
1
Dirk Naber [1]
Hanna Moser
2
Johan van den Brink
Bep Legemaate
3
Ruben Sprangemeijer
Marieke Stasse



Eindstanden voorjaarscompetitie 2015 regio Rotterdam en Knltb landelijk

Wij feliciteren het jeugdteam van Nick Goorden met de 1e plaats–kampioenen!!!!

En wij feliciteren het team van Linda met de gedeelde 2e plaats … geweldig resultaat !!

Onze andere 8 teams hebben helaas minder goed gescoord en zijn vrij laag geëindigd ondanks dat ze eveneens goed hebben gespeeld.

Dit heeft vooral te maken met het record aantal blessures deze lente . Des te knapper dat toch alle teams tot en met de laatste competitiedag hun taken hebben volbracht.

Wij zijn trots op iedereen die mee heeft gedaan, mee doen is dan ook belangrijker dan winnen , ook al had je daar misschien wel op gehoopt . Volgende keer beter en dan hopen wij zonder blessures !!!

bedankt allemaal !

met een sportieve groet

namens de wedstrijdcommissie Sltvr

1702 Zaterdag Morgen 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar – team van Nick Goorden kampioenen

1 S.L.T.V.R. 1 5 22
2 D.L.T.C. Dash ’35 1 5 14
3 Be Fair 1 5 13
4 T.O.P. Papendrecht 1 5 11
5 G.L.T.C. Ad Astra 1 5 8
6 Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1 5 7

vrijdag Avond Hoofdklasse Gemengd dubbel 17+– team van Linda  gedeelde 2e plaats

1 D.L.T.C. Dash ’35 1 7 20
2 B.T.V. E ’68 1 7 19
2 S.L.T.V.R. 1 7 19
4 T.V. Puttershoek 1 7 15
5 T.O.P. Papendrecht 1 7 13
6 L.T.V. Bleiswijk 1 7 11
6 L.T.C. Lexmond 1 7 11
8 T.C. Bergambacht 1 7 4

Districtscompetitie Rotterdam 2015

0014 Zaterdag Middag 2e klasse Gemengd 17+

1 T.C. ’73 1 7 26
2 G.L.T.C. Ad Astra 1 7 24
2 T.C. Dubbeldam 1 7 24
4 L.T.C. Lexmond 1 7 16
5 Be Fair 1 7 15
6 S.L.T.V.R. 1 7 12
6 T.C. Berkenwoude 1 7 12
8 T.V. Heer Jan 2 7 11

0308 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+

1 T.C. Berkenwoude 1 6 39
2 T.V. A.C. 1 6 34
3 T.C. Dubbeldam 1 6 26
4 T.C. ’73 1 6 23
5 S.L.T.V.R. 1 6 16
5 G.T.C. Tiod 3 6 16
7 Be Fair 2 6 14

0401 Vrijdag Avond Hoofdklasse Gemengd dubbel 17+

0518 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 17+

1 T.O.C. 2 7 32
2 De Gouwe Smash 2 7 23
3 Z.L.T.C. Ter Steeghe 2 7 17
3 Hiaten 3 7 17
5 T.V. Ommoord 1 7 16
6 S.L.T.V.R. 1 7 15
7 T.V.K.L. 1 7 11
8 T.V. Heer Jan 2 7 9

0530 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 17+

1 L.T.C. De Merwede 1 7 29
1 A.T.C. ‘t Veldje 1 7 29
3 T.C. De Belt 1 7 28
4 T.V. Giessenburg 1 7 15
5 S.L.T.V.R. 2 7 13
6 S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2 7 12
7 G.T.C. Overwaard 1 7 7
7 T.C. Dubbeldam 3 7 7

1025 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+

1 S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2 7 23
2 C.C. 1 7 22
3 Papendrechtse T.C. 1 7 20
4 T.V. Barendrecht 2 7 17
5 S.L.T.V.R. 1 7 11
6 T.O.P. Papendrecht 2 7 8
6 T.C. Dubbeldam 3 7 8
8 T.V. Giessenburg 2 7 3

1125 Zaterdag Middag 3e klasse Dames 17+

1 T.O.P. Papendrecht 3 6 26
2 T.C. Meerkerk 1 7 23
2 G.T.C. Overwaard 1 7 23
4 T.C. Bergambacht 1 7 20
5 L.T.C. De Merwede 2 7 17
6 R.C. Dordrecht afd. tennis 1 7 15
7 S.L.T.V.R. 1 6 8
8 T.V. PhARO 3 7 3

KNLTB Landelijk Voorjaar 2015

0142 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd senioren

1 T.O.P. Papendrecht 3 7 45
2 V.L.T.C. – Vlaardingen 1 7 40
3 T.V. Poortugaal 2 7 33
4 Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1 7 32
5 C.C. 3 7 30
6 D.L.T.C. Dash ’35 10 7 19
6 T.V. Puttershoek 1 7 19
8 S.L.T.V.R. 1 7 6

0148 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd senioren

1 Passing Shot 4 7 44
2 T.C. Zevensprong 1 7 40
3 T.V. Langeland 1 7 34
4 T.V. Heer Jan 2 7 33
5 T.C. Schiebroek 1 7 32
6 T.C. Ouderkerk aan den IJssel 1 7 23
7 TC Capelle 1 7 13
8 S.L.T.V.R. 2 7 5

Voorjaarscompetitie 2015

Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.- voor meer informatie zie mijn knltb

Vrijdagavond

Team Mix 1 (Hoofdklassse 17+) – afd. 0401 1e wedstrijddag 3 april 2015

Linda Goorden (capt.)

Harald de Vries

Corry van Veen

Arie den Hartog

Conny den Hartog

Thuiswedstrijden op :

10 april tegen L.T.V. Bleiswijk 1

24 april tegen B.T.V. E’68 1

1 mei tegen T.V. Puttershoek 1

29 mei tegen T.C. Bergambacht 1

Uitwedstrijden op:

3 April tegen L.T.C Lexmond

17 april tegen D.L.T.C. Dash ’35 1

15 mei tegen T.O.P. Papendrecht 1

Team Mix 2 (2e klasse 35+) – afd. 0308 1e wedstrijddag 3 april 2015

Dirk Naber (capt.) Marieke Stasse

Hanna Moser

Johan van den Brink Bart Verhoeks

Ruben Sprangemeijer

Debbie Sprangemeijer

Isabel Hofman

Leo Hofman

Thuiswedstrijden op:

3 april tegen T.C. Dubbeldam 1

17 april tegen T.V. A.C. 1

15 mei tegen Be Fair 2

Uitwedstrijden op:

10 april tegen G.T.C. Tiod 3

1 mei tegen T.C. ’73 1

29mei tegen T.C. Berkenwoude 1

Team Heren 1(3e klasse 17+)-afd. 1025 1e wedstrijddag: 3 april 2015

Jacques Croque (capt.)

Dick Bender

Johan Nederlof

Martin van Vugt Jan van Vugt

Thuiswedstrijden op:

10 april tegen T.O.P. Papendrecht 2

24 april tegen S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2

1 mei tegen T.V. Giessenburg 2

Uitwedstrijden op:

3 april tegen T.C. Dubbeldam 3

17 april tegen C.C. 1

29 mei tegen Papendrechtse T.C. 1

Zaterdagmorgen

Team Jongens 11 t/m 14 jaar (2e klasse)– afd. 1702 1e wedstrijddag: 4 april 2015

Nick Goorden Frans-Jelle Kruis

Jilles Croes

Tim Visser

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen G.L.T.C. Ad Astra 1

25 April tegen TC Capelle 1

16 mei tegen Nieuw-Lekkerlandse TC (NLTC) 1

Uitwedstrijden op:

4 april tegen T.O.P. Papendrecht 1

18 april tegen Be Fair 1

9 mei tegen D.L.T.C. Dash ’35 1

Zaterdagmiddag

Team Heren 1 (2e klasse 17+) – afd. 0518 1e wedstrijddag 4 april 2015

Arie den Hartog (capt)

Rene Bongers

Wido Blokland Rinie v.d. Vlies 9 mei tegen Z.L.T.C. Ter Steeghe 2

Cor de Ruiter

Thuiswedstrijden op:

4 April tegen T.,,C 2

18 April tegen  TV KL 1

9 Mei tegen Z.L.T.C ter Steeghe 2

Uitwedstrijden op:

11 april tegen T.V. Ommoord 1

25 april tegen De Gouwe Smash 2

16 mei tegen T.V. Heer

30 mei tegen Hiaten 3

Team Heren 2 (3e klasse 17+) – afd. 0530 1e wedstrijddag 4 april 2015

Marco Goorden (cap)

Mark Stuut

Patrick Stuut

Peter Boxhoorn

Ronald Kip

Robert de Jong

Freek Muller

Pieter van der Brugge

Thuiswedstrijden op

4 April  tegen L.T.C. De Merwede 1

18 April tegen TC de Belt

16 Mei tegen SV Oranje Wit afd tennis

Uitwedstrijden op:

11 april tegen G.T.C. Overwaard 1

25 april tegen T.C. Dubbeldam 3

9 mei tegen A.T.C. ’t Veldje 1

30 mei tegen T.V. Giessenburg 1

Team Mix 1 (2e klasse 17+) – afd. 0014 1e wedstrijddag 4 april 2015

Annemarie Gelauf (cap )

Marja Boot

Nick de Stigter Wesley Molders

Marja Boot

Nick de Stigter

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen T.C. ’73 1

25 april tegen T.C. Dubbeldam 1

16 mei tegen T.V. Heer Jan 2

30 mei tegen Be Fair 1

Uitwedstrijden op:

4 april tegen T.C. Berkenwoude 1

18 april tegen L.T.C. Lexmond 1

9 mei tegen G.L.T.C. Ad Adstra 1

Team Dames (3e klasse 17+) – afd. 1125 1e wedstrijddag 4 april 2015

Lisanne Waterman (capt )

Leontine van der Aa

Janneke Boender

Marijke Hoogenboezem

Rianne Star

Dianne van Vliet

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen T.C. Bergambacht 1

25 april tegen R.C. Dordrecht, afd. tennis 1

9 mei tegen T.C. Meerkerk 1

30 mei tegen T.O.P. Papendrecht 3

Uitwedstrijden op:

4 april tegen L.T.C. De Merwede 2

18 april tegen T.V. PhARO 3

16 mei tegen G.T.C. Overwaard 1

zondag

Team Mix 17+ (6e klasse) – afd. 0142) 1e wedstrijddag Maandag 6 april 2015

Reinout Tuit ( capt )

Oskar Leerkamp

Antje Blumenthal

Priscilla den Hartog

Bep Legemaate

Thuiswedstrijden op:

12 april tegen T.V. Puttershoek 1

26 april l tegen D.L.T.C. Dash ’35 10

10 mei tegen T.O.P Papendrecht

Uitwedstrijden op:

6 april (2e Paasdag)

tegen Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1

19 april tegen T.V. Poortugaal 2

17 mei tegen C.C. 3

31 mei tegen V.L.T.C. Vlaardingen 1

Team Mix 2 17+ (6e klasse) – afd. 0148 1e wedstrijddag Maandag 6 april 2015

Romy van Ieperen (capt )

Jakyra Labee

Kirsten de Mik

André Gelauf

Herman de Stigter

Joshua de Stigter

Ruben van der Wouden

Thuiswedstrijden op:

12 april tegen

26 april tegen

10 mei tegen

Uitwedstrijden op:

6 april (2e Paasdag)

Tegen T.C. Ouderkerk aan de Ijssel 1

19 april tegen T.V. Langeland 1

17 mei tegen T.C. Zevensprong 1

31mei T.C. Capelle 1

Voorjaarscompetitie 2015

Beste Captains,

Gelieve voor 1 December 2014 jullie teams opgegeven voor de voorjaarscompetitie 2015  aan Dick Bender.bvd

Er zijn wat wijzigingen voor m.b.t. de vrijdag avond. De belangrijkste twee zijn

1.keuze uit team 17 +  gemengd blijft 2 x mix 1x dames dubbel en 1x heren dubbel geen tijdlimiet met beslissende punt bij een stand van 40/40 en 3e set is een super tiebreak

2. of team 35 +  gemengd… bij deze keuze speel je op tijd 2 x 30 min 2 x mix 1 x dd en 1 x hd rest condities zijn gelijk aan 17+

Voor meer informatie kun je terecht bij Dick Bender of Antje Blumenthal . Beide kunnen jullie voorzien van meer informatie van het competitie aanbod voor 2015

najaarscompetietie Knltb 2014 eindstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2426 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen Madese TV

1 Madese T.V. 1 7 21
2 T.O.P. Papendrecht 1 7 20
3 T.V. De Lobbelaer 3 6 16
4 S.L.T.V.R. 1 7 15
5 T.V. Woudrichem 1 6 12
6 Sliedrechtse L.T.C. 1 7 11
7 T.V. Giessenburg 1 7 8
8 T.V. T.I.O.S. 1 7 5

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2486 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen LTV Vianen

1 L.T.V. Vianen 1 6 18
2 IJ.T.C. Groenvliet 1 6 14
2 S.V. Aurora 2 6 14
4 T.V. Linschoten 2 6 12
4 T.C. Leerdam 1 6 12
6 S.L.T.V.R. 2 6 10
7 T.C. ‘t Goy 3 6 4

8                      Lexmond                                                                  0                    0

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2536 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen TV Werkendam

1 T.V. Werkendam 1 7 23
2 IJ.T.C. Groenvliet 5 7 21
3 T.V. Buren 3 6 15
4 De Molenwiek 4 7 15
5 S.L.T.V.R. 3 7 12
6 T.O.P. Papendrecht 5 7 9
7 T.C. ’73 1 6 7
8 T.V. Linschoten 3 7 6

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9254 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar/kampioen TV Montfoort

1 T.V. Montfoort 1 5 27
2 IJ.T.C. Groenvliet 1 6 22
3 T.V. Lopik 1 5 21
4 C.T.V. De Doelen 3 6 18
5 T.V. Rosmalen 3 3 5
6 T.V. T.I.O.S. 1 4 5
7 S.L.T.V.R. 1 5 4

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9472 Zondag Hele dag 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar/ kampioen CC1

1 C.C. 1 7 42
2 T.V. Werkendam 1 7 27
3 L.T.V. Raamsdonksveer 2 7 26
4 T.V. Ter Weijde 1 7 22
5 T.V. Markant 2 7 19
6 T.O.P. Papendrecht 2 7 18
7 S.L.T.V.R. 1 7 9
8 T.V. T.I.O.S. 2 7 5

najaarscompetitie Knltb 2014 tussenstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2426 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+ team Yvonne

1 T.O.P. Papendrecht 1 4 12
1 Madese T.V. 1 4 12
3 T.V. De Lobbelaer 3 4 10
4 S.L.T.V.R. 1 4 8
5 Sliedrechtse L.T.C. 1 4 6
5 T.V. Woudrichem 1 4 6
7 T.V. Giessenburg 1 4 5
7 T.V. T.I.O.S. 1 4 5

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2486 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ team Antje

1 L.T.V. Vianen 1 4 11
2 T.V. Linschoten 2 4 9
3 S.L.T.V.R. 2 4 8
4 IJ.T.C. Groenvliet 1 3 7
5 T.C. Leerdam 1 3 6
6 S.V. Aurora 2 3 5
7 T.C. ‘t Goy 3 3 2

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2536 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+ team Dirk

1 T.V. Werkendam 1 4 14
2 IJ.T.C. Groenvliet 5 4 12
3 T.V. Buren 3 4 11
4 De Molenwiek 4 4 8
4 S.L.T.V.R. 3 4 8
6 T.O.P. Papendrecht 5 4 4
6 T.V. Linschoten 3 4 4
8 T.C. ’73 1 4 3

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9254 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar

1 T.V. Montfoort 1 3 15
2 T.V. Lopik 1 4 15
3 IJ.T.C. Groenvliet 1 3 14
4 C.T.V. De Doelen 3 3 10
5 T.V. Rosmalen 3 3 5
6 S.L.T.V.R. 1 4 4
7 T.V. T.I.O.S. 1 2 3

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9472 Zondag Hele dag 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar

1 C.C. 1 4 24
2 L.T.V. Raamsdonksveer 2 4 16
3 T.V. Werkendam 1 4 15
4 T.V. Ter Weijde 1 4 12
4 T.V. Markant 2 4 12
6 T.O.P. Papendrecht 2 4 9
7 S.L.T.V.R. 1 4 5
8 T.V. T.I.O.S. 2 4 3

Uitslagen

Winnaars

DHL Open 2014 organisatie SLTV Racket, Schelluinen, Nederland

HE – HE Poule A
1
Carlo Gordijn
2
Jan-Arie Huijgen
3
Waldo Geenen
HE – HE Poule B
1
Bart Duindam
2
Dennis Beumken
3
Frank Wisman
HE – HE Poule C
1
Oskar Leerkamp
2
Marcel Steenland
3
Adriaan van Tilborg
HD 4
1
Arie den Hartog [1]
Maurice Meulendijk
2
Cornelis de Jong
Reinout Tuit
3
Waldo Geenen
Maxim-Paul Meijer
HD 5
1
Arie den Hartog
Rinie van der Vlies
2
Pieter van der Brugge
Job Pijpers
3
Marco Goorden [1]
Marc Stuut
GD 5
1
Reinout Tuit
Marja Boot
2
Marco Goorden [1]
Hendra Van der Linden-Franken
3
Frank Wisman
Sabine Wisman
HD 6
1
Leo van der Linden [1]
Rinie van der Vlies
2
Jan-Arie Huijgen
Willem Huijgen
3
Perry Brok
Jan-Willem Hoornstra
DD 6 – Finale DD 6
1
Conny den Hartog [1]
Angelique Volker
2
Jolanda Groenewegen
Marjorie Ritmeester
GD 6

1. Miechel Geelen
Linda Geelen

2.

Marcel Steenland
Ellen te Kaat

DD7

  1. Monika Loeve
    Ria Loeve
  1. Evelien Jonkman
    Hanna Moser

HD 7

1. Piet Copier
Ruud Muilwijk

2.

Leen Buizert
Arjan van Kleef

GD7

  1. Jesper Dolk
    Monika Loeve
  2. Cok van Schooten
    Thea Sakko

HD 8

1
Hans Schaaf [1]
Hans van Schaik
2
Arjan Mijdam
Anne Nienhuis
3
T v Druten
Eric Kant
GD8

  1. Gilbert van Veen
    Antje Blumenthal
  1. Dick Bergwerff
    Jannet Bergwerff-Visser

DD 8

1
Henja Kleppe
Sarah van Wijngaarden
2
Jannet Bergwerff-Visser [1]
Ariena Stuurman
3
Isabella Hofman
Michelle Hofman

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

DHL  Open 2014  – Open toernooi 25+    –

toernooidagen :  vrijdag 27 juni 2014 t/m zondag 6 juli 2014

Reglement

Reglement
Wedstrijdbepalingen:

1. Het toernooi is goedgekeurd door de K.N.L.T.B.. Deelname staat open voor leden
van de K.N.L.T.B. Er wordt gespeeld volgens de regels van de K.N.L.T.B.
2. Er wordt gespeeld om 2 gewonnen sets. De sets worden gespeeld volgens het
Tie-break systeem.
3. De wedstrijdcommissie behoudt zich het recht voor inschrijving te weigeren zonder
opgave van reden.
4. De wedstrijdcommissie is gerechtigd deelnemers te plaatsen en kan deelnemers
vrijstellen van een of meer ronden.
5. Indien er naar oordeel van de wedstrijdcommissie, voor bepaalde onderdelen
onvoldoende wordt ingeschreven, kan zij deze onderdelen laten vervallen.
6. Het inschrijfgeld moet voor aanvang van de eerste wedstrijd worden voldaan. Een
deelnemer, die voor enig onderdeel heeft ingeschreven, is gehouden daarvoor het
verschuldigde inschrijfgeld te voldoen, onafhankelijk van het al of niet deelnemen
aan dat onderdeel.
7. Voor het finaleweekend worden geen verhinderingen geaccepteerd. Van maandag
tot en met vrijdag wordt niet meer dan een verhindering na 18.00 uur geaccepteerd.
8. Alle deelnemers ontvangen bericht van het tijdstip van hun eerste wedstrijd. Daarna
is iedere deelnemer verplicht bij de wedstrijdleiding te informeren naar de volgende
te spelen wedstrijd.
9. Deelnemers dienen zich bij aankomst op het park bij de wedstrijdleiding te melden
en mogen het park niet zonder haar toestemming verlaten.
10. Indien een deelnemer zich een half uur na de vastgestelde tijd niet heeft gemeld,
wordt de wedstrijd aan de tegenpartij gewonnen gegeven.
11. Alle deelnemers zijn verplicht zich te onderwerpen aan de beslissingen van de
wedstrijdleiding.
12. De deelnemers zijn verplicht op uitnodiging van de wedstrijdleiding als scheids-
rechter op te treden.
13. De inschrijving sluit op 21-6-2014 of eerder als het maximum aantal partijen is bereikt.
14. Deelnemers die voor een toernooi hebben ingeschreven dat gelijktijdig met dit
toernooi gehouden wordt, worden voor deelname aan beide toernooien uitgesloten.
15. Hij/zij weet, dat betaling van inschrijfgeld verplicht is, ook bij vrijwillige terug-
trekking uit het toernooi. (bij een door de wedstrijdleiding geweigerde inschrijving
is geen inschrijfgeld verschuldigd).
16. Deelnemers zijn verplicht op het vastgestelde tijdstip hun partij te beginnen, ook
als er geen scheidsrechter aanwezig is.
17. Uitsluitend persoonlijk, zullen als inschrijving geaccepteerd
worden, via internet.
18. Er wordt gespeeld op 3 grasbanen. Er kan bij kunstlicht worden gespeeld.
19. Tenniskleding is verplicht volgens de regels van de K.N.L.T.B.
20. Inschrijfgeld bedraagt € 8,00 per persoon per onderdeel
Er kan maximaal voor twee onderdelen per persoon worden ingeschreven.
21. Na 22.30 uur is het niet verplicht om een wedstrijd te beginnen of een afgebroken partij te hervatten.
Bijzondere bepalingen inzake indeling op rating
22. De indeling in de rubrieken damesenkelspel en herenenkelspel geschiedt in poule ‘s met een maximale bandbreedte in rating van 1.0000, tenzij de wedstrijdleider met uitdrukkelijke toestemming van de bondsgedelegeerde anders beslist. Indeling in schema’s met een kleinere bandbreedte is mogelijk.
23. De actuele rating wordt bepaald op 23 juni 2014 om 20.00u aan de hand van de dan geldende ratingstand volgens de gegevens van de KNLTB, tenzij de wedstrijdleider met uitdrukkelijke toestemming van de bondsgedelegeerde anders beslist.
24. In alle gevallen waarin de wedstrijdbepalingen niet voorzien, beslist de wedstrijdleider

—————————————————————————————————————-

Eindstand voorjaarscompetitie senioren 2014

Team : Yvonne

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0408 Vrijdag Avond 1e klasse Gemengd dubbel 25+

1

L.T.V. Bleiswijk 1

7

25

2

S.L.T.V.R. 1

7

23

3

T.C. Bergambacht 2

7

14

4

T.V. Barendrecht 1

6

13

5

G.L.T.C. Ad Astra 2

7

13

6

T.V. De Molen – Nieuw Beijerla 2

6

10

7

T.C. Dubbeldam 1

7

9

8

T.O.P. Papendrecht 2

7

1

… is ons Bleiswijk uiteindelijk toch met 2 punten voorbij gegaan dat heeft ons het kampioenschap gekost grr ..maar een 2e plaats is ook mooi !!! Gefeliciteerd !!!

Team: Antje

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0414 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.C. Lekkerkerk 2

7

20

2

T.V. Giessenburg 1

7

18

3

T.O.P. Papendrecht 4

7

16

4

S.L.T.V.R. 2

7

15

5

Sliedrechtse L.T.C. 1

7

12

6

T.C. De Belt 1

6

10

7

T.V. Arkel 1

7

10

8

T.C. Berkenwoude 1

6

7

is ons Papendrecht toch met een punt voorbij gegaan …. dus niet 3e maar bijna 3e geworden grr 🙂 maar evengoed een goede prestatie !!! bedankt maatjes !!!

Team; Dirk

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 5

7

25

2

T.C. De Belt 2

7

22

3

L.T.C. De Merwede 1

7

18

4

T.V. Stolwijk 1

7

13

5

T.C. Meerkerk 1

7

11

5

T.C. ’73 2

7

11

7

T.V. A.C. 1

7

9

8

S.L.T.V.R. 3

7

3

Team; Arie

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0517 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 18+

1

B.T.V. E ’68 1

7

27

2

T.C. de Kooistee 2

7

25

3

T.V. Menheerse 1

6

21

4

S.L.T.V.R. 1

7

18

5

T.C. Rozenburg 2

6

13

6

T.C. West Voorne 1

7

13

7

T.C. Leerdam 2

7

11

8

H.L.T.C. Bergvliet 1

7

7

Team : Patrick

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0531 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 18+

1

T.C. Dubbeldam 2

7

30

2

T.C. De Belt 1

7

26

3

C.C. 6

7

22

4

L.T.C. De Merwede 1

7

17

5

S.L.T.V.R. 2

6

13

6

A.T.C. ‘t Veldje 1

6

11

7

T.C. Meerkerk 1

6

6

8

T.V. Giessenburg 1

6

5

Team; Jacque

Districtscompetitie Rotterdam 2014

1014 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 1

7

25

2

T.C. Meerkerk 1

7

20

3

R.C. Dordrecht afd. tennis 2

7

16

4

T.C. Dubbeldam 2

7

15

5

T.C. Leerdam 1

6

14

6

H.L.T.C. Bergvliet 1

6

7

7

T.V. Zwijndrecht 2

7

6

8

S.L.T.V.R. 1

7

5

Team; Reinout

KNLTB Landelijk Voorjaar 2014

2020 Zondag Hele dag 2e klasse Heren 35+

1

T.V. De Commandeurs 1

7

31

2

T.C. Hoogland 1

7

29

3

T.V. Ter Weijde 1

7

24

4

T.V. Vogelenzang 1

7

22

5

S.L.T.V.R. 1

7

19

6

S.V. Aurora 1

7

15

7

Manger Cats 6

11

7

T.C. W.O.C. 2

6

11

————————————————————————————————————————————————————-

Al bij al hebben alle teams goed gepresteerd allemaal boven tot midden moot . 2 teams hebben een beetje pech gehad , maar dat kan gebeuren als de tegenstander met alleen spelers uit de hogere ranking,s komt of dat simpel weg de super tie breaks de verkeerde kant op gaan 🙂 Hoop dat jullie dit dan ook niet tegen houdt om volgend jaar weer mee doen. Gezelligheid boven alles …en kun je dan nog scoren is het helemaal top !!

Bedankt voor jullie inzet !!!

namens ons allemaal van SLTVR

Antje red.

———————————————————————————————-

Eindstanden kids voorjaarscompetitie 2014

Groen 1 – Afdeling 060

Punten

Gespeeld

Wedstrijden

Sets

1

TOP 1

41

7

41

1

83

3

2

LOPIK 1

29

7

29

13

59

31

3

RACKET 1

21

7

21

21

44

45

4

VREESWIJK 2

20

6

20

16

42

36

5

HOFLAND 1

20

7

20

22

46

47

6

WERKENDAM 1

18

7

18

24

38

49

7

BELT 2

13

7

13

29

29

60

8

ALTENA 2

0

6

0

36

2

72

Punten

Gespeeld

Wedstrijden

Sets

1

DASH35 1

37

7

37

5

76

14

2

TER STEEGHE 1

25

7

25

17

52

39

3

DUBBELDAM 1

22

7

22

20

50

44

4

ALBLASSERDAM 1

22

7

22

20

47

46

5

RACKET 1

19

7

19

23

43

50

6

SLTC 1

19

7

19

23

44

49

7

TOP 1

19

7

19

23

42

49

8

OVERWAARD 1

5

7

5

37

14

77

Heel knap gedaan jongens en meisjes !!! de 3e en de 5e plaats … we zijn trots op jullie !!

—————————————————————————————-

————————————————————————————————————————————————————–

Tussenstand voorjaarscompetitie 2014 per 28 Mei 2014 – junioren

De junioren stonden er na 4 wedstrijden als volgt voor:

Groen 1

vereniging                   wedstrijden   Punten

1. Top1                          4                         23

2.Lopik 2                      4                         14

3.Racket 1                     4                         14

4.Belt 2                          4                        12

5.Hofland 1                   4                        10

6.Vreeswijk 2                3                       10

7.Werkendam 1            4                         7

8.Altena 2                      3                         0

Poulestand van Groen 2 – afd 100

vereniging                               wedstrijden   punten

1.Dash 35  1                                     4                 21

2.Top 1                                             4                 14

3.Alblasserdam 1                           4                 13

4.Racket 1                                       4                 12

5.Dubbeldam 1                              4                 12

6. Sltc 1                                           4                 11

7.ter Stegghe 1                               4                 10

8.Overwaard 1                               4                   3

beide teams staan dus in de bovenste helft … goed zo jongens en meisjes

——————————————————————

Tussenstand voorjaarscompetitie 2014 per 20 Mei 2014- senioren

Beste leden van sltvr,

Om jullie een beetje op de hoogte te houden van de voorjaarscompetitie en onze teams hier alvast een overzicht van de prestatie,s van onze senioren teams tot nu toe.

Standen – team Yvonne

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0408 Vrijdag Avond 1e klasse Gemengd dubbel 25+

1

L.T.V. Bleiswijk 1

5

18

2

S.L.T.V.R. 1

5

15

3

G.L.T.C. Ad Astra 2

5

10

3

T.V. De Molen – Nieuw Beijerla 2

5

10

3

T.V. Barendrecht 1

5

10

6

T.C. Dubbeldam 1

5

8

6

T.C. Bergambacht 2

5

8

8

T.O.P. Papendrecht 2

5

1

zeer spannend …momenteel staat Sltvr op de 2e plaats met 15 punten .. 3 punten verschil met Bleiswijk ( nu nummer 1 met 18 punten ) en nummer 3 ( staan maar liefs 3 clubs met op 10 punten dus 5 punten verschil  met Sltvr ) nog 2 wedstrijden te gaan ….

Standen – team Antje

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0414 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.C. Lekkerkerk 2

5

14

2

T.V. Giessenburg 1

5

12

3

T.O.P. Papendrecht 4

5

11

3

S.L.T.V.R. 2

5

11

5

Sliedrechtse L.T.C. 1

4

9

6

T.C. De Belt 1

5

8

7

T.V. Arkel 1

5

7

8

T.C. Berkenwoude 1

4

4

Eveneens zeer spannend een gedeelde 3e plaats samen met Top met 11 punten , de nummer 2 Giessenburg heeft maar een punt meer te weten 12 punten, de nummer een staat op 14 punten…. dus de nummer een heeft maar 3 punten verschil met Sltvr …

nog 2 wedstrijden te gaan …. er kan nog van alles gebeuren …………..

Standen – team Jacque

Districtscompetitie Rotterdam 2014

1014 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 1

5

19

2

T.C. Meerkerk 1

5

15

3

T.C. Leerdam 1

4

10

4

T.C. Dubbeldam 2

5

10

4

R.C. Dordrecht afd. tennis 2

5

10

6

H.L.T.C. Bergvliet 1

4

5

7

S.L.T.V.R. 1

5

4

8

T.V. Zwijndrecht 2

nog een harde klus om in de midden te eindigen maar niets is onmogelijk nog 2

wedstrijden te gaan

Standen – team Dirk

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 5

5

18

2

T.C. De Belt 2

5

17

3

T.C. Meerkerk 1

5

11

3

L.T.C. De Merwede 1

5

11

5

T.V. Stolwijk 1

5

9

6

T.C. ’73 2

5

7

7

T.V. A.C. 1

5

5

8

S.L.T.V.R. 3

5

2

nog 2 wedstrijden te gaan …wellicht kan zich dit team nog naar boven toe verplaatsen … wij gaan voor ze duimen

Standen – team Arie/ Rene

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0517 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 18+

1

T.V. Menheerse 1

5

19

2

B.T.V. E ’68 1

5

18

3

T.C. de Kooistee 2

5

17

4

T.C. West Voorne 1

5

12

5

T.C. Rozenburg 2

5

11

6

S.L.T.V.R. 1

5

10

7

T.C. Leerdam 2

5

8

8

H.L.T.C. Bergvliet 1

5

5

afwachten – wellicht zal ook dit team uiteindelijk hoger gaan eindigen , het verschil

met voorafgaande clubs 4 en 5  valt te verwaarlozen ( 1 a 2 punten ) …de laatste wedstrijden zullen het uitwijzen.

Standen – team Marco/Patrick

Districtscompetitie Rotterdam 2014

0531 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 18+

1

T.C. Dubbeldam 2

5

21

2

T.C. De Belt 1

5

19

3

C.C. 6

5

16

4

S.L.T.V.R. 2

5

13

5

L.T.C. De Merwede 1

4

9

6

A.T.C. ‘t Veldje 1

5

9

7

T.V. Giessenburg 1

5

5

8

T.C. Meerkerk 1

4

3

dit team heeft met 13 punten maar 3 punten verschil met de nummer 3 ( CC6 met 16 punten)  – wellicht zal dit team nog stijgen ….

Standen – team Reinout

KNLTB Landelijk Voorjaar 2014

2020 Zondag Hele dag 2e klasse Heren 35+

1

T.V. De Commandeurs 1

5

20

2

T.C. Hoogland 1

5

19

3

T.V. Vogelenzang 1

5

16

4

S.L.T.V.R. 1

5

15

4

T.V. Ter Weijde 1

5

15

6

S.V. Aurora 1

5

14

7

Manger Cats 2

4

9

8

T.C. W.O.C. 2

4

6

dit team heeft 15 punten dus maar een punt verschil met de nummer 3 momenteel Vogelenzang met 16 punten en 5 punten verschil met de nummer 1 , momenteel de Commandeurs met 20 punten…. valt nog in te halen aangezien er per wedstrijd 6 punten te verdienen valt … dit in tegenstelling bvb met de vrijdagteams waar de teams per gestreden wedstrijd maximaal 4 punten kunnen behalen…..  dus alles is nog mogelijk

wij duimen voor alle teams en zullen na afloop de eindstanden z.s.m. bekend maken

Zet hem op !!!!!!!!!

namens de wedstrijdcommissie

Antje red.

—————————————————————————-

voorjaarscompetitie 2014 Regio Rotterdam

speeltijden en teams

.Voorjaarscompetitie indeling 2014 van de KNLTB
– Op woensdagmiddag 2 junior teams
– Op vrijdagavond 4 senior teams
– Op zaterdag 2 senior teams
– Op zondag 1 team
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Woensdagmiddag
Team Groen 1 – afd. 060 1e wedstrijddag 9 april 2014

spelers:

Nick Goorden
Dyon Zantman
Frans-Jelle Kruis
Sanne de Vries

Thuiswedstrijden op:
9 april tegen Hofland 1

16 april tegen Lopik 1

7 mei tegen Altena 2

14 mei tegen De Belt 2

Uitwedstrijden op:

23 april tegen Werkendam 1

21 mei tegen Top 1

28 mei tegen Vreeswijk 2

Team Groen 2 – afd. 100 1e wedstrijddag 9 april 2014

spelers :

Jilles Croes
Jelle Hofman
Tim Visser
Victor de Weerdt
Lisa Goorden

Thuiswedstrijden op:

9 april tegen Alblasserdam 1

16 april tegen Dubbeldam 1

7 mei tegen Overwaard 1

14 mei tegen Dash 35 1

Uitwedstrijden op:
23 april tegen Ter Steege 1
21 mei tegen Top 1
28 mei tegen SLTC 1
Vrijdagavond

Team Mix 1 (1e klasse) – afd. 0408 1e wedstrijddag 11 april 2014

spelers:

Yvonne Brok (capt.)
Perry Brok
Harald de Vries
Linda Goorden
Corry van Veen

Thuiswedstrijden op :

18 April tegen Top Papendrecht

9 Mei tegen L.T.V. Bleiswijk 1

16 Mei tegen T.V. Barendrecht 1

Uitwedstrijden op:

11 April tegen G.L.T.C.   Astra 2

25 April tegenBergambacht 2

23 Mei tegen Nieuw Beijerland
30  Mei tegen
2Dubbeldam 1


Team Mix 2 (2e klasse) – afd. 0414 1e wedstrijddag 11 april 2014

spelers:

Antje Blumenthal (capt.)
Reinout Tuit
Marcel Steenland
Bep Legemaate
Dennis v.d. Heijden (res.)

Debbie Sprangemeijer (res.)

Thuiswedstrijden

11 april tegen. De  Belt 1

25 april tegen T.O.P.  4

23 mei tegen Lekkerkerk 2

30 mei tegen tegen Giessenburg 1

Uitwedstrijden op:

18-4 tegen TV Arkel 1

09-05 tegen Berkenwoude 1

16-05 Sliedrecht LTC1

Team Mix 3(3e klasse)-afd. 0427 1e wedstrijddag 11 april 2014

spelers:

Dirk Naber (cap)
Hanna Moser
Arjan Vos
Bart Verhoeks
Marieke Stasse

Thuiswedstrijden op:

18 april tegen T.C. Meerkerk 1

9 mei tegen T.O.P. Papendrecht 5

16 mei tegen L.T.C. De Merwede

Uitwedstrijden op:

11 April tegen T.C. De Belt 2

25 April tegen Stolwijk

23 Mei tegen T.C. ‘73 2

30 Mei tegen tegen AC 1

Team Heren 1(2e klasse)-afd. 1014 1e wedstrijddag: 11 april 2014

spelers:

Jacques Croque (capt.)

Dick Bender
Johan Nederlof
Martin van Vugt
Jan van Vugt

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen T.O.P. Papendrecht 1

25 april tegen T.C. Meerkerk 1

23 mei tegen T.C. Leerdam 1

30 mei tegen T.C. Dubbeldam 2

Uitwedstrijden op:

18 april tegen H.L.T.C. Bergvliet 1

9 mei tegen T.V. Zwijndrecht 2


16 mei tegen R.C. Dordrecht afd. tennis 2


Zaterdag

Team Heren 1 (2e klasse) – afd. 0517 1e wedstrijddag 5 april 2014

spelers

Arie den Hartog (capt)

Rene Bongers
Wido Blokland
Rinie v.d. Vlies
Cor de Ruiter

Thuiswedstrijden op:

5 april tegen T.C. Leerdam 2

19 april tegen T.C. Rozenburg 2

17 mei tegen B.T.V. E’68 1

31 mei tegen H.L.T.C. Bergvliet 1

Uitwedstrijden op:

12 april tegen T.V. Menheerse 1

10 mei tegen T.C. De Kooistee 1
24 mei tegen T.C. West Voorne 1

Team Heren 2 (3e klasse) – afd. 0531 1e wedstrijddag 5 april 2014

spelers:

Marco Goorden (capt.)

Mark Stuut
Patrick Stuut
Peter Boxhoorn
Ronald Kip
Robert de Jong

Thuiswedstrijden op:

5 april tegen A.T.C. ’t Veldje 1

19 april tegen L.T.C. De Merwede 1

17 mei tegen C.C. 6

31 mei tegen T.V. Giessenburg 1

Uitwedstrijden op:

12 april tegen T.C. De Belt 1

10 mei tegen T.C. Meerkerk 1
24 mei tegen T.C. Dubbeldam 2

Zondag

Team Heren 35+ (2e klasse) – afd. 2020 1e wedstrijddag 6 april 2014

spelers

Reinout Tuit (capt.)

Oscar Leerkamp
Arie den Hartog
Rene Bongers
Ronald van Ooijen
Ronald Wentink
Thuiswedstrijden op:

13 april tegen Manger Cats 2

11 mei tegen T.V. D.C Co

25 mei tegen T.C. W.O.C. 2

Uitwedstrijden op:

6 april tegen S.V. Aurora 1

21 april tegen T.C.Hoogland 1

18 mei tegen T.V.Vogelenzang 1


1 juni tegen T.V. Ter Weijde 1

Data voorjaarscompetitie 2014 RDM.xls

WEEK 14 15 16 17 18 19 20 21 22 19 21 23 24
DINSDAG 8-apr 15-apr 22-apr 6-mei 13-mei 20-mei 27-mei 4-mei 29-mei 3-jun
WOENSDAG 9-apr 16-apr 23-apr 7-mei 14-mei 21-mei 28-mei 4-mei 29-mei 4-jun
DONDERDAG 3-apr 10-apr 17-apr 24-apr 8-mei 15-mei 22-mei 4-mei 29-mei 5-jun
VRIJDAG 11-apr 18-apr 25-apr 9-mei 16-mei 23-mei 30-mei 4-mei 29-mei 6-jun
ZATERDAG 5-apr 12-apr 19-apr 10-mei 17-mei 24-mei 31-mei 4-mei 29-mei 7-jun
ZONDAG 6-apr 13-apr 21-apr 11-mei 18-mei 25-mei 1-jun 4-mei 29-mei 9-jun

de laatste 3 data zijn inhaaldata en alleen van toepassing bij calamiteiten en als beide clubs akkoord zijn. De eerste 7 data zijn de officiele speeldagen

Feestdagen in 2014:

Pasen: 20 en 21 april

Koningsdag: 27 april
Hemelvaart: 29-mei
Pinksteren: 8 en 9 juni

————————————————————————————————————————-

Eindstanden najaarscompetitie 2013

senioren

team Racket 1 = Yvonne Brok, Perry Brok, Corrie van Veen, Linda Goorden, Harald de Vries
team Racket 2 = Bianca Bikker, Reinout Tuit, Antje Blumenthal, Dennis Beumken, Cok van Schooten
Racket 1 is kampioen geworden en Racket 2 heeft een mooie 2e plaats behaald .. beide teams gefeliciteerd met het behaalde resultaat

junioren

team; Koeneman,Visser,Hofman, Weerdt, Croes, Waldman

Helaas zijn de de eerste jeugdteams van ons op de laatste plaats beland maar het jeugdteam van Racket 2
heeft een mooie 2e plaats weten te behalen . van harte gefeliciteerd.
En wat belangrijk is dat iedereen er plezier in heeft gehad gewonnen of niet 🙂  dus wij hopen ook volgend jaar weer voldoende teams senioren en junioren te kunnen plaatsen…. en dat jullie weer van de partij zullen zijn.
met een sportieve groet
de wedstrijdcommissie


Speelschema najaarscompetitie 2013

Herfstcompetitie Rotterdam 2013
0686 vrijdag avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1 OVERWAARD 1 0 0
1 RACKET 1 0 0
1 GIESSENBURG 1 0 0
1 BELT 1 0 0

1 e speeldag vrijdag 20 September 2013

Herfstcompetitie Rotterdam 2013
0690 vrijdag avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1 TOP 1 0 0
1 RACKET 2 0 0
1 HEER JAN 2 0 0
1 BARENDRECHT 3 0 0

1 e speeldag vrijdag 20 September 2013

Herfstcompetitie Rotterdam 2013
1617 zondag morgen Open klasse Jongens 11 t/m 17 jaar

1 BELT 1 0 0
1 BERGAMBACHT 1 0 0
1 RACKET 1 0 0
1 OVERWAARD 1 0 0

1 e speeldag zondag 22 September 2013

Herfstcompetitie Rotterdam 2013
2400 woensdag middag Groen 1 Groen

1 RACKET 1 0 0
1 LEERDAM 2 0 0
1 BELT 1 0 0
1 TOP 1 0 0

1 e speeldag  woensdag 18 September 2013

Herfstcompetitie Rotterdam 2013
2410 woensdag middag Groen 2 Groen

1 MEERKERK 1 0 0
1 RACKET 2 0 0
1 BELT 4 0 0
1 OVERWAARD 1 0 0

1e speeldag = woensdag 18 September 2013

Dit voor zover bekend en openbaar gemaakt door de Knltb

———————————————————————————————–

Eindstanden voorjaarscompetitie 2013


Districtscompetitie Rotterdam 2013
0033 zaterdag middag 5e klasse Gemengd senioren

1 P ATV 4 7 29
2 TC’73 2 7 26
3 ARKEL 1 7 20
4 CC 3 7 18
5 TOP 3 7 17
6 MERWEDE 4 7 13
7 RACKET 2 7 10
8 THIALF 5 7 7

Uitslagen

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2013
0067 woensdag middag 3e klasse Jongens t/m 13

1 PAPENDRECHT 1 6 42
2 RACKET 1 6 38
3 DASH’35 1 6 32
3 HEER JAN 1 6 32

Uitslagen

Districtscompetitie Rotterdam 2013
0194 vrijdag avond 2e klasse Gemengd 25+

1 P TOP 2 7 19
2 ATV 1 7 17
2 DUBBELDAM 2 7 17
4 BELT 1 7 16
5 RACKET 2 7 14
6 GIESSENBURG 2 7 12
7 D MERWEDE 1 7 11
8 D OUDELANDE 2 7 6

Uitslagen

Districtscompetitie Rotterdam 2013
0196 vrijdag avond 2e klasse Gemengd 25+

1 P AD ASTRA 3 7 23
2 GIESSENBURG 1 7 18
3 RACKET 1 7 16
4 TOP 3 7 15
5 BERKENWOUDE 1 7 14
6 NLTC 1 7 10
7 D LAATJESKAAI 2 7 9
8 D OUDELANDE 4 7 7

Uitslagen

Districtscompetitie Rotterdam 2013
0225 zaterdag middag 3e klasse Heren

1 P PAPENDRECHT 3 7 23
2 MERWEDE 1 7 27
3 RACKET 2 7 24
4 ARKEL 1 7 19
5 GIESSENBURG 1 7 17
6 DUBBELDAM 2 7 12
7 D ATV 3 7 11
8 D ORANJE WIT 2 7 7

Uitslagen

Districtscompetitie Rotterdam 2013
0227 zaterdag middag 3e klasse Heren

1 P RACKET 1 7 34
2 ORANJE WIT 1 7 26
3 CC 6 7 23
4 OUDELANDE 4 7 15
5 TVKL 2 7 14
6 HIATEN 4 7 13
7 D ATV 4 7 12
8 D LEKKERKERK 1 7 3

Uitslagen

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2013
0400 zondag morgen 2e klasse Jongens t/m 17

1 VAN VLIET 1 5 21
2 OUDELANDE 6 5 19
3 ‘S GRAVENDEEL 1 5 16
4 TOP 1 5 12
5 HARTEL 2 5 6
6 RACKET 1 5 1

Uitslagen

KNLTB Landelijk Voorjaar 2013
1131 zondag 3e klasse Gemengd 35+

1 P NIENHOF 1 7 29
2 P GROENVLIET 1 7 24
3 VOORDAAN 1 7 23
4 ASMUNT 2 7 22
5 LEWABO 1 7 20
6 WAALRACKETS 1 7 11
7 OVERWAARD 1 7 10
8 RACKET 1 7 1

Uitslagen

KNLTB Landelijk Voorjaar 2013
1309 zondag 2e klasse Heren 35+

1 P UNILEVER 1 7 32
2 RACKET 1 7 29
3 TOC 2 7 26
4 CAPELLE 1 7 17
5 DE ZOOM 1 7 17
6 TOP 1 7 16
7 D PLASWIJCK 1 7 16
8 D NLTC 2 7 15

Uitslagen

Tussenstand voorjaarscompetitie van de KNLTB   2013

Voor de jeugdteams die op woensdag speelden zit deze competitie erop. De andere teams gaan nog 2 ronden door. Op dit moment (donderdag 23 mei 2013) ziet de stand er als volgt uit:
Team deelnemers: Jilles Croes, Jelle Hofman en Tim Visser.
Jeugdteam woensdagmiddag (open klasse; ¾ veld)
Deze jongens hebben het uitstekend gedaan. Zij zijn op een 1e plaats geëindigd met 64 punten, gevolgd door het team van BELT met 55 punten. Jilles, Jelle en Tim van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat.
Teamdeelnemers: Nick Goorden, Dyon Zantman, Frans-Jelle Kruis en Sanne de Vries.
Jeugdteam woensdagmiddag (3e klasse; heel veld)
Ook de deelnemers van dit team hebben het fantastisch gedaan. Zij zijn geëindigd op een 1e, dan wel 2e plaats met 38 punten. Papendrecht heeft thans 34 punten. Het resultaat van hun laatste wedstrijd dient echter nog administratief verwerkt te worden. Het lijkt voor de hand te liggen, dat Papendrecht ons team voorbij zal gaan en op de 1e plaats terecht zal komen. Ons team zal daardoor op de 2e plaats eindigen.
Een felicitatie voor Nick, Dyon, Frans-Jelle en Sanne is desalniettemin op zijn plaats.
Teamdeelnmers: Antje Blumenthal, Reinout Tuit, Bianca Bikker, Dennis Beumken en Cok van Schooten.
Vrijdagavond (Gemengd team 1; 2e klasse)
Het gaat goed met dit team. Op dit moment bezetten zij met 13 punten de 2e plaats, na Ad Astra met 15 punten en nog 2 wedstrijden te spelen; waarvan één tegen …Ad Astra en wel op de laatste speeldag 31 mei 2013. Dat wordt dus nog heel spannend.
Team deelnemers: Jacques Croque, Martin van Vugt, Johan Nederlof, Dick Bender, Saskia Bender en Hetty Siermann.
Vrijdagavond (Gemengd team 2; 2e klasse)
Van de 8 teams in deze poule bezetten zij thans de 5e plaats met 10 punten; terwijl de nummer 1 slechts 4 punten meer heeft. De resterende 2 wedstrijden dienen zij uit te komen tegen het team van Belt dat twee punten meer heeft en voorts nog tegen het team van Giessenburg dat één punt onder ons Racket team staat. Wellicht dat dit team nog een plaatsje op de ranglijst kan stijgen.
Team deelnemers: Arie den Hartog, Rene Bongers, Wido Blokland, Rien van der Vlies en Robert van Kapel.
Zaterdag (herenteam 1; 3e klasse)
Dit team bezet een knappe 1e plaats met 25 punten en wordt gevolgd door het team van CC met 21 punten. Ons team wacht nog twee zware ontmoetingen en wel tegen de nrs 2 en 4 van de ranglijst.
Team deelnemers: Mark Stuut, Patrick Stuut, Marco Goorden, Peter Boxhoorn, Ronald Kip en Rob de Jong.
Zaterdag (herenteam 2; 3e klasse)
Ook dit team staat er fraai voor met een gedeelde 1e plaats samen met het team van Merwede, elk met 18 punten. De resterende twee partijen zijn van groot belang voor de einduitslag. Ook in dit geval moet er nog gespeeld worden tegen de nrs 2 en 4 van de ranglijst
Team deelnemers: Yvonne Brok, Linda Goorden, Corry van Veen, Perry Brok en Harald de Vries.
Zaterdag (gemengd team 1; 4e klasse)
Op dit moment bezet dit team de 6e laats met 10 punten. Naar verwachting zal dit team in de komende twee ontmoetingen nog één en wellicht zelfs twee plaatsen op de ranglijst kunnen stijgen.
Team deelnemers: Conny den Hartog, Evelien Jonkman, Hanna Moser, Michael LInders, Xander den Hartog en Dirk Naber.
Zaterdag (gemengd team 2; 5e klasse)
Dit team bezet thans de onderste plaats met 5 punten; terwijl de voorlaatste “Thialf” 6 punten heeft. Wetende dat ons team nog moet spelen tegen “Thialf” bestaat er dus een gerede kans, dat er binnenkort van de onderste plaats afscheid genomen kan worden.
Team deelnemers: Alberto Duijzer, Mark Hofman, Wessel Rietveld en Andy Sprong.
Zondag (junioren t/m 17 jaar; 2e klasse)
Deze jongens hebben het dit jaar erg moeilijk gehad. Zij zijn in hun poule thans hekkensluiter. Hopelijk dat zij kans zien – met nog twee wedstrijden te gaan – om die hatelijk laatste plek te verlaten.
Team deelnemers: Reinout Tuit, Oscar Leerkamp, Arie den Hartog, Rene Bongers en Ronald van Ooijen.
Zondag (herenteam; 2e klasse)
De tweede plaats op de ranglijst is thans voor ons team en wel met 21 punten. De koploper, Unilever, heeft 24 punten. In de twee resterende partijen, waarvan één tegen Unilever, zal moeten blijken of onze spelers erin kunnen slagen om Unilever van de eerste plaats te verdringen.
Team deelnemers: Johan van den Brink, Tineke Witteveen, Bep Legemaate, Isabella Hofman, Leo Hofman en Hans Schaaf.
Zondag (gemengd team; 3e klasse)
Dit team van ons heeft het in de afgelopen weken erg zwaar te verduren gehad. Ze hebben helaas nauwelijks punten weten te scoren. Het lijkt niet erg aannemelijk, dat zij tegen de koploper nog punten weten te vergaren, maar wellicht lukt dat wel tegen de middenmoter
“Lewabo”.
——————————————————————————————————————————————–

Najaarscompetitie van de KNLTB 2012

Aan deze competitie, die zich dit najaar afspeelde,  hebben 2 junioren- en 3 senioren teams van onze club deelgenomen.
Om met het goede nieuws te beginnen kunnen wij je laten weten, dat één van de juniorenteams met kop en schouders van hun “tegenstanders” hebben gewonnen. Zij zijn in hun poule namelijk 1ste geworden met 58 punten. De nummers 2 en 3 zijn geëindigd met elk 32 punten.

Hier de trotse winnaars; met van links naar rechts: Nick Goorden, Dyon Zantman, Frans-Jelle Kruis en Sanne de Vries.

Helaas hebben de senioren teams het er minder goed van afgebracht; zij zijn namelijk allen geëindigd in de onderste regionen.

Speelstand najaarscompetitie 2012 per 15 Oktober 2012

Aan de Najaarscompetitie van de KNLTB doen dit jaar 5 teams van onze vereniging mee, t.w.

– twee junioren teams op de woensdagmiddag.

– één senioren team op vrijdagavond

– twee senioren teams op zaterdag

Na drie van de zes speelronden (halverwege dus) staan de seniorenteams en één juniorenteam en niet best voor. Zij bezetten namelijk de 4e plaats. Daar en tegen ziet het er voor het junioren team, dat op een heel veld speelt, aanzienlijk beter uit. Zij bezetten namelijk een eerste plaats en staan ruim voor op de nummer twee.

Hopelijk zien de andere teams nog kans om in de komende wedstrijden hun achterstand enigszins in te halen.

Beste competitiespelers van Racket,

De Knltb heeft inmiddels de indelingen en speelschema,s bekend gemaakt van onze team,s

Herfstcompetitie Rotterdam 2012

Gemengd (0031) 4e klasse zaterdag morgen ( TEAM REINOUT )

Plaats   Ploeg   Gespeeld         Gewonnen       Gelijk   Verloren          Punten totaal

1          LEERBROEK 1          0          0          0          0          0

1          ARKEL 1        0          0          0          0          0

1          RACKET 1     0          0          0          0          0

1          MERWEDE 2 0          0          0          0          0

Herfstcompetitie Rotterdam 2012 ( TEAM HARALD & PATRICK)

Heren (0316) 3e klasse zaterdag morgen

Plaats   Ploeg   Gespeeld         Gewonnen       Gelijk   Verloren          Punten totaal

1          DUBBELDAM 1        0          0          0          0          0

1          ARKEL 1        0          0          0          0          0

1          RACKET 1     0          0          0          0          0

1          ATV 3 0          0          0          0          0

Herfstcompetitie Rotterdam 2012 ( TEAM DIRK )

Heren dubbel 30+ (0776) Open klasse vrijdag avond

Plaats   Ploeg   Gespeeld         Gewonnen       Gelijk   Verloren          Punten totaal

1          RACKET 1     0          0          0          0          0

1          DUBBELDAM 1        0          0          0          0          0

1          ATV 1 0          0          0          0          0

1          TOP 1 0          0          0          0          0

——————————————————————————————————————

Herfstcompetitie Rotterdam 2012

Jongens t/m 10 (2052) 3e klasse woensdag middag

Plaats   Ploeg   Gespeeld         Gewonnen       Gelijk   Verloren          Punten totaal

1          HEER JAN 1   0          0          0          0          0

1          RACKET 1     0          0          0          0          0

1          SLTC 1           0          0          0          0          0

1          PUTTERSHOEK
1     0          0          0          0          0

Herfstcompetitie Rotterdam 2012

Driekwart t/m 10 jongens (2400) Open klasse woensdag middag

Plaats   Ploeg   Gespeeld         Gewonnen       Gelijk   Verloren          Punten totaal

1          ATV 1 0          0          0          0          0

1          RACKET 1     0          0          0          0          0

1          OUDELANDE 2         0          0          0          0          0

1          SCHIEBROEK 1        0          0          0          0          0

Herfstcompetitie Rotterdam 2012 ( TEAM REINOUT )

Gemengd (0031) 4e klasse zaterdag morgen

Speeldagnr       Speeldagdatum            Thuisteam        Uitteam            Thuis    Uit       Wedstrijdstatus            Inhaaldatum

1          22-09-2012     LEERBROEK 1
ARKEL 1

1          22-09-2012     MERWEDE 2
RACKET 1

2          29-09-2012     ARKEL 1
RACKET 1

2          29-09-2012     MERWEDE 2
LEERBROEK 1

3          06-10-2012     LEERBROEK 1
RACKET 1

3          06-10-2012     MERWEDE 2
ARKEL 1

4          13-10-2012     ARKEL 1
LEERBROEK 1

4          13-10-2012     RACKET 1
MERWEDE 2

5          20-10-2012     LEERBROEK 1
MERWEDE 2

5          20-10-2012     RACKET 1
ARKEL 1

6          27-10-2012     ARKEL 1
MERWEDE 2

6          27-10-2012     RACKET
1     LEERBROEK
1

Herfstcompetitie Rotterdam 2012 ( TEAM HARALD EN PATRICK )

Heren (0316) 3e klasse zaterdag morgen

Speeldagnr       Speeldagdatum            Thuisteam        Uitteam            Thuis    Uit       Wedstrijdstatus            Inhaaldatum

1          22-09-2012     DUBBELDAM 1        ARKEL 1

1          22-09-2012     ATV 3             RACKET 1

2          29-09-2012     ARKEL 1        RACKET 1

2          29-09-2012     ATV 3
DUBBELDAM 1

3          06-10-2012     DUBBELDAM 1
RACKET 1

3          06-10-2012     ATV 3
ARKEL 1

4          13-10-2012     ARKEL 1
DUBBELDAM 1

4          13-10-2012     RACKET 1
ATV 3

5          20-10-2012     DUBBELDAM 1
ATV 3

5          20-10-2012     RACKET 1
ARKEL 1

6          27-10-2012     ARKEL 1
ATV 3

6          27-10-2012     RACKET 1
DUBBELDAM 1

—————————————————————————————————————–Herfstcompetitie
Rotterdam 2012 ( TEAM DIRK )

Heren dubbel 30+ (0776) Open klasse vrijdag avond

Speeldagnr       Speeldagdatum            Thuisteam        Uitteam            Thuis    Uit       Wedstrijdstatus            Inhaaldatum

1          21-09-2012     RACKET 1
DUBBELDAM 1

1          21-09-2012     ATV 1
TOP 1

2          28-09-2012     DUBBELDAM 1
ATV 1

2          28-09-2012     TOP 1             RACKET 1

3          05-10-2012     RACKET 1     ATV 1

3          05-10-2012     TOP 1             DUBBELDAM 1

4          12-10-2012     DUBBELDAM 1        RACKET 1

4          12-10-2012     TOP 1             ATV 1

5          19-10-2012     RACKET 1     TOP 1

5          19-10-2012     ATV 1
DUBBELDAM 1

6          26-10-2012     DUBBELDAM 1
TOP 1

6          26-10-2012     ATV 1
RACKET 1

—————————————————————————————————————–            Herfstcompetitie Rotterdam 2012

Jongens t/m 10 (2052) 3e klasse woensdag middag

Speeldagnr       Speeldagdatum            Thuisteam        Uitteam            Thuis    Uit       Wedstrijdstatus            Inhaaldatum

1          19-09-2012     HEER
JAN 1  RACKET
1

1          19-09-2012     SLTC
1           PUTTERSHOEK
1

2          26-09-2012     RACKET
1     SLTC
1

2          26-09-2012     PUTTERSHOEK 1     HEER
JAN 1

3          03-10-2012     HEER JAN 1
SLTC 1

3          03-10-2012     PUTTERSHOEK
1     RACKET
1

4          10-10-2012     RACKET
1     HEER
JAN 1

4          10-10-2012     PUTTERSHOEK
1     SLTC
1

5          17-10-2012     HEER
JAN 1  PUTTERSHOEK
1

5          17-10-2012     SLTC
1           RACKET
1

6          24-10-2012     RACKET 1
PUTTERSHOEK 1

6          24-10-2012     SLTC
1           HEER
JAN 1

Herfstcompetitie Rotterdam 2012

Driekwart t/m 10 jongens (2400) Open klasse woensdag middag

Speeldagnr       Speeldagdatum            Thuisteam        Uitteam            Thuis    Uit       Wedstrijdstatus            Inhaaldatum

1          19-09-2012     ATV 1
RACKET 1

1          19-09-2012     OUDELANDE 2
SCHIEBROEK 1

2          26-09-2012     RACKET 1
OUDELANDE 2

2          26-09-2012     SCHIEBROEK 1        ATV
1

3          03-10-2012     ATV 1
OUDELANDE 2

3          03-10-2012     SCHIEBROEK 1        RACKET
1

4          10-10-2012     RACKET 1
ATV 1

4          10-10-2012     SCHIEBROEK 1        OUDELANDE
2

5          17-10-2012     ATV 1
SCHIEBROEK 1

5          17-10-2012     OUDELANDE 2
RACKET 1

6          24-10-2012     RACKET 1
SCHIEBROEK 1

6          24-10-2012     OUDELANDE 2         ATV 1

competitie voorjaar 2012 stand Racket per 30-04-2012

Ook dit jaar spelen wij uiteraard weer voorjaarscompetitie .  Racket is van de partij met maar liefs 8 teams.

waarvan op woensdag onze jeugd met 2 teams

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2012
0045 woensdag middag 3e klasse Jongens t/m 10

hebben tot nu toe een keer gelijk gespeeld en twee keer verloren dat brengt ze naar 3 wedstrijden op een totaal van 8 punten en hiermee op de 3e plaats tot nu toe

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2012
0522 woensdag middag Open klasse Driekwart t/m 10

Hebben tot nu toe 1 keer gewonnen en 2 keer verloren dat brengt ze op een totaalstand van 24 punten en op de 3e plaats tot nu toe

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0193 vrijdag avond 2e klasse Gemengd dubbel 30+

Hebben tot nu toe 1 keer gewonnen en 2 keer verloren dat brengt ze op een stand van 6 punten en op de 4e plaats

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0017 zaterdag middag 4e klasse Gemengd senioren

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0017 zaterdag middag 4e klasse Gemengd senioren

Hebben tot nu toe 4 keer gespeeld waarvan 4 keer verloren dat brengt ze op 5 punten en de 5 plaats tot nu toe

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0217 zaterdag middag 3e klasse Heren

Hebben tot nu toe 1 keer gewonnen en 3 keer verloren dat brengt ze op 8 punten en de 5e plaats

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
0650 zondag 7e klasse Heren

Hebben vandaag de wedstrijd ingehaald tegen Kienehoef en helaas met 4-2 verloren., dat maakt dat ze 5 punten hebben en op de 8ste plaats zijn beland

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
1130 zondag 3e klasse Gemengd 35+

Hebben 3 keer gespeeld tot nu toe en 1 keer gewonnen ( afgelopen week tegen Nieuw Lekkerland ) en 2 keer verloren dat brengt ze op 4 punten en de 6e plaats tot nu toe.

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
1335 zondag 4e klasse Heren 35+

Nu onze toppertjes hebben 3 wedstrijden gespeeld en alle 3 gewonnen en staan zodoende op de 1e plaats met 17 punten tot nu toe

hiervoor willen wij even tijd maken om een kort verslag van captain Reinout Tuit te plaatsen

Reinout zegt;

in de competitie zijn er nu 3 speelronden gespeeld. Het zondag heren team 35+ bestaat uit Rene Bongers,Oskar Leerlamp,Jack Sigmond,Arie den Hartog,Michael Linders en Reinout Tuit. Tot op heden zijn er 18 partijen gespeeld en slechts 1 ging er verloren.Hebben veel lol en plezier en ook nog eens gezellige tegenstanders.We hebben 17 punten en er zijn 3 achtervolgers met 10 punten reeds een aardige voorsprong. komende zondag spelen we thuis vanaf 10 uur met nog 2 andere teams van Racket Schelluinen .Beloofd weer een gezellige en leuke dag te worden…

aldus captain Reinout Tuit

hieronder de lijsten met standen en nog en paar foto,s van de wedstrijd van mij eigen team van afgelopen zondag die wij gewonnen hadden met 3-2 van Nieuw Lekkerland.

Trouwens zeggen deze standen in zijn totaliteit nog niets over de uiteindelijke plaatsing van onze Racket teams  want we hebben nog 4 wedstrijden te gaan…. dus meisjes en jongens en dames en heren..zet hem op …. zijn we dan als een diesel begonnen ( op het team van Reinout na ..geintje ) zijn we nu warm (-:    dus we komen er aan met onze team,s (-:

Het belangrijkste is ,dat wij er lol in hebben en blijven houden en tot nu toe compliment aan onze tegenstanders… ze zijn net zo gezellig en gek (positief bedoeld red. ) als wij hihi … laten we hopen dat het zo blijft… alleen met meer punten voor onze Racket team,s uiteraard…..(-:

hier de lijsten met standen t/m heden

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
0650 zondag 7e klasse Heren

1 LOON OP ZAND 2 3 13
2 TILBURG 6 3 12
3 TEN MEDEL 2 3 10
4 ASMUNT 2 3 10
5 AD ASTRA 6 3 8
6 OVERWAARD 3 3 7
7 KIENEHOEF 3 3 7

8    RACKET 1 3     5

******************************

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
1130 zondag 3e klasse Gemengd 35+

1 TENDO 1 3 13
2 TOP 3 3 10
3 CAPELLE 2 3 10
4 UNILEVER 1 3 8
5 SWAECKE 1 3 7
6 RACKET 1 3 4
7 NLTC 1 3 4
8 BOEMERANG 1 3 4

KNLTB Landelijk Voorjaar 2012
1335 zondag 4e klasse Heren 35+

1 RACKET 1 3 17
2 TER WEIJDE 3 3 10
3 GELDERMALSEN 1 3 10
4 BERLICUM 2 3 10
5 VREESWIJK 2 3 8
6 DE WARANDE 2 3 7
6 HAMBAKEN 2 3 7
8 RAUWBRAKEN 2 3 3

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0017 zaterdag middag 4e klasse Gemengd senioren

1 LEXMOND 1 4 16
2 MERWEDE 4 4 14
3 LEERBROEK 1 4 13
4 MEERKERK 3 4 13
5 TC’73 1 4 12
6 RACKET 1 4 5
7 LEERDAM 3 4 4
8 OVERWAARD 2 4 3

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0217 zaterdag middag 3e klasse Heren

1 THIALF 1 4 18
2 ATV 2 4 13
2 ORANJE WIT 1 4 13
4 MERWEDE 2 4 9
5 RACKET 1 4 8
6 GIESSENBURG 1 4 8
7 ARKEL 2 4 7
8 PAPENDRECHT 4 4 4
**********************

Districtscompetitie Rotterdam 2012
0193 vrijdag avond 2e klasse Gemengd dubbel 30+

1 LEXMOND 2 3 10
2 AD ASTRA 2 3 9
2 GIESSENBURG 1 3 9
4 RACKET 1 3 6
5 MEERKERK 1 3 4
5 MERWEDE 1 3 4
7 TOP 5 3 3
7 NLTC 1 3 3

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2012
0045 woensdag middag 3e klasse Jongens t/m 10

1 MEERKERK 1 3 30
2 OUDELANDE 1 3 28
3 RACKET 1 3 8
4 LEERDAM 1 3 6

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2012
0522 woensdag middag Open klasse Driekwart t/m 10 jongens

1 DUBBELDAM 1 3 33
2 ATV 1 3 31
3 RACKET 1 3 24
4 SLTC 1 3 20

en hier nog 4 plaatjes van afgelopen zondag in Nieuw Lekkerland

waar wij onder merkwaardige weersomstandigheden moesten spelen zon, hagel,zon en vervolgens regen maar als je dan uiteindelijk wint als team maakt dat later niet meer zoveel uit hihi

Hoop dat ik een zo goed mogelijk beeld heb kunnen schetsen hoe onze team,s  inclusief het mijne er momenteel voor staan.

Wij alle hopen op jullie support en verheugen ons op de 2e reeks aan competitie wedstrijden voor onze teams die landelijk spelen alsook voor onze district Rotterdam teams/spelers

namens ons allemaal van Sltv Racket Schelluinen

Antje Blumenthal

Voorjaarscompetitie van de KNLTB in 2012

Voor deze competitie zijn dit jaar in totaal acht teams ingeschreven, t.w.:

– Op woensdag twee junior teams

– Op vrijdag(avond) één team

– Op zaterdag(middag) twee teams

– Op zondag drie teams

De team-samenstelling is als volgt:

Woensdagmiddag  t/m 10 jaar; 3e klasse (heel veld) 1e wedstrijddag: 11 april 2012

Nick Goorden

Dyon Zantman

Frans Jelle Kruis

Sanne de Vries (met ontheffing)

1e wedstrijddag: 11 april 2012

Thuiswedstrijden op:

18 april tegen Leerdam;

9 mei tegen d’Oudelande,

23 mei tegen Meerkerk

Uit op:

11 april tegen d’Oudelande

25 april tegen Meerkerk

16 mei tegen Leerdam

Woensdagmiddag t/m 10 jaar; open klasse (3/4 veld) 1e wedstrijddag: 11 april 2012

Philip Waldman

Siem Koeneman

Jilles Croes

Jelle Hofman

Thuiswedstrijden op:

18 april tegen Dubbeldam

9 mei tegen SLTC

23 mei tegen ATV

Uit op:

11 april tegen SLTC

25 april tegen ATV

16 mei tegen 16 mei Dubbeldam

Vrijdagavond Gemengd dubbel (30+); 2e klasse

– Conny den Hartog (captain)

– Johan Nederlof

Martin van Vugt

– Matty Bening

Jacques Croque

1e wedstrijddag: 13 april 2012

Thuiswedstrijden op:

13 april tegen Ad Astra

27 april tegen Lexmond

18 mei tegen Giessenburg

1 juni tegen TOP

Uit op:

20 april tegen Meerkerk

11 mei tegen De Merwede

25 mei tegen NLTC

Zaterdagmiddag Heren senioren; 3e klasse

– Rob de Jong (captain)

– Peter Boxhoorn

Marco Goorden

Ronald Kip

– Pieter v.d. Brugge

Patrick Stuut

– Mark Stuut

1e wedstrijddag: 7 april 2012

Thuiswedstrijden op:

7 april tegen ATV

21 april tegen Oranje Wit

19 mei tegen De Merwede

26 mei tegen Papendrecht

Uit op:

14 april tegen Giessenburg

28 april tegen Thialf

12 mei tegen Arkel

Zaterdagmiddag Gemengd senioren; 4e klasse

– Yvonne Brok (captain)

– Linda Goorden

– Corry van Veen

– Perry Brok

Harald de Vries

Ad van Wijngaarden

1e wedstrijddag: 7 april 2012

Thuiswedstrijden op:

7 april tegen TC ‘73

21 april tegen Lexmond

28 april tegen De Merwede

19 mei tegen Overwaard

26 mei tegen Leerdam

Uit op:

14 april tegen Meerkerk

12 mei tegen Leerbroek

Zondag Gemengd  (35+); 3e klasse

Antje Blumenthal (captain)

Hanna Moser

Isabella Hofman

Petri Croque

Johan v.d. Brink

Dirk Naber

Ed Scheurwater

Leo Hofman

1e wedstrijddag: 9 april 2012 (2e paasdag is een uitzondering en op een maandag )

Thuiswedstrijden op:

15 april tegen Swaecke

6 mei tegen Boemerang

13 mei tegen Capelle

Uit op:

9 april tegen TOP

22 april tegen NLTC

20 mei tegen Unilever

3 juni tegen Tendo

Zondag Heren (35+); 4e klasse

Reinout Tuit (captain)

Oskar Leerkamp

Arie den Hartog

René Bongers

Job Pijpers

Jack Sigmond

1e wedstrijddag: 9 april 2012 (= 2 paasdag let op is een maandag en dus een uitzondering )

Thuiswedstrijden op:

15 april tegen Berlicum

6 mei tegen Geldermalsen

13 mei tegen Hambaken

Uit op:

9 april tegen De Warande

22 april tegen Rauwbraken

20 mei tegen Ter Weijde

3 juni tegen Vreeswijk

Zondag Heren (17+); 7e klasse

Dennis Beumker (captain)

Marcel Steenland

Bart v.d. Bosch

Xander den Hartog

Michael Linders

Kees Brevé

1e wedstrijddag: 9  april 2012 = 2 e paasdag let op dat is een uitzondering en dus een maandag )

Thuiswedstrijden op:

15 april tegen Asmunt

6 mei tegen Loon op Zand

13 mei tegen Tilburg

Uit op:

9 april tegen Ten Medel

22 april tegen Kienehoef

20 mei tegen Overwaard

3 juni tegen Ad Astra

——————————————————————————————————————–

Perry Landelijk KNLTB voorjaarscompetitie 2011

Eindstanden competitie

Districtscompetitie Rotterdam 2011
0016 zaterdag middag 4e klasse Gemengd senioren

1 MEERKERK 3 6 21
2 TC’73 1 5 20
3 LEERBROEK 1 6 18
4 LEERDAM 2 4 15
5 MERWEDE 4 6 13
6 LEXMOND 2 6 13
7 RACKET 1 6 6
8 OVERWAARD 2 5 4

Uitslagen

1 OVERWAARD 3 6 27
2 GIESSENBURG 1 6 19
3 TOP 3 6 17
4 MEERKERK 4 6 16
5 ARKEL 1 6 15
6 RACKET 2 6 12
7 LEERBROEK 2 5 8
8 LEERDAM 4 5 1

Uitslagen

Districtscompetitie Rotterdam 2011
0218 zaterdag middag 4e klasse Heren

1 * ORANJE WIT 1 6 24
2 ARKEL 1 6 19
3 GIESSENBURG 1 6 19
4 OVERWAARD 1 6 18
5 * RACKET 1 6 15
6 NIEUWERKERK 4 6 11
7 ATV 2 6 10
8 MEERKERK 1 6 4

Uitslagen

Districtsjeugdcompetitie Rdam 2011
0520 woensdag middag Open klasse Driekwart t/m 10 jongens

1 DUBBELDAM 1 6 64
2 LEERDAM 1 6 58
3 BELT 1 6 52
4 RACKET 1 6 42

Uitslagen

Perry KNLTB Landelijk Voorjaar 2011
0662 zondag 7e klasse Heren

1 KERSENPLUKKERS 1 7 32
2 HERVELD 1 7 28
3 * OUDEGEIN 5 7 23
4 TER WEIJDE 3 7 21
5 RACKET 1 7 21
6 * UNION 2 7 20
7 FELLENOORD 7 7 14
8 RIJNHUYSE 4 7 9

Uitslagen

Comments are closed.