Categorie: Competitie

Onze kampioenen najaar 2016 zaterdag en zondag ( team Denise ) met Denise en Priscilla den Hartog Conny den Hartog , Ellen te Kaat en Angelique Volkers

<

Najaarscompetie 2016
Wij hebben dit jaar naar liefs 2 teams die kampioen zijn geworden ( huldiging vind 17 November 2016 plaats ) GEFELICITEERD DAMES !!!!!
dat zijn de volgende teams
2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames – captain Denise
gewonnen met 31 punten
Boemerang werd 2e met 26 punten
TC Tilburg werd 3e met 22 punten
2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD)- captain Denise
gewonnen met 22 punten
RLTC en Putterhoek = een gedeelde 2e met 19 punten
Alblasserdam werd 3e met 15 punten
2e werd het team captain Reinout – Gefeliciteerd !

0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+
met 24 punten
eerste werd de nederlandse lawn tennisbond met 27 punten
en 3e werd de Petterlaar met 14 punten
3 e werd het team captain Antje- Gefeliciteerd !

3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+

het is een gedeelte 3 e plaats met Werkendam die eveneens over 12 punten beschikken
1e werd Almkerk met 23 punten
2e is een gedeelte 2 e plaats Top Papendrecht en TC 73 met 20 punten~
5 e werd het team Dirk
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+
dit is een gedeelte 5e plaats met TC 73 die eveneens over 10 punten beschikken
1e werd de Belt met 25 punten
2e werd Woudrichem met 19 punten
3e werd Werkendam met 18 punten
4e werd TV Benschop met 12 punten
Het team van Marco heeft zich helaas terug getrokken uit de competitie door omstandigheden
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+
Wij zijn trots op onze teams ! Hopelijk blijven jullie zo fanatiek enthousiast en gezellig en doen jullie ook weer mee met de voorjaarscompetitie 2017
Captain,s Let op ! Gelieve jullie team nog in November 2016 opgeven voor de lente van 2017

——————————————-
najaarscompetie 2016 eindstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2016 — kampioenen met 31 punten – team Denise
2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames

1 S.L.T.V.R. 1
6 31
2 T.C. Boemerang 1
6 26
3 T.C. Tilburg 1
6 22
4 L.T.V. Ball-Point 1
6 16
4 Het Hofland 1
6 16
6 RTV Quirijn 1
6 9
7 L.T.C. De Klinkaert 1
6 6

KNLTB Najaarscompetitie 2016
2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD) – kampioenen met 22 punten team Denise


1 S.L.T.V.R. 1
6 22
2 R.L.T.C. 1
6 19
2 T.V. Puttershoek 1
6 19
4 Alblasserdamse T.V. 1
6 15
5 T.V.K.L. 1
6 14
5 Hiaten 2
6 14
7 T.C. Breda 1
6 2

KNLTB Najaarscompetitie 2016
0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+ – 2e plaats team Reinout met 24 punten

1 Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1
6 27
2 S.L.T.V.R. 1
6 24
3 B.T.C. De Pettelaer 4
6 14
4 T.V. At Risk 2
6 13
4 S.V. Odijk Tennis 2
6 13
6 IJ.T.C. Groenvliet 1
6 9
7 G.L.T.C. Het Spieghel 1
6 5

KNLTB Najaarscompetitie 2016
3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+ – gedeelde 3e plaats met 12 punten team Antje

1 L.T.V. Almkerk 1
7 23
2 T.C. ’73 2
7 20
2 T.O.P. Papendrecht 2
7 20
3 T.V. Werkendam 2
7 12
3 S.L.T.V.R. 1
7 12
6 L.T.C. De Merwede 2
7 11
7 T.C. Dubbeldam 2
7 10
8 T.C. Bergambacht 2
7 0
KNLTB Najaarscompetitie 2016- gedeelde 5e plaats team Dirk met 10 punten
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+


1 T.C. De Belt 2
7 25
2 T.V. Woudrichem 1
7 19
3 T.V. Werkendam 1
7 18
4 T.V. Benschop 2
7 12
5 T.C. ’73 1
7 10
5 S.L.T.V.R. 1
7 10
7 T.V. Giessenburg 2
7 9
7 De Molenwiek 4
7 9

KNLTB Najaarscompetitie 2016- team Marco heeft zich terug getrokken
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+


1 T.V. Montfoort 1
4 16
2 T.V. De Hei 1
4 4
2 T.V. Waalrackets 1
4 4
4 S.L.T.V.R. 1
0 0 T

DHL Toernooi 24 Juni tm 3 Juli 2016 winnaars

zie toernooi.nl via onderstaande link

http://www.toernooi.nl/sport/winners.aspx?id=AB0435B5-0288-4FF0-9E7E-C05ED9BEB2C6

Eindstanden voorjaarscompetitie 2016

KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1512 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 35+

KAMPIOENEN

v.l.n.r. Conny en Arie den Hartog, Ellen te Kaat , Linda Goorden van Pierhagen en Rene Bongers ! van harte gefeliciteerd !

1 S.L.T.V.R. 1
7 25
2 T.V. De Ronde Vener 1
7 21
3 LTC Startbaan 1
7 19
4 T.V. Nieuwveen 1
7 17
4 TV De Kegel 1
7 17
6 TC Qui Vive 1
7 16
6 T.C. Uithoorn 1
7 16
8 L.T.V. Haaren 1
7 9
KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1042 Zondag Hele dag 2e klasse Dames

1 T.V. Maasland 1
7 32
2 L.T.V. Triaq 1
7 29
3 Tennisvereniging Ridderkerk "TVR" 1
7 26
3 A.T.C. 't Veldje 1
7 26
5 T.V. De IJpelaar 1
7 20
6 T.T.V. Ruitersvaart 1
7 14
7 M.T.C. Bequick 2
7 10
8 S.L.T.V.R. 1
7 9
KNLTB Landelijk Voorjaar 2016
1539 Zondag Hele dag 3e klasse Gemengd 35+

1 T.V. Oudegein 2
6 24
2 G.T.C. Overwaard 1
6 21
3 S.V. P.V.D.V. 1
6 19
4 S.L.T.V.R. 2
6 17
5 T.C. Bas Dongen 1
6 12
6 L.T.V. Berlicum 1
6 10
7 L.T.V. Raamsdonksveer 1
6 2
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0023 Zaterdag Middag 3e klasse Gemengd 17+

1 G.T.C. Overwaard 1
7 27
2 T.C. Meerkerk 1
7 23
3 T.C. Leerdam 1
7 22
4 D.L.T.C. Dash ’35 2
7 20
5 C.C. 1
7 18
6 L.T.C. De Merwede 2
7 14
6 S.L.T.V.R. 1
7 14
8 Alblasserdamse T.V. 2
7 2
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+

1 T.C. Meerkerk 2
6 19
2 L.T.C. De Merwede 1
6 17
3 In de Bogerd 1
6 16
4 T.V. Giessenburg 4
6 13
5 S.L.T.V.R. 1
6 8
6 G.T.C. Overwaard 1
6 7
7 T.C. Leerdam 4
6 4
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0608 Zaterdag Middag 1e klasse Heren 35+

1 T.V. Waddinxveen 1
7 27
2 S.L.T.V.R. 1
7 25
3 T.C. Ouderkerk aan den IJssel 1
7 17
4 T.C. Nieuwerkerk 1
7 16
5 Ready 1882 1
7 15
6 Hiaten 2
7 14
6 De Sluipers 2
7 14
8 C.C. 3
7 12
Districtscompetitie Rotterdam 2016
0615 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 35+

1 T.V. d’Oudelande 1
7 28
2 T.C. Nieuwerkerk 2
7 23
2 Z.L.T.C. Ter Steeghe 2
7 23
4 Papendrechtse T.C. 1
7 19
5 S.L.T.V.R. 2
7 17
6 De Sluipers 3
7 12
7 L.T.C. Lexmond 1
7 10
8 T.O.P. Papendrecht 1
7 8
Districtscompetitie Rotterdam 2016
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+

1 G.T.C. Overwaard 1
6 21
2 Papendrechtse T.C. 1
6 19
3 Alblasserdamse T.V. 1
6 12
3 S.L.T.V.R. 1
6 12
5 Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 2
6 9
6 T.C. Dubbeldam 3
6 6
7 C.C. 3
6 5

Districtscompetitie Rotterdam 2016
1134 Zaterdag Middag 4e klasse Dames 17+

1 T.C. ’73 1
6 27
2 S.L.T.V.R. 1
6 12
2 G.T.C. Overwaard 1
6 12
4 T.C. Meerkerk 2
6 4
Districtscompetitie Rotterdam 2016
1437 Vrijdag Avond 4e klasse Dames dubbel 17+

1 L.T.C. Altena 1
6 20
2 T.C. ’73 2
6 18
3 H.L.T.C. Bergvliet 1
6 17
4 L.T.C. Lexmond 1
6 13
5 T.C. De Belt 1
6 9
6 S.L.T.V.R. 1
6 6
7 T.C. Bergambacht 2
6 1
istrictscompetitie Rotterdam 2016
1801 Zaterdag Morgen 2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar

1 L.T.C. Altena 1
6 29
2 T.V. Schiedam Noord 1
6 15
2 Be Fair 1
6 15
4 T.V. Alexanderstad 1
6 12
4 T.C. Leerbroek 1
6 12
4 L.T.C. Altena 2
6 12
7 S.L.T.V.R. 1
6 10

Voorjaarscompetitie 2016 – teams
vrijdag

Mix (0427) 3e klasse 17+
Dirk Naber (cap.)
Elise de Jong
Annelot van Moerkerk
Ruben Sprangemeijer
Johan v.d. Brink

Dames (1437) 4e klasse 17+
Antje Blumenthal (cap.)
Debbie Sprangemeijer
Marieke NeuschwangerStasse
Rina Monshouwer v.d. Linden
Anja Staal
Bep Legemaate

heren (1024) 3e klasse 17+
Jacques Croque (cap.)
Dick Bender
Johan Nederlof
Martin van Vugt
Jan van Vugt

Zaterdagmorgen Jongens 11 t/m 17 jaar (1801) , 2e klasse
Nick Goorden
Frans-Jelle Kruis
Jilles Croes
Nathan Straver

Zaterdagmiddag:

Heren 1 (0608) 1eklasse
Arie den Hartog (cap)
Rene Bongers
Rienie van de Vliest
Cor de Ruiter

Heren 2 (0615) 2 klasse 35 plus
Marco Goorden (cap)
Peter Boxhorn
Patrick Stuut
Rob de Jong
Pieter van de Brugge

Mix 1 (0023 3e klasse 17 plus
Reinout Tuit (cap.)
Ellen ten Caat
Priscilla den Hartog
Marja Boot
Wido Blokland
Oskar Leerkamp

Dames(1134) 1e klasse 35+ 4e klasse
Lisanne Waterman (cap)
Leontien van de Aa
Marijke Hogenboezem
Masja van de Peet
Janneke Boender
Dianne van Vliet
Zondag:
Mix 1 (1512) 1e ) + 3e klasse
Conny den Hartog (cap)
Linda Goorden
Arie den Hartog
Rene Bongers

Mix 2 (1539) 35+ klasse 3e klasse
Antje Blumenthal (cap.)
Johan v.d. Brink
Bart Verhoeks
BepLegemaate
Oscar Leerkamp
Reinout Tuit

Dames (1042)2e klasse
Annemarie Gelauf-’t Lam ( capt )
Priscilla den Hartog
Romy van Iperen
Rianne Star

———————————–
Eindstanden najaarscompetitie 2015- Gelieve inloggen op de de site van de Knltb uitslagen en standen – 75804 is onze verenigingsnummer …het is helaas niet mogelijk om het e.e.a. te kopiëren i.v.m beveiliging . b.v.d. en excuus voor het ongemak
Najaarscompetitie van de KNLTB 2015 tussenstand per 7 Okober 2015

De najaarscompetitie van de KNLTB is in volle gang. We zijn thans op ongeveer de helft van de te spelen wedstrijden. Onderstaand een overzicht van de stand op dit moment.

Team Antje Blumenthal (vrijdagavond)

staat op een 4e plaats met 6 punten. De nummer 1 is TC 73 met 15 punten.

Team Dirk Naber (vrijdagavond)

staat op een 5e plaats met 6 punten. De nummer 1 is TV T.I.O.S. met 14 punten

Team Reinout Tuit (zaterdag)

staat op een 5e plaats met 5 punten. De nummer 1 is T.C. Leerbroek met 16 punten

Team Lisanne Waterman (zaterdag)

staat op een 5e plaats met 9 punten. De nummer 1 is T.V. Engelen met 15 puntenam

Team Annemarie Gelauf (zondag)

staat op een 4e plaats met 3 punten. De nummer 1 is LTC Vleuten De Meern met 15 punten

Team Romy van Iperen (zondag)

staat op een 4e plaats met 10 punten. De nummer 1 is TV Montfoort met 21 punten.

In ogenschouw dient genomen te worden dat op dit moment niet alle teams evenveel wedstrijden hebben gespeeld. De nog resterende wedstrijden kunnen dus nog voor veel veranderingen zorgen

——————————————————————————————————————najaarscompetitie van de KNLTB (aanvang 11 september 2015)

Er hebben zich 6 senioren teams voor de najaarscompetitie opgegeven,

– 2 mix teams op de vrijdag

-1 dames team op de zaterdag

-1 mix team op de zaterdag

-1 mix team op de zondag

-1 dames team op de zondag

De najaarscompetitie start op vrijdagavond 11 september en duurt tot en met zondag 25

oktober 2015. Indien nodig zullen er in de periode 30 oktober t/m 15 november 2015

inhaalwedstrijden plaatsvinden.

Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Vrijdagavond

Team Mix 1 (2e klasse 17+) – (1671) 1e wedstrijddag 11 september 2015

Antje Blumenthal (capt.)

Reinout Tuit

Hetty Sierman

Gilbert van Veen

Johan Nederlof

Thuiswedstrijden op :

11 september tegen Sliedrechtse L.T.C 2

25 september tegen T.C. Dubbeldam 1

16 oktober tegen T.V. Barendrecht 1

Uitwedstrijden op:

18 september tegen T.C. Berkenwoude 1

2 oktober tegen T.C. Bergambacht 1

9 oktober tegen T.C. ’73 1

23 oktober tegen T.V. Giesenburg 2

Team Mix 2 (3e klasse 17+)- (1805) 1e wedstrijddag 11 september 2015

Dirk Naber (capt.)

Marieke Stasse

Hanna Moser

Bart Verhoeks

Ruben Sprangemeijer

Debbie Sprangemeijer

Thuiswedstrijden op:

18 september tegen T.V. Heksenwiel 5

2 oktober tegen T.O.P. Papendrecht 6

9 oktober tegen C.C. 1

23 oktober tegen T.V. Giessenburg 4

11 september tegen T.V. Werkendam 1

Uitwedstrijden op:

25 september tegen T.V. T.I.O.S 2

16 oktober tegen L.T.C. De Merwede 1

Zaterdag

Team Mix 1 (2e klasse17+) – 0035 1e wedstrijddag 12 septemberl 2015

Reinout Tuit (capt.)

Gilbert van Veen

Ellen te Kaat

Mark Stuut

Thuiswedstrijden op:

12 september tegen T.V. Chaam 1

26 september tegen T.V. De IJpelaar 1

5 oktober tegen C.C. 1

3 oktober tegen T.C. Leerbroek 1

Uitwedstrijden op:

17 oktober tegen L.T.V. Raamsdonkveer 1

24 oktober tegen Tendo 1

Team Dames 1 (4e klasse 17+)- 4854 1e wedstrijddag 12 september 2015

Lisanne Waterman (capt.)

Leontine van der Aa

Janneke Boender

Marijke Hoogenboezem

Masja van Peet

Thuiswedstrijden op:

19 september tegen L.T.V. Raamsdonkveer 1

3 oktober tegen  T.V. Engelen 1

17 oktober tegen T.V. De Hei 1

24 oktober tegen L.T.C. Achter de Bogen 2

12 september tegen T.C. Bas Dongen 1

Uitwedstrijden op:

26 september tegen T.C. Raoktum 1

10 oktober tegen G.T.C. Overwaard 2

Zondag

Team Mix 1 (2e klasse) – 0818 1e wedstrijddag 20 september 2015

Annemarie Gelauf (capt.)

Marja Boot

Wesley Molders

Nick de Stigter

Thuiswedstrijden op:

27 september tegen L.T.C. Vleuten De Meern

18 oktober tegen T.V. Vep 1

25 oktober tegen A.T.C. ’t Veldje 1

Uitwedstrijden op:

20 september tegen U.S.V. Hercules, afd. tennis 2

4 oktober tegen L.T.C. Strandvliet 1

11 oktober tegen G.L.T.C. Be Quick 1

Team Dames 1 (4e klasse)- 5653 1e wedstrijddag 13 september 2015

Romy van Iperen (capt.)

Jakyra Labee

Kirsten de Mik

Priscilla den Hartog

Thuiswedstrijden op:

20 september tegen T.V. Markant 3

4 oktober tegen L.T.C. Vleuten De Meern 2

11 oktober tegen T.V. Cromwijck 1

25 oktober tegen T.V. Montfoort 1

uitwedstrijden op

13 september tegen S.V. P.V.D.V. 1

27 september tegen G.L.T.C. Ad Astra 1

18 oktober tegen T.V. d’Oudelande 1

DHL open toernooi ACTUEEL RATING TOERNOOI

Toernooidagen

vrijdag 26 juni 2015 t/m zondag 5 juli 2015

Winnaars

HE 17+ A

1

Marco Stuurman [1]

2

Jan-Arie Huijgen [2]

HE 17+ B

1

Leo van der Linden [1]

2

Frank van der Wel

3

Perry Brok

HE 17+ C

1

Marcel Steenland

2

Marco Timmer

3

Oskar Leerkamp [1]

HE 17+ D

1

Jim Hammer [1]

2

T van Druten

HD 17+ A

1

Patrick Ambachtsheer

Rico van Wijgerden

2

Rene Bongers [1]

Arie den Hartog

3

Cornelis de Jong

Reinout Tuit

HD 17+ B

1

Patrick Stuut

Harald de Vries

2

Jacques-Dirk Langerak [1]

Frank Wisman

3

Jan-Arie Huijgen

Willem Huijgen

HD 17+ C

1

Leo van der Linden [1]

Gilbert van Veen

2

Leen Buizert

Frank van der Wel

3

Niels Bron

Dennis Kuiper

HD 17+ D

1

Niek van den Berg

Stefan van Goolen

2

Hans Laponder [1]

Arie van de Wel

3/4

Piet Copier [3]

Ruud Muilwijk

DE 17+ A

1

Sabine Wisman [1]

2

Rianne Star

3

Ellen te Kaat

DD 17+ A

1

Annemarie Gelauf-‘T Lam [1]

Brenda den Haan

2

Janneke van Meeteren

Julie van Meeteren

3

Petra Holleman

Annemiek Smaal

DD 17+ B

1

Marcelle Wisman [1]

Sabine Wisman

2

Linda Goorden-Pierhagen

Conny den Hartog

3

Nellie Bouwman-Hoekwater

Bianca de Rover-V. Andel

DD 17+ C

1

Nelleke van der Vlist [1]

Annet van der Wel-Oudshoorn

2

Debbie Sprangemeijer

Anja Staal

DD 17+ D

1

Masja van Peet [2]

Dianne van Vliet

2

Antje Blumenthal

Ineke Buijzer

GD 17+ A

1

Reinout Tuit [2]

Marja Boot

2

Waldo Geenen [1]

Rianne Star

GD 17+ B

1

Perry Brok [1]

Linda van den Oever

2

Marcel Steenland [2]

Ellen te Kaat

GD 17+ C

1

Gilbert van Veen [2]

Romy van Iperen

2

Michael van Krieken [1]

Linde Noordegraaf

3/4

Gerard Groenewegen [3]

Jolanda Groenewegen

GD 17+ D

1

Dirk Naber [1]

Hanna Moser

2

Johan van den Brink

Bep Legemaate

3

Ruben Sprangemeijer

Marieke Stasse



Eindstanden voorjaarscompetitie 2015 regio Rotterdam en Knltb landelijk

Wij feliciteren het jeugdteam van Nick Goorden met de 1e plaats–kampioenen!!!!

En wij feliciteren het team van Linda met de gedeelde 2e plaats … geweldig resultaat !!

Onze andere 8 teams hebben helaas minder goed gescoord en zijn vrij laag geëindigd ondanks dat ze eveneens goed hebben gespeeld.

Dit heeft vooral te maken met het record aantal blessures deze lente . Des te knapper dat toch alle teams tot en met de laatste competitiedag hun taken hebben volbracht.

Wij zijn trots op iedereen die mee heeft gedaan, mee doen is dan ook belangrijker dan winnen , ook al had je daar misschien wel op gehoopt . Volgende keer beter en dan hopen wij zonder blessures !!!

bedankt allemaal !

met een sportieve groet

namens de wedstrijdcommissie Sltvr

1702 Zaterdag Morgen 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar – team van Nick Goorden kampioenen

1
S.L.T.V.R. 1
5
22

2
D.L.T.C. Dash ’35 1
5
14

3
Be Fair 1
5
13

4
T.O.P. Papendrecht 1
5
11

5
G.L.T.C. Ad Astra 1
5
8

6
Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1
5
7

vrijdag Avond Hoofdklasse Gemengd dubbel 17+– team van Linda  gedeelde 2e plaats

1
D.L.T.C. Dash ’35 1
7
20

2
B.T.V. E ’68 1
7
19

2
S.L.T.V.R. 1
7
19

4
T.V. Puttershoek 1
7
15

5
T.O.P. Papendrecht 1
7
13

6
L.T.V. Bleiswijk 1
7
11

6
L.T.C. Lexmond 1
7
11

8
T.C. Bergambacht 1
7
4

Districtscompetitie Rotterdam 2015

0014 Zaterdag Middag 2e klasse Gemengd 17+

1
T.C. ’73 1
7
26

2
G.L.T.C. Ad Astra 1
7
24

2
T.C. Dubbeldam 1
7
24

4
L.T.C. Lexmond 1
7
16

5
Be Fair 1
7
15

6
S.L.T.V.R. 1
7
12

6
T.C. Berkenwoude 1
7
12

8
T.V. Heer Jan 2
7
11

0308 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+

1
T.C. Berkenwoude 1
6
39

2
T.V. A.C. 1
6
34

3
T.C. Dubbeldam 1
6
26

4
T.C. ’73 1
6
23

5
S.L.T.V.R. 1
6
16

5
G.T.C. Tiod 3
6
16

7
Be Fair 2
6
14

0401 Vrijdag Avond Hoofdklasse Gemengd dubbel 17+

0518 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 17+

1
T.O.C. 2
7
32

2
De Gouwe Smash 2
7
23

3
Z.L.T.C. Ter Steeghe 2
7
17

3
Hiaten 3
7
17

5
T.V. Ommoord 1
7
16

6
S.L.T.V.R. 1
7
15

7
T.V.K.L. 1
7
11

8
T.V. Heer Jan 2
7
9

0530 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 17+

1
L.T.C. De Merwede 1
7
29

1
A.T.C. ‘t Veldje 1
7
29

3
T.C. De Belt 1
7
28

4
T.V. Giessenburg 1
7
15

5
S.L.T.V.R. 2
7
13

6
S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2
7
12

7
G.T.C. Overwaard 1
7
7

7
T.C. Dubbeldam 3
7
7

1025 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+

1
S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2
7
23

2
C.C. 1
7
22

3
Papendrechtse T.C. 1
7
20

4
T.V. Barendrecht 2
7
17

5
S.L.T.V.R. 1
7
11

6
T.O.P. Papendrecht 2
7
8

6
T.C. Dubbeldam 3
7
8

8
T.V. Giessenburg 2
7
3

1125 Zaterdag Middag 3e klasse Dames 17+

1
T.O.P. Papendrecht 3
6
26

2
T.C. Meerkerk 1
7
23

2
G.T.C. Overwaard 1
7
23

4
T.C. Bergambacht 1
7
20

5
L.T.C. De Merwede 2
7
17

6
R.C. Dordrecht afd. tennis 1
7
15

7
S.L.T.V.R. 1
6
8

8
T.V. PhARO 3
7
3

KNLTB Landelijk Voorjaar 2015

0142 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd senioren

1
T.O.P. Papendrecht 3
7
45

2
V.L.T.C. – Vlaardingen 1
7
40

3
T.V. Poortugaal 2
7
33

4
Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1
7
32

5
C.C. 3
7
30

6
D.L.T.C. Dash ’35 10
7
19

6
T.V. Puttershoek 1
7
19

8
S.L.T.V.R. 1
7
6

0148 Zondag Hele dag 6e klasse Gemengd senioren

1
Passing Shot 4
7
44

2
T.C. Zevensprong 1
7
40

3
T.V. Langeland 1
7
34

4
T.V. Heer Jan 2
7
33

5
T.C. Schiebroek 1
7
32

6
T.C. Ouderkerk aan den IJssel 1
7
23

7
TC Capelle 1
7
13

8
S.L.T.V.R. 2
7
5

Voorjaarscompetitie 2015

Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.- voor meer informatie zie mijn knltb

Vrijdagavond

Team Mix 1 (Hoofdklassse 17+) – afd. 0401 1e wedstrijddag 3 april 2015

Linda Goorden (capt.)

Harald de Vries

Corry van Veen

Arie den Hartog

Conny den Hartog

Thuiswedstrijden op :

10 april tegen L.T.V. Bleiswijk 1

24 april tegen B.T.V. E’68 1

1 mei tegen T.V. Puttershoek 1

29 mei tegen T.C. Bergambacht 1

Uitwedstrijden op:

3 April tegen L.T.C Lexmond

17 april tegen D.L.T.C. Dash ’35 1

15 mei tegen T.O.P. Papendrecht 1

Team Mix 2 (2e klasse 35+) – afd. 0308 1e wedstrijddag 3 april 2015

Dirk Naber (capt.) Marieke Stasse

Hanna Moser

Johan van den Brink Bart Verhoeks

Ruben Sprangemeijer

Debbie Sprangemeijer

Isabel Hofman

Leo Hofman

Thuiswedstrijden op:

3 april tegen T.C. Dubbeldam 1

17 april tegen T.V. A.C. 1

15 mei tegen Be Fair 2

Uitwedstrijden op:

10 april tegen G.T.C. Tiod 3

1 mei tegen T.C. ’73 1

29mei tegen T.C. Berkenwoude 1

Team Heren 1(3e klasse 17+)-afd. 1025 1e wedstrijddag: 3 april 2015

Jacques Croque (capt.)

Dick Bender

Johan Nederlof

Martin van Vugt Jan van Vugt

Thuiswedstrijden op:

10 april tegen T.O.P. Papendrecht 2

24 april tegen S.V. Oranje Wit, afd. tennis 2

1 mei tegen T.V. Giessenburg 2

Uitwedstrijden op:

3 april tegen T.C. Dubbeldam 3

17 april tegen C.C. 1

29 mei tegen Papendrechtse T.C. 1

Zaterdagmorgen

Team Jongens 11 t/m 14 jaar (2e klasse)– afd. 1702 1e wedstrijddag: 4 april 2015

Nick Goorden Frans-Jelle Kruis

Jilles Croes

Tim Visser

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen G.L.T.C. Ad Astra 1

25 April tegen TC Capelle 1

16 mei tegen Nieuw-Lekkerlandse TC (NLTC) 1

Uitwedstrijden op:

4 april tegen T.O.P. Papendrecht 1

18 april tegen Be Fair 1

9 mei tegen D.L.T.C. Dash ’35 1

Zaterdagmiddag

Team Heren 1 (2e klasse 17+) – afd. 0518 1e wedstrijddag 4 april 2015

Arie den Hartog (capt)

Rene Bongers

Wido Blokland Rinie v.d. Vlies 9 mei tegen Z.L.T.C. Ter Steeghe 2

Cor de Ruiter

Thuiswedstrijden op:

4 April tegen T.,,C 2

18 April tegen  TV KL 1

9 Mei tegen Z.L.T.C ter Steeghe 2

Uitwedstrijden op:

11 april tegen T.V. Ommoord 1

25 april tegen De Gouwe Smash 2

16 mei tegen T.V. Heer

30 mei tegen Hiaten 3

Team Heren 2 (3e klasse 17+) – afd. 0530 1e wedstrijddag 4 april 2015

Marco Goorden (cap)

Mark Stuut

Patrick Stuut

Peter Boxhoorn

Ronald Kip

Robert de Jong

Freek Muller

Pieter van der Brugge

Thuiswedstrijden op

4 April  tegen L.T.C. De Merwede 1

18 April tegen TC de Belt

16 Mei tegen SV Oranje Wit afd tennis

Uitwedstrijden op:

11 april tegen G.T.C. Overwaard 1

25 april tegen T.C. Dubbeldam 3

9 mei tegen A.T.C. ’t Veldje 1

30 mei tegen T.V. Giessenburg 1

Team Mix 1 (2e klasse 17+) – afd. 0014 1e wedstrijddag 4 april 2015

Annemarie Gelauf (cap )

Marja Boot

Nick de Stigter Wesley Molders

Marja Boot

Nick de Stigter

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen T.C. ’73 1

25 april tegen T.C. Dubbeldam 1

16 mei tegen T.V. Heer Jan 2

30 mei tegen Be Fair 1

Uitwedstrijden op:

4 april tegen T.C. Berkenwoude 1

18 april tegen L.T.C. Lexmond 1

9 mei tegen G.L.T.C. Ad Adstra 1

Team Dames (3e klasse 17+) – afd. 1125 1e wedstrijddag 4 april 2015

Lisanne Waterman (capt )

Leontine van der Aa

Janneke Boender

Marijke Hoogenboezem

Rianne Star

Dianne van Vliet

Thuiswedstrijden op:

11 april tegen T.C. Bergambacht 1

25 april tegen R.C. Dordrecht, afd. tennis 1

9 mei tegen T.C. Meerkerk 1

30 mei tegen T.O.P. Papendrecht 3

Uitwedstrijden op:

4 april tegen L.T.C. De Merwede 2

18 april tegen T.V. PhARO 3

16 mei tegen G.T.C. Overwaard 1

zondag

Team Mix 17+ (6e klasse) – afd. 0142) 1e wedstrijddag Maandag 6 april 2015

Reinout Tuit ( capt )

Oskar Leerkamp

Antje Blumenthal

Priscilla den Hartog

Bep Legemaate

Thuiswedstrijden op:

12 april tegen T.V. Puttershoek 1

26 april l tegen D.L.T.C. Dash ’35 10

10 mei tegen T.O.P Papendrecht

Uitwedstrijden op:

6 april (2e Paasdag)

tegen Nieuw-Lekkerlandse T.C. (NLTC) 1

19 april tegen T.V. Poortugaal 2

17 mei tegen C.C. 3

31 mei tegen V.L.T.C. Vlaardingen 1

Team Mix 2 17+ (6e klasse) – afd. 0148 1e wedstrijddag Maandag 6 april 2015

Romy van Ieperen (capt )

Jakyra Labee

Kirsten de Mik

André Gelauf

Herman de Stigter

Joshua de Stigter

Ruben van der Wouden

Thuiswedstrijden op:

12 april tegen

26 april tegen

10 mei tegen

Uitwedstrijden op:

6 april (2e Paasdag)

Tegen T.C. Ouderkerk aan de Ijssel 1

19 april tegen T.V. Langeland 1

17 mei tegen T.C. Zevensprong 1

31mei T.C. Capelle 1

Voorjaarscompetitie 2015

Beste Captains,

Gelieve voor 1 December 2014 jullie teams opgegeven voor de voorjaarscompetitie 2015  aan Dick Bender.bvd

Er zijn wat wijzigingen voor m.b.t. de vrijdag avond. De belangrijkste twee zijn

1.keuze uit team 17 +  gemengd blijft 2 x mix 1x dames dubbel en 1x heren dubbel geen tijdlimiet met beslissende punt bij een stand van 40/40 en 3e set is een super tiebreak

2. of team 35 +  gemengd… bij deze keuze speel je op tijd 2 x 30 min 2 x mix 1 x dd en 1 x hd rest condities zijn gelijk aan 17+

Voor meer informatie kun je terecht bij Dick Bender of Antje Blumenthal . Beide kunnen jullie voorzien van meer informatie van het competitie aanbod voor 2015

najaarscompetietie Knltb 2014 eindstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2426 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen Madese TV

1
Madese T.V. 1
7
21

2
T.O.P. Papendrecht 1
7
20

3
T.V. De Lobbelaer 3
6
16

4
S.L.T.V.R. 1
7
15

5
T.V. Woudrichem 1
6
12

6
Sliedrechtse L.T.C. 1
7
11

7
T.V. Giessenburg 1
7
8

8
T.V. T.I.O.S. 1
7
5

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2486 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen LTV Vianen

1
L.T.V. Vianen 1
6
18

2
IJ.T.C. Groenvliet 1
6
14

2
S.V. Aurora 2
6
14

4
T.V. Linschoten 2
6
12

4
T.C. Leerdam 1
6
12

6
S.L.T.V.R. 2
6
10

7
T.C. ‘t Goy 3
6
4

8                      Lexmond                                                                  0                    0

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2536 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+/ kampioen TV Werkendam

1
T.V. Werkendam 1
7
23

2
IJ.T.C. Groenvliet 5
7
21

3
T.V. Buren 3
6
15

4
De Molenwiek 4
7
15

5
S.L.T.V.R. 3
7
12

6
T.O.P. Papendrecht 5
7
9

7
T.C. ’73 1
6
7

8
T.V. Linschoten 3
7
6

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9254 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar/kampioen TV Montfoort

1
T.V. Montfoort 1
5
27

2
IJ.T.C. Groenvliet 1
6
22

3
T.V. Lopik 1
5
21

4
C.T.V. De Doelen 3
6
18

5
T.V. Rosmalen 3
3
5

6
T.V. T.I.O.S. 1
4
5

7
S.L.T.V.R. 1
5
4

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9472 Zondag Hele dag 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar/ kampioen CC1

1
C.C. 1
7
42

2
T.V. Werkendam 1
7
27

3
L.T.V. Raamsdonksveer 2
7
26

4
T.V. Ter Weijde 1
7
22

5
T.V. Markant 2
7
19

6
T.O.P. Papendrecht 2
7
18

7
S.L.T.V.R. 1
7
9

8
T.V. T.I.O.S. 2
7
5

najaarscompetitie Knltb 2014 tussenstanden

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2426 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+ team Yvonne

1
T.O.P. Papendrecht 1
4
12

1
Madese T.V. 1
4
12

3
T.V. De Lobbelaer 3
4
10

4
S.L.T.V.R. 1
4
8

5
Sliedrechtse L.T.C. 1
4
6

5
T.V. Woudrichem 1
4
6

7
T.V. Giessenburg 1
4
5

7
T.V. T.I.O.S. 1
4
5

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2486 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ team Antje

1
L.T.V. Vianen 1
4
11

2
T.V. Linschoten 2
4
9

3
S.L.T.V.R. 2
4
8

4
IJ.T.C. Groenvliet 1
3
7

5
T.C. Leerdam 1
3
6

6
S.V. Aurora 2
3
5

7
T.C. ‘t Goy 3
3
2

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

2536 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+ team Dirk

1
T.V. Werkendam 1
4
14

2
IJ.T.C. Groenvliet 5
4
12

3
T.V. Buren 3
4
11

4
De Molenwiek 4
4
8

4
S.L.T.V.R. 3
4
8

6
T.O.P. Papendrecht 5
4
4

6
T.V. Linschoten 3
4
4

8
T.C. ’73 1
4
3

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9254 Zondag Hele dag 2e klasse Jongens 11 t/m 14 jaar

1
T.V. Montfoort 1
3
15

2
T.V. Lopik 1
4
15

3
IJ.T.C. Groenvliet 1
3
14

4
C.T.V. De Doelen 3
3
10

5
T.V. Rosmalen 3
3
5

6
S.L.T.V.R. 1
4
4

7
T.V. T.I.O.S. 1
2
3

Uitslagen

KNLTB Najaarscompetitie 2014

9472 Zondag Hele dag 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar

1
C.C. 1
4
24

2
L.T.V. Raamsdonksveer 2
4
16

3
T.V. Werkendam 1
4
15

4
T.V. Ter Weijde 1
4
12

4
T.V. Markant 2
4
12

6
T.O.P. Papendrecht 2
4
9

7
S.L.T.V.R. 1
4
5

8
T.V. T.I.O.S. 2
4
3

Uitslagen

Winnaars

DHL Open 2014 organisatie SLTV Racket, Schelluinen, Nederland

HE – HE Poule A

1

Carlo Gordijn

2

Jan-Arie Huijgen

3

Waldo Geenen

HE – HE Poule B

1

Bart Duindam

2

Dennis Beumken

3

Frank Wisman

HE – HE Poule C

1

Oskar Leerkamp

2

Marcel Steenland

3

Adriaan van Tilborg

HD 4

1

Arie den Hartog [1]

Maurice Meulendijk

2

Cornelis de Jong

Reinout Tuit

3

Waldo Geenen

Maxim-Paul Meijer

HD 5

1

Arie den Hartog

Rinie van der Vlies

2

Pieter van der Brugge

Job Pijpers

3

Marco Goorden [1]

Marc Stuut

GD 5

1

Reinout Tuit

Marja Boot

2

Marco Goorden [1]

Hendra Van der Linden-Franken

3

Frank Wisman

Sabine Wisman

HD 6

1

Leo van der Linden [1]

Rinie van der Vlies

2

Jan-Arie Huijgen

Willem Huijgen

3

Perry Brok

Jan-Willem Hoornstra

DD 6 – Finale DD 6

1

Conny den Hartog [1]

Angelique Volker

2

Jolanda Groenewegen

Marjorie Ritmeester

GD 6

1. Miechel Geelen
Linda Geelen

2.

Marcel Steenland

Ellen te Kaat

DD7

Monika Loeve
Ria Loeve

Evelien Jonkman
Hanna Moser

HD 7

1. Piet Copier
Ruud Muilwijk

2.

Leen Buizert
Arjan van Kleef

GD7

Jesper Dolk
Monika Loeve
Cok van Schooten
Thea Sakko

HD 8

1

Hans Schaaf [1]

Hans van Schaik

2

Arjan Mijdam

Anne Nienhuis

3

T v Druten

Eric Kant

GD8

Gilbert van Veen
Antje Blumenthal

Dick Bergwerff
Jannet Bergwerff-Visser

DD 8

1

Henja Kleppe

Sarah van Wijngaarden

2

Jannet Bergwerff-Visser [1]

Ariena Stuurman

3

Isabella Hofman

Michelle Hofman

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
DHL  Open 2014  – Open toernooi 25+    –
toernooidagen :  vrijdag 27 juni 2014 t/m zondag 6 juli 2014
Reglement
Reglement
Wedstrijdbepalingen:

1. Het toernooi is goedgekeurd door de K.N.L.T.B.. Deelname staat open voor leden
van de K.N.L.T.B. Er wordt gespeeld volgens de regels van de K.N.L.T.B.
2. Er wordt gespeeld om 2 gewonnen sets. De sets worden gespeeld volgens het
Tie-break systeem.
3. De wedstrijdcommissie behoudt zich het recht voor inschrijving te weigeren zonder
opgave van reden.
4. De wedstrijdcommissie is gerechtigd deelnemers te plaatsen en kan deelnemers
vrijstellen van een of meer ronden.
5. Indien er naar oordeel van de wedstrijdcommissie, voor bepaalde onderdelen
onvoldoende wordt ingeschreven, kan zij deze onderdelen laten vervallen.
6. Het inschrijfgeld moet voor aanvang van de eerste wedstrijd worden voldaan. Een
deelnemer, die voor enig onderdeel heeft ingeschreven, is gehouden daarvoor het
verschuldigde inschrijfgeld te voldoen, onafhankelijk van het al of niet deelnemen
aan dat onderdeel.
7. Voor het finaleweekend worden geen verhinderingen geaccepteerd. Van maandag
tot en met vrijdag wordt niet meer dan een verhindering na 18.00 uur geaccepteerd.
8. Alle deelnemers ontvangen bericht van het tijdstip van hun eerste wedstrijd. Daarna
is iedere deelnemer verplicht bij de wedstrijdleiding te informeren naar de volgende
te spelen wedstrijd.
9. Deelnemers dienen zich bij aankomst op het park bij de wedstrijdleiding te melden
en mogen het park niet zonder haar toestemming verlaten.
10. Indien een deelnemer zich een half uur na de vastgestelde tijd niet heeft gemeld,
wordt de wedstrijd aan de tegenpartij gewonnen gegeven.
11. Alle deelnemers zijn verplicht zich te onderwerpen aan de beslissingen van de
wedstrijdleiding.
12. De deelnemers zijn verplicht op uitnodiging van de wedstrijdleiding als scheids-
rechter op te treden.
13. De inschrijving sluit op 21-6-2014 of eerder als het maximum aantal partijen is bereikt.
14. Deelnemers die voor een toernooi hebben ingeschreven dat gelijktijdig met dit
toernooi gehouden wordt, worden voor deelname aan beide toernooien uitgesloten.
15. Hij/zij weet, dat betaling van inschrijfgeld verplicht is, ook bij vrijwillige terug-
trekking uit het toernooi. (bij een door de wedstrijdleiding geweigerde inschrijving
is geen inschrijfgeld verschuldigd).
16. Deelnemers zijn verplicht op het vastgestelde tijdstip hun partij te beginnen, ook
als er geen scheidsrechter aanwezig is.
17. Uitsluitend persoonlijk, zullen als inschrijving geaccepteerd
worden, via internet.
18. Er wordt gespeeld op 3 grasbanen. Er kan bij kunstlicht worden gespeeld.
19. Tenniskleding is verplicht volgens de regels van de K.N.L.T.B.
20. Inschrijfgeld bedraagt € 8,00 per persoon per onderdeel
Er kan maximaal voor twee onderdelen per persoon worden ingeschreven.
21. Na 22.30 uur is het niet verplicht om een wedstrijd te beginnen of een afgebroken partij te hervatten.
Bijzondere bepalingen inzake indeling op rating
22. De indeling in de rubrieken damesenkelspel en herenenkelspel geschiedt in poule ‘s met een maximale bandbreedte in rating van 1.0000, tenzij de wedstrijdleider met uitdrukkelijke toestemming van de bondsgedelegeerde anders beslist. Indeling in schema’s met een kleinere bandbreedte is mogelijk.
23. De actuele rating wordt bepaald op 23 juni 2014 om 20.00u aan de hand van de dan geldende ratingstand volgens de gegevens van de KNLTB, tenzij de wedstrijdleider met uitdrukkelijke toestemming van de bondsgedelegeerde anders beslist.
24. In alle gevallen waarin de wedstrijdbepalingen niet voorzien, beslist de wedstrijdleider

—————————————————————————————————————-

Eindstand voorjaarscompetitie senioren 2014


Team : Yvonne

Districtscompetitie Rotterdam 2014
0408 Vrijdag Avond 1e klasse Gemengd dubbel 25+

1

L.T.V. Bleiswijk 1

7

25

2

S.L.T.V.R. 1

7

23

3

T.C. Bergambacht 2

7

14

4

T.V. Barendrecht 1

6

13

5

G.L.T.C. Ad Astra 2

7

13

6

T.V. De Molen – Nieuw Beijerla 2

6

10

7

T.C. Dubbeldam 1

7

9

8

T.O.P. Papendrecht 2

7

1

… is ons Bleiswijk uiteindelijk toch met 2 punten voorbij gegaan dat heeft ons het kampioenschap gekost grr ..maar een 2e plaats is ook mooi !!! Gefeliciteerd !!!


Team: Antje
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0414 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.C. Lekkerkerk 2

7

20

2

T.V. Giessenburg 1

7

18

3

T.O.P. Papendrecht 4

7

16

4

S.L.T.V.R. 2

7

15

5

Sliedrechtse L.T.C. 1

7

12

6

T.C. De Belt 1

6

10

7

T.V. Arkel 1

7

10

8

T.C. Berkenwoude 1

6

7


is ons Papendrecht toch met een punt voorbij gegaan …. dus niet 3e maar bijna 3e geworden grr :) maar evengoed een goede prestatie !!! bedankt maatjes !!!
Team; Dirk
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 5

7

25

2

T.C. De Belt 2

7

22

3

L.T.C. De Merwede 1

7

18

4

T.V. Stolwijk 1

7

13

5

T.C. Meerkerk 1

7

11

5

T.C. ’73 2

7

11

7

T.V. A.C. 1

7

9

8

S.L.T.V.R. 3

7

3


Team; Arie
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0517 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 18+

1

B.T.V. E ’68 1

7

27

2

T.C. de Kooistee 2

7

25

3

T.V. Menheerse 1

6

21

4

S.L.T.V.R. 1

7

18

5

T.C. Rozenburg 2

6

13

6

T.C. West Voorne 1

7

13

7

T.C. Leerdam 2

7

11

8

H.L.T.C. Bergvliet 1

7

7


Team : Patrick
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0531 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 18+

1

T.C. Dubbeldam 2

7

30

2

T.C. De Belt 1

7

26

3

C.C. 6

7

22

4

L.T.C. De Merwede 1

7

17

5

S.L.T.V.R. 2

6

13

6

A.T.C. ‘t Veldje 1

6

11

7

T.C. Meerkerk 1

6

6

8

T.V. Giessenburg 1

6

5


Team; Jacque


Districtscompetitie Rotterdam 2014
1014 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 1

7

25

2

T.C. Meerkerk 1

7

20

3

R.C. Dordrecht afd. tennis 2

7

16

4

T.C. Dubbeldam 2

7

15

5

T.C. Leerdam 1

6

14

6

H.L.T.C. Bergvliet 1

6

7

7

T.V. Zwijndrecht 2

7

6

8

S.L.T.V.R. 1

7

5


Team; Reinout
KNLTB Landelijk Voorjaar 2014
2020 Zondag Hele dag 2e klasse Heren 35+

1

T.V. De Commandeurs 1

7

31

2

T.C. Hoogland 1

7

29

3

T.V. Ter Weijde 1

7

24

4

T.V. Vogelenzang 1

7

22

5

S.L.T.V.R. 1

7

19

6

S.V. Aurora 1

7

15

7

Manger Cats 6

11

7

T.C. W.O.C. 2

6

11

————————————————————————————————————————————————————-

Al bij al hebben alle teams goed gepresteerd allemaal boven tot midden moot . 2 teams hebben een beetje pech gehad , maar dat kan gebeuren als de tegenstander met alleen spelers uit de hogere ranking,s komt of dat simpel weg de super tie breaks de verkeerde kant op gaan :) Hoop dat jullie dit dan ook niet tegen houdt om volgend jaar weer mee doen. Gezelligheid boven alles …en kun je dan nog scoren is het helemaal top !!

Bedankt voor jullie inzet !!!

namens ons allemaal van SLTVR

Antje red.

———————————————————————————————-


Eindstanden kids voorjaarscompetitie 2014

Groen 1 – Afdeling 060

Punten

Gespeeld

Wedstrijden

Sets

1

TOP 1

41

7

41

1

83

3

2

LOPIK 1

29

7

29

13

59

31

3

RACKET 1

21

7

21

21

44

45

4

VREESWIJK 2

20

6

20

16

42

36

5

HOFLAND 1

20

7

20

22

46

47

6

WERKENDAM 1

18

7

18

24

38

49

7

BELT 2

13

7

13

29

29

60

8

ALTENA 2

0

6

0

36

2

72

Punten

Gespeeld

Wedstrijden

Sets

1

DASH35 1

37

7

37

5

76

14

2

TER STEEGHE 1

25

7

25

17

52

39

3

DUBBELDAM 1

22

7

22

20

50

44

4

ALBLASSERDAM 1

22

7

22

20

47

46

5

RACKET 1

19

7

19

23

43

50

6

SLTC 1

19

7

19

23

44

49

7

TOP 1

19

7

19

23

42

49

8

OVERWAARD 1

5

7

5

37

14

77

Heel knap gedaan jongens en meisjes !!! de 3e en de 5e plaats … we zijn trots op jullie !!
—————————————————————————————-

————————————————————————————————————————————————————–

Tussenstand voorjaarscompetitie 2014 per 28 Mei 2014 – junioren

De junioren stonden er na 4 wedstrijden als volgt voor:

Groen 1

vereniging                   wedstrijden   Punten

1. Top1                          4                         23

2.Lopik 2                      4                         14

3.Racket 1                     4                         14

4.Belt 2                          4                        12

5.Hofland 1                   4                        10

6.Vreeswijk 2                3                       10

7.Werkendam 1            4                         7

8.Altena 2                      3                         0

Poulestand van Groen 2 – afd 100

vereniging                               wedstrijden   punten

1.Dash 35  1                                     4                 21

2.Top 1                                             4                 14

3.Alblasserdam 1                           4                 13

4.Racket 1                                       4                 12

5.Dubbeldam 1                              4                 12

6. Sltc 1                                           4                 11

7.ter Stegghe 1                               4                 10

8.Overwaard 1                               4                   3

beide teams staan dus in de bovenste helft … goed zo jongens en meisjes

——————————————————————

Tussenstand voorjaarscompetitie 2014 per 20 Mei 2014- senioren


Beste leden van sltvr,
Om jullie een beetje op de hoogte te houden van de voorjaarscompetitie en onze teams hier alvast een overzicht van de prestatie,s van onze senioren teams tot nu toe.
Standen – team Yvonne


Districtscompetitie Rotterdam 2014
0408 Vrijdag Avond 1e klasse Gemengd dubbel 25+

1

L.T.V. Bleiswijk 1

5

18

2

S.L.T.V.R. 1

5

15

3

G.L.T.C. Ad Astra 2

5

10

3

T.V. De Molen – Nieuw Beijerla 2

5

10

3

T.V. Barendrecht 1

5

10

6

T.C. Dubbeldam 1

5

8

6

T.C. Bergambacht 2

5

8

8

T.O.P. Papendrecht 2

5

1

zeer spannend …momenteel staat Sltvr op de 2e plaats met 15 punten .. 3 punten verschil met Bleiswijk ( nu nummer 1 met 18 punten ) en nummer 3 ( staan maar liefs 3 clubs met op 10 punten dus 5 punten verschil  met Sltvr ) nog 2 wedstrijden te gaan ….

Standen – team Antje
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0414 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.C. Lekkerkerk 2

5

14

2

T.V. Giessenburg 1

5

12

3

T.O.P. Papendrecht 4

5

11

3

S.L.T.V.R. 2

5

11

5

Sliedrechtse L.T.C. 1

4

9

6

T.C. De Belt 1

5

8

7

T.V. Arkel 1

5

7

8

T.C. Berkenwoude 1

4

4

Eveneens zeer spannend een gedeelde 3e plaats samen met Top met 11 punten , de nummer 2 Giessenburg heeft maar een punt meer te weten 12 punten, de nummer een staat op 14 punten…. dus de nummer een heeft maar 3 punten verschil met Sltvr …
nog 2 wedstrijden te gaan …. er kan nog van alles gebeuren …………..
Standen – team Jacque
Districtscompetitie Rotterdam 2014
1014 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 1

5

19

2

T.C. Meerkerk 1

5

15

3

T.C. Leerdam 1

4

10

4

T.C. Dubbeldam 2

5

10

4

R.C. Dordrecht afd. tennis 2

5

10

6

H.L.T.C. Bergvliet 1

4

5

7

S.L.T.V.R. 1

5

4

8

T.V. Zwijndrecht 2

nog een harde klus om in de midden te eindigen maar niets is onmogelijk nog 2
wedstrijden te gaan
Standen – team Dirk
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0427 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 25+

1

T.O.P. Papendrecht 5

5

18

2

T.C. De Belt 2

5

17

3

T.C. Meerkerk 1

5

11

3

L.T.C. De Merwede 1

5

11

5

T.V. Stolwijk 1

5

9

6

T.C. ’73 2

5

7

7

T.V. A.C. 1

5

5

8

S.L.T.V.R. 3

5

2

nog 2 wedstrijden te gaan …wellicht kan zich dit team nog naar boven toe verplaatsen … wij gaan voor ze duimen
Standen – team Arie/ Rene
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0517 Zaterdag Middag 2e klasse Heren 18+

1

T.V. Menheerse 1

5

19

2

B.T.V. E ’68 1

5

18

3

T.C. de Kooistee 2

5

17

4

T.C. West Voorne 1

5

12

5

T.C. Rozenburg 2

5

11

6

S.L.T.V.R. 1

5

10

7

T.C. Leerdam 2

5

8

8

H.L.T.C. Bergvliet 1

5

5

afwachten – wellicht zal ook dit team uiteindelijk hoger gaan eindigen , het verschil
met voorafgaande clubs 4 en 5  valt te verwaarlozen ( 1 a 2 punten ) …de laatste wedstrijden zullen het uitwijzen.
Standen – team Marco/Patrick
Districtscompetitie Rotterdam 2014
0531 Zaterdag Middag 3e klasse Heren 18+

1

T.C. Dubbeldam 2

5

21

2

T.C. De Belt 1

5

19

3

C.C. 6

5

16

4

S.L.T.V.R. 2

5

13

5

L.T.C. De Merwede 1

4

9

6

A.T.C. ‘t Veldje 1

5

9

7

T.V. Giessenburg 1

5

5

8

T.C. Meerkerk 1

4

3

dit team heeft met 13 punten maar 3 punten verschil met de nummer 3 ( CC6 met 16 punten)  – wellicht zal dit team nog stijgen ….
Standen – team Reinout
KNLTB Landelijk Voorjaar 2014
2020 Zondag Hele dag 2e klasse Heren 35+

1

T.V. De Commandeurs 1

5

20

2

T.C. Hoogland 1

5

19

3

T.V. Vogelenzang 1

5

16

4

S.L.T.V.R. 1

5

15

4

T.V. Ter Weijde 1

5

15

6

S.V. Aurora 1

5

14

7

Manger Cats 2

4

9

8

T.C. W.O.C. 2

4

6

dit team heeft 15 punten dus maar een punt verschil met de nummer 3 momenteel Vogelenzang met 16 punten en 5 punten verschil met de nummer 1 , momenteel de Commandeurs met 20 punten…. valt nog in te halen aangezien er per wedstrijd 6 punten te verdienen valt … dit in tegenstelling bvb met de vrijdagteams waar de teams per gestreden wedstrijd maximaal 4 punten kunnen behalen…..  dus alles is nog mogelijk
wij duimen voor alle teams en zullen na afloop de eindstanden z.s.m. bekend maken
Zet hem op !!!!!!!!!
namens de wedstrijdcommissie
Antje red.
—————————————————————————-

voorjaarscompetitie 2014 Regio Rotterdam

speeltijden en teams


.Voorjaarscompetitie indeling 2014 van de KNLTB
– Op woensdagmiddag 2 junior teams
– Op vrijdagavond 4 senior teams
– Op zaterdag 2 senior teams
– Op zondag 1 team
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.
Woensdagmiddag
Team Groen 1 – afd. 060 1e wedstrijddag 9 april 2014
spelers:
Nick Goorden
Dyon Zantman
Frans-Jelle Kruis
Sanne de Vries
Thuiswedstrijden op:
9 april tegen Hofland 1
16 april tegen Lopik 1
7 mei tegen Altena 2
14 mei tegen De Belt 2
Uitwedstrijden op:
23 april tegen Werkendam 1
21 mei tegen Top 1
28 mei tegen Vreeswijk 2
Team Groen 2 – afd. 100 1e wedstrijddag 9 april 2014
spelers :
Jilles Croes
Jelle Hofman
Tim Visser
Victor de Weerdt
Lisa Goorden
Thuiswedstrijden op:
9 april tegen Alblasserdam 1
16 april tegen Dubbeldam 1
7 mei tegen Overwaard 1
14 mei tegen Dash 35 1
Uitwedstrijden op:
23 april tegen Ter Steege 1
21 mei tegen Top 1
28 mei tegen SLTC 1
Vrijdagavond
Team Mix 1 (1e klasse) – afd. 0408 1e wedstrijddag 11 april 2014
spelers:
Yvonne Brok (capt.)
Perry Brok
Harald de Vries
Linda Goorden
Corry van Veen
Thuiswedstrijden op :
18 April tegen Top Papendrecht

9 Mei tegen L.T.V. Bleiswijk 1
16 Mei tegen T.V. Barendrecht 1

Uitwedstrijden op:
11 April tegen G.L.T.C.   Astra 2
25 April tegenBergambacht 2
23 Mei tegen Nieuw Beijerland
30  Mei tegen 2Dubbeldam 1

Team Mix 2 (2e klasse) – afd. 0414 1e wedstrijddag 11 april 2014
spelers:
Antje Blumenthal (capt.)
Reinout Tuit
Marcel Steenland
Bep Legemaate
Dennis v.d. Heijden (res.)
Debbie Sprangemeijer (res.)
Thuiswedstrijden
11 april tegen. De  Belt 1
25 april tegen T.O.P.  4
23 mei tegen Lekkerkerk 2
30 mei tegen tegen Giessenburg 1
Uitwedstrijden op:
18-4 tegen TV Arkel 1
09-05 tegen Berkenwoude 1
16-05 Sliedrecht LTC1
Team Mix 3(3e klasse)-afd. 0427 1e wedstrijddag 11 april 2014
spelers:
Dirk Naber (cap)
Hanna Moser
Arjan Vos
Bart Verhoeks
Marieke Stasse
Thuiswedstrijden op:
18 april tegen T.C. Meerkerk 1
9 mei tegen T.O.P. Papendrecht 5
16 mei tegen L.T.C. De Merwede

Uitwedstrijden op:
11 April tegen T.C. De Belt 2
25 April tegen Stolwijk
23 Mei tegen T.C. ‘73 2
30 Mei tegen tegen AC 1
Team Heren 1(2e klasse)-afd. 1014 1e wedstrijddag: 11 april 2014
spelers:
Jacques Croque (capt.)
Dick Bender
Johan Nederlof
Martin van Vugt
Jan van Vugt
Thuiswedstrijden op:
11 april tegen T.O.P. Papendrecht 1
25 april tegen T.C. Meerkerk 1
23 mei tegen T.C. Leerdam 1
30 mei tegen T.C. Dubbeldam 2
Uitwedstrijden op:
18 april tegen H.L.T.C. Bergvliet 1
9 mei tegen T.V. Zwijndrecht 2

16 mei tegen R.C. Dordrecht afd. tennis 2

Zaterdag
Team Heren 1 (2e klasse) – afd. 0517 1e wedstrijddag 5 april 2014
spelers
Arie den Hartog (capt)
Rene Bongers
Wido Blokland
Rinie v.d. Vlies
Cor de Ruiter

Thuiswedstrijden op:
5 april tegen T.C. Leerdam 2
19 april tegen T.C. Rozenburg 2
17 mei tegen B.T.V. E’68 1
31 mei tegen H.L.T.C. Bergvliet 1
Uitwedstrijden op:
12 april tegen T.V. Menheerse 1
10 mei tegen T.C. De Kooistee 1
24 mei tegen T.C. West Voorne 1
Team Heren 2 (3e klasse) – afd. 0531 1e wedstrijddag 5 april 2014
spelers:
Marco Goorden (capt.)
Mark Stuut
Patrick Stuut
Peter Boxhoorn
Ronald Kip
Robert de Jong
Thuiswedstrijden op:
5 april tegen A.T.C. ’t Veldje 1
19 april tegen L.T.C. De Merwede 1
17 mei tegen C.C. 6
31 mei tegen T.V. Giessenburg 1
Uitwedstrijden op:
12 april tegen T.C. De Belt 1
10 mei tegen T.C. Meerkerk 1
24 mei tegen T.C. Dubbeldam 2
Zondag
Team Heren 35+ (2e klasse) – afd. 2020 1e wedstrijddag 6 april 2014
spelers
Reinout Tuit (capt.)
Oscar Leerkamp
Arie den Hartog
Rene Bongers
Ronald van Ooijen
Ronald Wentink
Thuiswedstrijden op:
13 april tegen Manger Cats 2
11 mei tegen T.V. D.C Co
25 mei tegen T.C. W.O.C. 2
Uitwedstrijden op:
6 april tegen S.V. Aurora 1
21 april tegen T.C.Hoogland 1
18 mei tegen T.V.Vogelenzang 1

1 juni tegen T.V. Ter Weijde 1
Data voorjaarscompetitie 2014 RDM.xls

WEEK 14 15 16 17 18 19 20 21 22 19 21 23 24
DINSDAG 8-apr 15-apr 22-apr 6-mei 13-mei 20-mei 27-mei 4-mei 29-mei 3-jun
WOENSDAG 9-apr 16-apr 23-apr 7-mei 14-mei 21-mei 28-mei 4-mei 29-mei 4-jun
DONDERDAG 3-apr 10-apr 17-apr 24-apr 8-mei 15-mei 22-mei 4-mei 29-mei 5-jun
VRIJDAG 11-apr 18-apr 25-apr 9-mei 16-mei 23-mei 30-mei 4-mei 29-mei 6-jun
ZATERDAG 5-apr 12-apr 19-apr 10-mei 17-mei 24-mei 31-mei 4-mei 29-mei 7-jun
ZONDAG 6-apr 13-apr 21-apr 11-mei 18-mei 25-mei 1-jun 4-mei 29-mei 9-jun

de laatste 3 data zijn inhaaldata en alleen van toepassing bij calamiteiten en als beide clubs akkoord zijn. De eerste 7 data zijn de officiele speeldagen

Feestdagen in 2014:

Pasen: 20 en 21 april

Koningsdag: 27 april
Hemelvaart: 29-mei
Pinksteren: 8 en 9 juni

Onze kampioenen van de najaarscompetie 2016 ( 2 x kampioen geworden op zaterdag en zondag ) n.l.n.r. Priscilla den Hartog , Conny den Hartog , Denise den Hartog , Ellen te Kaat en Angelique Volkers Nogmaals van harte gefeliciteerd de … Lees verder

Gepost in Competitie, Uncategorized | Leave a comment

Voorjaarscompetitie 2016 Wij wensen alle teams veel succes toe ! begin competitie vrijdag 8 April Mix (0427) 3e klasse 17+ Dirk Naber (cap.) Elise de Jong Annelot van Moerkerk Ruben Sprangemeijer Johan v.d. Brink Dames (1437) 4e klasse 17+ Antje … Lees verder

Gepost in Competitie, Nieuws | Leave a comment

Beste sportvriend(in), De inhoud van dit bardienst-bulletin is hoofdzakelijk bestemd voor alle seniorleden van onze vereniging die deelnemen aan de Voorjaarscompetitie 2014 van de KNLTB. Binnenkort is het weer zover, dat deze competitie begint. Zeg maar de helft van de … Lees verder

Gepost in Competitie, Nieuws, Nieuwsbrieven | Leave a comment

Beste sportvriend(in), In deze Nieuwsbrief zal aandacht worden besteed aan de volgende onderwerpen; 1. Nieuwe leden 2. Voorjaarscompetitie indeling 2014 van de KNLTB 3. Teamavond (senior) competitiespelers op vrijdag 28 maart a.s. 4. KNLTB Ledenpas 2014 5. Verslag “Start van … Lees verder

Gepost in Competitie, Nieuws, Nieuwsbrieven | Leave a comment

Tussenstand voorjaarscompetitie van de KNLTB 2013 Voor de jeugdteams die op woensdag speelden zit deze competitie erop. De andere teams gaan nog 2 ronden door. Op dit moment (donderdag 23 mei 2013) ziet de stand er als volgt uit: Team … Lees verder

Gepost in Competitie, Nieuws | Leave a comment

Zondag 29 mei was de 7e en laatste competitiedag voor het zondag herenteam. Vandaag was Rhijnhuyse uit Nieuwegein de tegenstander. Opgesteld waren voor de enkels Bart van den Bosch, Ad van Wijngaarden, Oskar Leerkamp en Reinout Tuit. Voor de dubbels … Lees verder

Gepost in Competitie | Comments Off on 7e wedstrijddag heren klasse 7

De 6e speeldag moest het zondag heren team van Racket naar Herveld. Vandaag waren Michael Linders, Marcel Steenland, Ad van Wijngaarden, Oskar Leerkamp en Reinout Tuit van de partij. Herveld heeft nog hoop om kampioen te worden. Na vandaag iets … Lees verder

Gepost in Competitie | Comments Off on 6 speeldag Racket Heren 7 tegen Herveld

Op zondag 15 mei 2011 was het de vijfde speeldag voor het zondag heren-team. Deze dag was Union 2 uit Nijmegen op het sportpark van de SLTV Racket te gast. Een team dat van de tegenstanders van vorige week ook … Lees verder

Gepost in Competitie | Comments Off on Competitieverslag dag 5 zondag Heren 7e klasse..

Competitieverslag wedstrijddag 4 zondag Heren 7e klasse.. Op zondag 8 mei 2011 was het de vierde speeldag voor het zondag heren-team. Op deze zonovergoten dag was deze keer Oudegein 5 uit Nieuwegein de tegenstander. De selectie vandaag bestond uit de … Lees verder

Gepost in Competitie | Tags | Comments Off on Competitieverslag wedstrijddag 4 zondag Heren 7e klasse..