2017 voorjaarscompetitie
Voor deze competitie zijn dit jaar 11 teams ingeschreven t.w.: – Op vrijdagavond 4 teams – Op zaterdagmiddag 4 teams – Op zondag 3 teams
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Vrijdagavond

Team Mix (0427) 3e klasse (17+
Team Dirk ( captain )
Dirk
Hanna
Leontine
Ruben

wedstrijden – 7 April uit tegen CC 2
– 14 April thuis tegen De Belt2 Heukelum
– 21 April uit tegen Arkel
– 5 Mei thuis tegen Leerdam
– 12 Mei thuis tegen In de Bogerd 1 Hoornaar
– 19 Mei uit tegen TV Giessenburg 3
– 26 Mei Uit tegen de LTC DE Merwede 1

aanvang 19 uur

Team Dames (1436) 4e klasse (17+)

Team Antje ( captain )
Antje
Debbie
Anja
Marieke
Annelot

wedstrijden – 7 April thuis tegen Dash 35 I – aanvang 19 h aanwezig 18.45 h
14 April uit tegen de Belt 2 Heukelum
21 April thuis tegen TC Dubbeldam 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

5 Mei uit tegen TC 73 Groot Ammers 1
12 Mei thuis tegen LTC de Merwede 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

19 Mei uit tegen GTC Overwaard 2
26 Mei uit tegen Lexmond 2

Team Heren (1030) 3e klasse (17+)
Team Jacques ( captain )
Jacque
Dick
Johan
Martin
Jan
Ed

Wedstrijden : 7 April uit tegen TV Streveland
14 April thuis tegen Nieuw Lekkerlandse TC 2
21 April uit tegen Dubbeldam 4
5 Mei thuis tegen Top Papendrecht
12 Mei uit tegen Alblasserdam 2
19 Mei thuis tegen GTC Overwaard 3
26 Mei thuis tegen RC Dordrecht 2

Team Heren 2 (1026) 3e klasse (17+)

Team Piet M ( captain )
Piet M
Piet C
Henk
Ruud
Dirk-Jan

wedstrijden – 7 April thuis tegen Bergambacht
14 April uit tegen de Belt Heukelum 1
21 April thuis tegen GTC Overwaard
5 Mei uit tegen Meerkerk 1
12 Mei uit tegen LTC sliedrecht1
19 Mei thuis tegen Leerdam
26 Mei thuis tegen Leerbroek

ZATERDAG

Team Heren 1 (0607) 1e klasse (35+)

Team Arie ( captain )
Arie
Rene
Rinie
Wido
Leen

wedstrijden 8 April uit tegen TC Ouderkerk a.d. Ijssel
15 April thuis tegen Ready 1882 team1
29 April uit tegen de Sluipers
6 Mei thuis tegen de Hiaten
13 Mei thuis tegen Oudelande 1
20 Mei uit tegen C.C 2
27 Mei uit tegen TC Nieuwkerk

Team Heren 2 (0614) 2e klasse (35+)

Team Ronald ( captain )
Ronald
Patrick
Marco
Rob
Peter

wedstrijden 8 April thuis tegen RLTC 1
15 April uit tegen Puttershoek 1
29 April thuis tegen Deuce again team 3
6 Mei Uit tegen TOC 1
13 Mei thuis tegen CC team 3
20 Mei uit tegen ZLTC Ter Steeghe team 1
27 april thuis tegen de Hiaten team 2

Team Mix 1 (0014) 2e klasse (17+)

Team Reinout ( captain )
Reinout
Barbera
Cornelis
Marja
Wendy

wedstrijden 8 April thuis tegen de Gouwe Smash team 1 – aanvang 11 h
15 April uit tegen be quick team 2
29 April thuis tegen de sluipers team 1 – aanvang 11 h
6 Mei uit tegen Schiebroekteam 3
13 Mei uit tegen Lexmond team 1
20 Mei tegen TV Moordrecht
27 Mei thuis tegen Overwaard – aanvang 11 h

Team Dames (1114) 2e klasse (17+)

Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

Wedstrijden 8 April uit tegen Meerkerk
15 April thuis tegen Zwijndrecht
6 Mei thuis tegen Top Papendrecht
13 Mei uit tegen s.Grevanedeel
20 Mei thuis tegen Barendrecht 4
27 Mei uit tegeb RLTC 1

Zondag

Team Mix 1(1542) 3e klasse (35+)

Team Reinout ( captain )

Reinout
Antje
Oscar
Arie
Johan
Hetty

wedstrijden 9 April – uit tegen GTC Overwaard 2
17 April – thuis tegen Raamsdonkveer 1 aanvang 11 h
7 Mei – thuis tegen TV Prinsenbeek aanvang 11 h
14 Mei – thuis tegen PVDV 1 aanvang 11 h
21 Mei – uit tegen cov desto afd tennis 2
28 mei – uit tegen TC Botesa

Team Mix 2 (0100) 5e klasse

Team Annemarie ( captain )

Annemarie
Joshua
Nick
Lieke

wedstrijden 9 April thuis tegen Top Papendrecht 3
17 April uit tegen GTC Overwaard
30 April thuis tegen TC Cash 1
7 Mei uit tegen Heer Jan 2
14 Mei uit tegen Markant 2
21 Mei thuis tegen De Ijpelaar
28 Mei tegen at risk team 2

Team Dames 2e klasse
Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

wedstrijden 9 April thuis tegen Papendrecht 1
17 April uit tegen Heer Jan 1
30 April thuis tegen LTV Traiq 1
14 Mei uit tegen LTV Vianen
21 Mei thuis tegen de Ijpelaar
28 Mei tegen TV At Risk 2

wij wensen onze competitie teams veel succes toe en vooral speelplezier

SLTVR
de wedstrijdcommissie

ter informatie :
De Bestratingswerkzaamheden rond clubhuis De natte weersomstandigheden van de afgelopen weken zijn er de oorzaak van dat de firma de Kreij uit Giessenburg nog niet is begonnen met de bestratings werkzaamheden rondom ons clubhuis. Zoals het er nu naar uitziet zal daar helaas pas in april mee begonnen kunnen worden. In overleg met de firma de Kreij zal er het nodige aan gedaan worden om de overlast tijdens de competitie weekenden tot een minimum te beperken

Gepost in: Uncategorized, Bookmark the permalink.

Geef een reactie