Beste sportvriend(in),
In deze Nieuwsbrief zal aandacht worden besteed aan de volgende onderwerpen: 1. Rectificatie “versiering clubhuis” 2. Jaarafsluiting heren-senioren 3. Erwtensoeptoernooi op zondag 28 februari 2016 4. Jaarlijkse Algemene Leden Vergadering op 29 februari 2016 5. Tennislessen 6. Jarigen in februari en maart 7. Toekomstige activiteiten 8.
Eerst volgende Nieuwsbrief

In Nieuwsbrief nr 80 d.d. 22 december 2015 heb ik vermeld, dat ons clubhuis door een 4-tal dames keurig in Kerstsfeer was gebracht. Achteraf heb ik vernomen, dat er nog een vijfde dame was die haar steentje heeft bijgedragen en dit was Leny Zillig. Hopelijk heb ik het bij deze goed gemaakt. 1.Rectificatie “Versiering clubhuis” Ook het jaar 2015 hebben de heren-senioren op 31 december j.l. afgesloten met een hapje en een drankje. Dat het gezellig was blijkt wel uit onderstaande foto’s, die welwillend ter beschikking zijn gesteld door Frits Zillig.

Erwtensoeptoernooi voor senioren op zondag 28 februari 2016
Op zondag 28 februari 2016 zal weer het jaarlijks terugkerende snerttoernooi (voor senioren) worden gehouden. Er zal op die dag van 10.00 uur tot circa 15.00 uur worden gespeeld.
Het inschrijfgeld bedraagt Eur 3,50 per persoon. Doe mee en schrijf in, want behalve gezelligheid en buiten actief bezig zijn is het natuurlijk genieten van een kop snert met roggebrood en katenspek.
Onderstaand de namen van de leden van de wedstrijdcommissie met hun telefoonnummers,

Dick Bender, tel. 0184-611185; e-mail debendertjes@hetnet.nl
Antje Blumenthal, tel. 0183-510214; e-mail antjeblumenthal@live.nl
Harold de Vries, tel. 0183-618876; e-mail h.devries1@zadkine.nl
Reinout Tuit, tel. 0183-510214; e-mail : r.tuit@hotmail.com
Ellen te Kaat, tel. 06-43909982; e-mail ete_kaat@hotmail.com

Ook kan worden ingeschreven door je naam te vermelden op de lijst die in het clubhuis hangt. Je weet toch, dat je ook geheel individueel – dus zonder partner – aan dit toernooi kunt deelnemen? Stel dus niet uit, maar meld je nog vandaag aan voor deelname.
De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van onze vereniging zal worden gehouden op maandagavond 29 februari 2016. .Jaarlijkse Algemene Leden Vergadering op 29 februari 2016 De officiële uitnodiging voor deze vergadering, vergezeld van de agenda, zal je binnenkort worden toegezonden. Vriendelijk verzoek om deze avond nu alvast in je agenda te reserveren. In maart start de nieuwe cursus tennislessen op dinsdagavond. Wil je structureel werken aan
.Tennislessen – voorjaar 2016 TSTK
In maart start de nieuwe cursus tennislessen op dinsdagavond. Wil je structureel werken aan je spel d.m.v.
hier de link voor de page van TSTK

http://tstk.nl/?page_id=169&fid=215

Graag onderstaande link op de site.

KLIK HIER om direct in te schrijven.

om direct in te schrijven een wekelijkse training? Geef je dan snel op via www.tstk.nl of

Tot op de tennisbaan!

Met sportieve groet, Tom Stroosnijder (TSTK)
—- De eerst volgende Nieuwsbrief zal begin maart 2016 verschijnen.
Samensteller: Johan van Vrijaldenhoven
e-mail adres: johlid@hetnet.nl
tel. 0183-620054\
Uitgave nummer 81 d.d. 4 februari 2016

Gepost in: Nieuws, Nieuwsbrieven, Uncategorized, Bookmark the permalink.

Geef een reactie