2017 voorjaarscompetitie
Voor deze competitie zijn dit jaar 11 teams ingeschreven t.w.: – Op vrijdagavond 4 teams – Op zaterdagmiddag 4 teams – Op zondag 3 teams
Onderstaand de namen van onze deelnemers vergezeld van de speeldata “thuis” en “uit”.

Vrijdagavond

Team Mix (0427) 3e klasse (17+
Team Dirk ( captain )
Dirk
Hanna
Leontine
Ruben

wedstrijden – 7 April uit tegen CC 2
– 14 April thuis tegen De Belt2 Heukelum
– 21 April uit tegen Arkel
– 5 Mei thuis tegen Leerdam
– 12 Mei thuis tegen In de Bogerd 1 Hoornaar
– 19 Mei uit tegen TV Giessenburg 3
– 26 Mei Uit tegen de LTC DE Merwede 1

aanvang 19 uur

Team Dames (1436) 4e klasse (17+)

Team Antje ( captain )
Antje
Debbie
Anja
Marieke
Annelot

wedstrijden – 7 April thuis tegen Dash 35 I – aanvang 19 h aanwezig 18.45 h
14 April uit tegen de Belt 2 Heukelum
21 April thuis tegen TC Dubbeldam 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

5 Mei uit tegen TC 73 Groot Ammers 1
12 Mei thuis tegen LTC de Merwede 1 aanvang 19 h aanwezig 18.45 h

19 Mei uit tegen GTC Overwaard 2
26 Mei uit tegen Lexmond 2

Team Heren (1030) 3e klasse (17+)
Team Jacques ( captain )
Jacque
Dick
Johan
Martin
Jan
Ed

Wedstrijden : 7 April uit tegen TV Streveland
14 April thuis tegen Nieuw Lekkerlandse TC 2
21 April uit tegen Dubbeldam 4
5 Mei thuis tegen Top Papendrecht
12 Mei uit tegen Alblasserdam 2
19 Mei thuis tegen GTC Overwaard 3
26 Mei thuis tegen RC Dordrecht 2

Team Heren 2 (1026) 3e klasse (17+)

Team Piet M ( captain )
Piet M
Piet C
Henk
Ruud
Dirk-Jan

wedstrijden – 7 April thuis tegen Bergambacht
14 April uit tegen de Belt Heukelum 1
21 April thuis tegen GTC Overwaard
5 Mei uit tegen Meerkerk 1
12 Mei uit tegen LTC sliedrecht1
19 Mei thuis tegen Leerdam
26 Mei thuis tegen Leerbroek

ZATERDAG

Team Heren 1 (0607) 1e klasse (35+)

Team Arie ( captain )
Arie
Rene
Rinie
Wido
Leen

wedstrijden 8 April uit tegen TC Ouderkerk a.d. Ijssel
15 April thuis tegen Ready 1882 team1
29 April uit tegen de Sluipers
6 Mei thuis tegen de Hiaten
13 Mei thuis tegen Oudelande 1
20 Mei uit tegen C.C 2
27 Mei uit tegen TC Nieuwkerk

Team Heren 2 (0614) 2e klasse (35+)

Team Ronald ( captain )
Ronald
Patrick
Marco
Rob
Peter

wedstrijden 8 April thuis tegen RLTC 1
15 April uit tegen Puttershoek 1
29 April thuis tegen Deuce again team 3
6 Mei Uit tegen TOC 1
13 Mei thuis tegen CC team 3
20 Mei uit tegen ZLTC Ter Steeghe team 1
27 april thuis tegen de Hiaten team 2

Team Mix 1 (0014) 2e klasse (17+)

Team Reinout ( captain )
Reinout
Barbera
Cornelis
Marja
Wendy

wedstrijden 8 April thuis tegen de Gouwe Smash team 1 – aanvang 11 h
15 April uit tegen be quick team 2
29 April thuis tegen de sluipers team 1 – aanvang 11 h
6 Mei uit tegen Schiebroekteam 3
13 Mei uit tegen Lexmond team 1
20 Mei tegen TV Moordrecht
27 Mei thuis tegen Overwaard – aanvang 11 h

Team Dames (1114) 2e klasse (17+)

Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

Wedstrijden 8 April uit tegen Meerkerk
15 April thuis tegen Zwijndrecht
6 Mei thuis tegen Top Papendrecht
13 Mei uit tegen s.Grevanedeel
20 Mei thuis tegen Barendrecht 4
27 Mei uit tegeb RLTC 1

Zondag

Team Mix 1(1542) 3e klasse (35+)

Team Reinout ( captain )

Reinout
Antje
Oscar
Arie
Johan
Hetty

wedstrijden 9 April – uit tegen GTC Overwaard 2
17 April – thuis tegen Raamsdonkveer 1 aanvang 11 h
7 Mei – thuis tegen TV Prinsenbeek aanvang 11 h
14 Mei – thuis tegen PVDV 1 aanvang 11 h
21 Mei – uit tegen cov desto afd tennis 2
28 mei – uit tegen TC Botesa

Team Mix 2 (0100) 5e klasse

Team Annemarie ( captain )

Annemarie
Joshua
Nick
Lieke

wedstrijden 9 April thuis tegen Top Papendrecht 3
17 April uit tegen GTC Overwaard
30 April thuis tegen TC Cash 1
7 Mei uit tegen Heer Jan 2
14 Mei uit tegen Markant 2
21 Mei thuis tegen De Ijpelaar
28 Mei tegen at risk team 2

Team Dames 2e klasse
Team Denise ( captain )
Denise
Priscilla
Ellen
Cynthia

wedstrijden 9 April thuis tegen Papendrecht 1
17 April uit tegen Heer Jan 1
30 April thuis tegen LTV Traiq 1
14 Mei uit tegen LTV Vianen
21 Mei thuis tegen de Ijpelaar
28 Mei tegen TV At Risk 2

wij wensen onze competitie teams veel succes toe en vooral speelplezier

SLTVR
de wedstrijdcommissie

ter informatie :
De Bestratingswerkzaamheden rond clubhuis De natte weersomstandigheden van de afgelopen weken zijn er de oorzaak van dat de firma de Kreij uit Giessenburg nog niet is begonnen met de bestratings werkzaamheden rondom ons clubhuis. Zoals het er nu naar uitziet zal daar helaas pas in april mee begonnen kunnen worden. In overleg met de firma de Kreij zal er het nodige aan gedaan worden om de overlast tijdens de competitie weekenden tot een minimum te beperken

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Verslag OnderlingeWintercompetitie (senioren)

Eind oktober zijn we weer met de wintercompetitie begonnen. Door sluiting van de banen in januari hebben we die 2 wedstrijden helaas niet kunnen spelen. Dit jaar zijn Dirk-Jan en Piet eerste geworden en Henk en Ruud tweede (vorig jaar was dat andersom). Jacques en Johan zijn weer derde. Iedereen bedankt voor jullie deelname.

Conny

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Beste Leden

Binnenkort vinden onze clubkampioenschappen plaats . Dit jaar op 25 en 26 Maart.

Hopelijk gaan jullie allemaal massaal inschrijven 🙂

De inschrijving loopt via toernooi.nl

en je kunt per direct inschrijven

Tot 25 Maart a.s.

met een sportieve groet de wedstrijdcommissie

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

nieuwtjes 2017

9 maart
2017

Beste leden

Inmiddels heeft het snerttoernooi plaats gevonden . Dit gebeurde op zondag 26 februari 2017.
Het was heel gezellig . Er werden 2 rondes voor de snert en 2 rondes na de snert gespeeld. Winnaar bij de mannen
werd Herman de Stighter en bij de vrouwen Lidy van Vijladenhoven. Gefeliciteerd allebei.

Tevens zijn de plannen voor de verbouwing van de clubhuis door het bestuur en inmiddels ook door onze leden tijdens
de ledenvergadering in februari jl goed gekeurd. De werkzaamheden zullen binnenkort beginnen.

Wij houden jullie uiteraard op de hoogte

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

SLTVR wensen U
Fijne feestdagen en een voorspoedig gezond en sportief 2017

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Onze kampioenen van de najaarscompetie 2016 ( 2 x kampioen geworden op zaterdag en zondag )

n.l.n.r. Priscilla den Hartog , Conny den Hartog , Denise den Hartog , Ellen te Kaat en Angelique Volkers

Nogmaals van harte gefeliciteerd

de
WC

Gepost in Competitie, Uncategorized | Leave a comment

Ook dit jaar was ons HDG toernooi met 149 spelers in 15 categorieën een groot succes.
Speelde ons het weer dan af en toe parten het mocht de pret niet drukken. Vooral de beaujolais primeur avond op donderdag en ons BBQ op zaterdag 19 November waren super gezellig en druk bezocht.

De winnaar dit jaar zijn geworden

Winnaars
HD 4
1
Edward de Kater
Reinout Tuit
2
Cornelis de Jong
Leon Stremler
3
Marc Binsbergen
Tjeerd van Capelle
HD 6
1
Mirco van der Sande
Ad Verhoeven
2
Mark Bel
Leon Stremler
3
Paul de Groot
Raphaël Munzer
4
Arjan de Jong
Petrick Jongkind
HD 7
1
Frank van Rietschoten [1]
Jan van Zee
2
Arie den Hartog
Leo Hofman
3
T v Druten
Eric Kant
4
Dick Bender
Dirk-Jan Middelkoop
HD 8
1
André Gelauf
Herman de Stigter
2
Jacques Croque
Ed van Zoeren
50+ HD
1
Piet Copier [1]
Ruud Muilwijk
2
Wim van Duuren
Henk van de Wetering
3
Cor de Jong
Erwin Loos
4
Wim Langerak
Hans van Schaik
GD 4
1
Marc Binsbergen
Chantal de Moree
2
Reinout Tuit
Marja Boot
3
Nick de Stigter
Lieke de Ruijter
GD 5
1
Nick de Stigter
Annemarie Gelauf
2
Joop van Mourik
Mariska Sterk
3
Jacques-Dirk Langerak
Sabine Wisman
4
Bart Duindam
Chantal Koenen
GD 6
1
Egbert vd Giessen
Aleid Stienstra-Sondij
2
Perry Brok [1]
Linda van den Oever
3
Raphaël Munzer
Annabelle van Oene
4
Dirk-Jan Middelkoop
Priscilla den Hartog
GD 7
1
T v Druten [3]
Loes Venis
2
Jan van Zee [1]
Miriam Messchaert
3/4
Henry Wessels
Annet Wessels
3/4
Niek van den Berg [2]
Petra Van den Berg
GD 8
1
Ruben Sprangemeijer
Debbie Sprangemeijer
2
Ramon Sikking [1]
Elise den Engelsman
3
Paul van der Lit
Elsbeth van Schoonhoven
4
Tony van Baalen
Susan Tukker
50+ GD
1
Cok van Schooten
Jenny van Schooten-Goes
2
Hans Schaaf
Cathy Brood-Van Wijk
3
Pieter Maas
Jenny Vermeulen
DD 5
1
Annemarie Gelauf
Denise den Hartog
2
Priscilla den Hartog
Ellen te Kaat
3
Chantal Koenen
Brigitte Zagwijn
DD 6
1
Priscilla den Hartog [1]
Bianca Van Schooten
2
Jopie Jerphanion
Joke Mourik-Rietveld
DD 7
1
Hanna Moser [3]
Bianca Van Schooten
2
Laura de Jong [1]
Cynthia Slenders
3/4
Marion de Pater [2]
Donna Vermeulen
DD 8
1
Babette Fokkens [2]
Tineke Van Lier
2
Mariëlle Van Baalen
Annet Wessels

voor meer foto,s van het toernooi kun je terecht op onze facebookpagina

www.facebook.com/tennisverenigingracket

De winnaars gefeliciteerd met hun prijzen en alle spelers bedankt voor het mee doen en de gezelligheid !
Hopelijk tot volgend jaar op een van onze toernooien ! Wij vonden het gezellig met jullie !

Tevens willen via langs deze weg alle mensen bedanken van onze vereniging van de wedstrijdcommissie , de mensen achter de bar , de mensen van het banenonderhoud . de mensen achter de BBQ en van de inkoop . Het zijn er teveel om op te noemen. Maar dankzij jullie is dit leuke event tot stand gekomen en tot een succes geworden.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Wij hebben dit jaar naar liefs 2 teams die kampioen zijn geworden ( huldiging vind 17 November 2016 plaats ) GEFELICITEERD DAMES !!!!!

dat zijn de volgende teams

2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames – captain Denise
gewonnen met 31 punten
Boemerang werd 2e met 26 punten
TC Tilburg werd 3e met 22 punten

2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD)- captain Denise
gewonnen met 22 punten
RLTC en Putterhoek = een gedeelde 2e met 19 punten
Alblasserdam werd 3e met 15 punten

2e werd het team captain Reinout – Gefeliciteerd !

0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+

met 24 punten

eerste werd de nederlandse lawn tennisbond met 27 punten
en 3e werd de Petterlaar met 14 punten

3 e werd het team captain Antje- Gefeliciteerd !

3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+


het is een gedeelte 3 e plaats met Werkendam die eveneens over 12 punten beschikken

1e werd Almkerk met 23 punten
2e is een gedeelte 2 e plaats Top Papendrecht en TC 73 met 20 punten~

5 e werd het team Dirk
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

dit is een gedeelte 5e plaats met TC 73 die eveneens over 10 punten beschikken

1e werd de Belt met 25 punten
2e werd Woudrichem met 19 punten
3e werd Werkendam met 18 punten
4e werd TV Benschop met 12 punten

Het team van Marco heeft zich helaas terug getrokken uit de competitie door omstandigheden
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+

Wij zijn trots op onze teams ! Hopelijk blijven jullie zo fanatiek enthousiast en gezellig en doen jullie ook weer mee met de voorjaarscompetitie 2017

Captain,s Let op ! Gelieve jullie team nog in November 2016 opgeven voor de lente van 2017.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

HDG toernooi (voor senioren)
Het inmiddels traditionele HDG toernooi vindt dit jaar plaats van donderdag 10 t/m zondag 20 november 2016.
Donderdag 17 november a.s. is er weer onze alom bekende beaujolais primeur avond. Je zal moeten inschrijven via de site www.toernooi.nl en zoeken op “sltv racket”.
Het is echter veel gemakkelijker om op onderstaande link te klikken https://www.toernooi.nl/individual-entry/6ADF89E4-EEA9-4B9E-84A8-63656F54D8F0

De uiterste dag om in te schrijven is vrijdag 4 november 2016 om 23.59 uur
Laat de wedstrijdcommissie ; bestaande uit:
Dick Bender
Antje Blumenthal
Ellen te Kaat
Reinuit Tuit
en Harald de Vries
niet te lang in onzekerheid verkeren en schrijf nog dezer dagen in.
Er wordt uitgekeken naar een record aantal inschrijvingen.
Ook als je niet aan het toernooi kan deelnemen, bijv. wegens een blessure of werkzaamheden, dan ben je vanzelfsprekend ook van harte welkom op de Beaujolais Primeur avond op

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

.Wintercompetitie 2016-2017 (voor senioren) Net als de andere winters zal er ook de komende winter een onderlinge wintercompetitie op onze eigen banen gespeeld worden.
We starten rond eind oktober en spelen t/m half maart.
We spelen op de zondag vanaf 10.00 uur tot 12.00 uur, bij meer deelnemers wordt het iets later.
Wil je meedoen geef je dan op bij Conny den Hartog, tel. 0183-621330 of sms of app naar 06-47454530 of email awhartog@hotmail.com.
Je kunt inschrijven voor Heren Dubbel, Mixed Dubbel of Dames Dubbel.
Alhoewel de gebruikelijke deelnemers zich inmiddels hebben opgegeven voor deelname kan er nog tot uiterlijk 11 oktober a.s. worden ingeschreven.
Als jij ook mee zou willen doen, zal je onmiddellijk actie moeten ondernemen.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment