Onze kampioenen van de najaarscompetie 2016 ( 2 x kampioen geworden op zaterdag en zondag )

n.l.n.r. Priscilla den Hartog , Conny den Hartog , Denise den Hartog , Ellen te Kaat en Angelique Volkers

Nogmaals van harte gefeliciteerd

de
WC

Gepost in Competitie, Uncategorized | Leave a comment

Ook dit jaar was ons HDG toernooi met 149 spelers in 15 categorieën een groot succes.
Speelde ons het weer dan af en toe parten het mocht de pret niet drukken. Vooral de beaujolais primeur avond op donderdag en ons BBQ op zaterdag 19 November waren super gezellig en druk bezocht.

De winnaar dit jaar zijn geworden

Winnaars
HD 4
1
Edward de Kater
Reinout Tuit
2
Cornelis de Jong
Leon Stremler
3
Marc Binsbergen
Tjeerd van Capelle
HD 6
1
Mirco van der Sande
Ad Verhoeven
2
Mark Bel
Leon Stremler
3
Paul de Groot
Raphaël Munzer
4
Arjan de Jong
Petrick Jongkind
HD 7
1
Frank van Rietschoten [1]
Jan van Zee
2
Arie den Hartog
Leo Hofman
3
T v Druten
Eric Kant
4
Dick Bender
Dirk-Jan Middelkoop
HD 8
1
André Gelauf
Herman de Stigter
2
Jacques Croque
Ed van Zoeren
50+ HD
1
Piet Copier [1]
Ruud Muilwijk
2
Wim van Duuren
Henk van de Wetering
3
Cor de Jong
Erwin Loos
4
Wim Langerak
Hans van Schaik
GD 4
1
Marc Binsbergen
Chantal de Moree
2
Reinout Tuit
Marja Boot
3
Nick de Stigter
Lieke de Ruijter
GD 5
1
Nick de Stigter
Annemarie Gelauf
2
Joop van Mourik
Mariska Sterk
3
Jacques-Dirk Langerak
Sabine Wisman
4
Bart Duindam
Chantal Koenen
GD 6
1
Egbert vd Giessen
Aleid Stienstra-Sondij
2
Perry Brok [1]
Linda van den Oever
3
Raphaël Munzer
Annabelle van Oene
4
Dirk-Jan Middelkoop
Priscilla den Hartog
GD 7
1
T v Druten [3]
Loes Venis
2
Jan van Zee [1]
Miriam Messchaert
3/4
Henry Wessels
Annet Wessels
3/4
Niek van den Berg [2]
Petra Van den Berg
GD 8
1
Ruben Sprangemeijer
Debbie Sprangemeijer
2
Ramon Sikking [1]
Elise den Engelsman
3
Paul van der Lit
Elsbeth van Schoonhoven
4
Tony van Baalen
Susan Tukker
50+ GD
1
Cok van Schooten
Jenny van Schooten-Goes
2
Hans Schaaf
Cathy Brood-Van Wijk
3
Pieter Maas
Jenny Vermeulen
DD 5
1
Annemarie Gelauf
Denise den Hartog
2
Priscilla den Hartog
Ellen te Kaat
3
Chantal Koenen
Brigitte Zagwijn
DD 6
1
Priscilla den Hartog [1]
Bianca Van Schooten
2
Jopie Jerphanion
Joke Mourik-Rietveld
DD 7
1
Hanna Moser [3]
Bianca Van Schooten
2
Laura de Jong [1]
Cynthia Slenders
3/4
Marion de Pater [2]
Donna Vermeulen
DD 8
1
Babette Fokkens [2]
Tineke Van Lier
2
Mariëlle Van Baalen
Annet Wessels

voor meer foto,s van het toernooi kun je terecht op onze facebookpagina

www.facebook.com/tennisverenigingracket

De winnaars gefeliciteerd met hun prijzen en alle spelers bedankt voor het mee doen en de gezelligheid !
Hopelijk tot volgend jaar op een van onze toernooien ! Wij vonden het gezellig met jullie !

Tevens willen via langs deze weg alle mensen bedanken van onze vereniging van de wedstrijdcommissie , de mensen achter de bar , de mensen van het banenonderhoud . de mensen achter de BBQ en van de inkoop . Het zijn er teveel om op te noemen. Maar dankzij jullie is dit leuke event tot stand gekomen en tot een succes geworden.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Wij hebben dit jaar naar liefs 2 teams die kampioen zijn geworden ( huldiging vind 17 November 2016 plaats ) GEFELICITEERD DAMES !!!!!

dat zijn de volgende teams

2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames – captain Denise
gewonnen met 31 punten
Boemerang werd 2e met 26 punten
TC Tilburg werd 3e met 22 punten

2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD)- captain Denise
gewonnen met 22 punten
RLTC en Putterhoek = een gedeelde 2e met 19 punten
Alblasserdam werd 3e met 15 punten

2e werd het team captain Reinout – Gefeliciteerd !

0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+

met 24 punten

eerste werd de nederlandse lawn tennisbond met 27 punten
en 3e werd de Petterlaar met 14 punten

3 e werd het team captain Antje- Gefeliciteerd !

3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+


het is een gedeelte 3 e plaats met Werkendam die eveneens over 12 punten beschikken

1e werd Almkerk met 23 punten
2e is een gedeelte 2 e plaats Top Papendrecht en TC 73 met 20 punten~

5 e werd het team Dirk
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

dit is een gedeelte 5e plaats met TC 73 die eveneens over 10 punten beschikken

1e werd de Belt met 25 punten
2e werd Woudrichem met 19 punten
3e werd Werkendam met 18 punten
4e werd TV Benschop met 12 punten

Het team van Marco heeft zich helaas terug getrokken uit de competitie door omstandigheden
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+

Wij zijn trots op onze teams ! Hopelijk blijven jullie zo fanatiek enthousiast en gezellig en doen jullie ook weer mee met de voorjaarscompetitie 2017

Captain,s Let op ! Gelieve jullie team nog in November 2016 opgeven voor de lente van 2017.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

HDG toernooi (voor senioren)
Het inmiddels traditionele HDG toernooi vindt dit jaar plaats van donderdag 10 t/m zondag 20 november 2016.
Donderdag 17 november a.s. is er weer onze alom bekende beaujolais primeur avond. Je zal moeten inschrijven via de site www.toernooi.nl en zoeken op “sltv racket”.
Het is echter veel gemakkelijker om op onderstaande link te klikken https://www.toernooi.nl/individual-entry/6ADF89E4-EEA9-4B9E-84A8-63656F54D8F0

De uiterste dag om in te schrijven is vrijdag 4 november 2016 om 23.59 uur
Laat de wedstrijdcommissie ; bestaande uit:
Dick Bender
Antje Blumenthal
Ellen te Kaat
Reinuit Tuit
en Harald de Vries
niet te lang in onzekerheid verkeren en schrijf nog dezer dagen in.
Er wordt uitgekeken naar een record aantal inschrijvingen.
Ook als je niet aan het toernooi kan deelnemen, bijv. wegens een blessure of werkzaamheden, dan ben je vanzelfsprekend ook van harte welkom op de Beaujolais Primeur avond op

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

.Wintercompetitie 2016-2017 (voor senioren) Net als de andere winters zal er ook de komende winter een onderlinge wintercompetitie op onze eigen banen gespeeld worden.
We starten rond eind oktober en spelen t/m half maart.
We spelen op de zondag vanaf 10.00 uur tot 12.00 uur, bij meer deelnemers wordt het iets later.
Wil je meedoen geef je dan op bij Conny den Hartog, tel. 0183-621330 of sms of app naar 06-47454530 of email awhartog@hotmail.com.
Je kunt inschrijven voor Heren Dubbel, Mixed Dubbel of Dames Dubbel.
Alhoewel de gebruikelijke deelnemers zich inmiddels hebben opgegeven voor deelname kan er nog tot uiterlijk 11 oktober a.s. worden ingeschreven.
Als jij ook mee zou willen doen, zal je onmiddellijk actie moeten ondernemen.

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Afscheid Tom Stroosnijder
Wegens drukke werkomstandigheden heeft Tom Stroosnijder te kennen gegeven om te willen stoppen met het geven van tennislessen.
Tom, we begrijpen de beweegredenen en bedanken je voor je inzet en enthousiasme
. We wensen je veel succes in de toekomst.
Nieuwe trainer bij Tennisschool Tom Kreemers
Jesse Timmersmans
Jesse stelt zich voor :

Beste leden van SLTV Racket,
Mijn naam is Jesse Timmermans, 27 jaar en afkomstig uit Vlijmen en ik ga vanaf komend seizoen de lessen verzorgen op jullie club.
Al jaren lang geef ik les voor Tennisschool Tom Kreemers en kijk erg uit om op een nieuwe club nieuwe mensen te leren kennen en hen les te geven.
Momenteel speel ik zelf ook nog op hoog niveau, ik ben speelsterkte 1 en sta momenteel 20e op de Nederlandse Enkel Ranglijst en nummer 13 in de dubbel.
Ook was ik Nederlands kampioen dubbel in 2014.
Door mijn trainers- en spelerservaring hoop ik jullie weer nieuwe dingen bij te kunnen brengen, om op die manier iedereen naar een hoger niveau te helpen.
Ik zie jullie wanneer de lessen van start gaan.
Tot snel,
Met sportieve groet
Jesse Timmermans

Wij wensen Jesse Timmersmans veel succes en plezier bij ons . Inmiddels hebben sommige van jullie als de kans gehad om afgelopen week kennis
met Jesse te maken en bij hem te trainen. Mijn 1e indruk was positief :) Het zou mooi zijn als hij ons naar een hoger niveau kan brengen !

AB

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

http://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=6ADF89E4-EEA9-4B9E-84A8-63656F54D8F0

jij doet toch ook mee ?

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Vanaf vandaag begint de najaarscompetie 2016

Wij wensen alle teams van SLTVR veel succes toe !

Team Dirk- vrijdag avond

KNLTB Najaarscompetitie 2016
1024 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

T.V. Woudrichem 1

T.V. Giessenburg 2

T.C. De Belt 2

De Molenwiek 4

T.V. Werkendam 1

T.C. ’73 1

T.V. Benschop 2

S.L.T.V.R. 1

Speeldag Wedstrijd Uitslag Wedstrijdstatus Inhaaldatum
Dag 1, 16-09-2016 De Molenwiek 4 T.C. ’73 1 -
S.L.T.V.R. 1 T.V. Benschop 2 -
T.C. De Belt 2 T.V. Woudrichem 1
-
T.V. Giessenburg 2 T.V. Werkendam 1 -
Dag 2, 23-09-2016 T.C. ’73 1 T.C. De Belt 2 -
T.V. Werkendam 1 S.L.T.V.R. 1 -
T.V. Woudrichem 1 De Molenwiek 4 -
T.V. Benschop 2 T.V. Giessenburg 2 -
Dag 3, 30-09-2016 S.L.T.V.R. 1 T.C. ’73 1 -
T.V. Giessenburg 2 T.V. Woudrichem 1 -
T.C. De Belt 2 T.V. Werkendam 1 -
De Molenwiek 4 T.V. Benschop 2 -
Dag 4, 07-10-2016 T.V. Werkendam 1 De Molenwiek 4 -
T.C. ’73 1 T.V. Giessenburg 2 -
T.V. Woudrichem 1 S.L.T.V.R. 1 -
T.V. Benschop 2 T.C. De Belt 2 -
Dag 5, 14-10-2016 T.C. ’73 1 T.V. Woudrichem 1 -
T.V. Giessenburg 2 S.L.T.V.R. 1 -
De Molenwiek 4 T.C. De Belt 2 - T.V. Werkendam 1
T.V. Benschop 2 -
Dag 6, 21-10-2016 T.V. Woudrichem 1 T.V. Werkendam 1 -
T.V. Benschop 2 T.C. ’73 1 -
S.L.T.V.R. 1 De Molenwiek 4 -
T.C. De Belt 2 T.V. Giessenburg 2 -
Dag 7, 28-10-2016 T.V. Werkendam 1 T.C. ’73 1 -
T.C. De Belt 2 S.L.T.V.R. 1 -
De Molenwiek 4 T.V. Giessenburg 2 -
T.V. Benschop 2 T.V. Woudrichem 1 -

Team Antje- vrijdag avond

KNLTB Najaarscompetitie 2016
3618 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+

T.C. ’73 2

T.C. Dubbeldam 2

T.O.P. Papendrecht 2

T.V. Werkendam 2

L.T.V. Almkerk 1

L.T.C. De Merwede 2

S.L.T.V.R. 1

T.C. Bergambacht 2

Speeldag Wedstrijd Uitslag Wedstrijdstatus Inhaaldatum
Dag 1, 16-09-2016 L.T.V. Almkerk 1 T.C. ’73 2 -
L.T.C. De Merwede 2 T.V. Werkendam 2 -
T.C. Bergambacht 2 T.C. Dubbeldam 2 -
T.O.P. Papendrecht 2 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 2, 23-09-2016 T.C. ’73 2 T.C. Bergambacht 2 -
S.L.T.V.R. 1 L.T.C. De Merwede 2 -
T.C. Dubbeldam 2 L.T.V. Almkerk 1 -
T.V. Werkendam 2 T.O.P. Papendrecht 2 -
Dag 3, 30-09-2016 L.T.C. De Merwede 2 T.C. ’73 2 -
T.O.P. Papendrecht 2 T.C. Dubbeldam 2 -
T.C. Bergambacht 2 S.L.T.V.R. 1 -
L.T.V. Almkerk 1 T.V. Werkendam 2 -
Dag 4, 07-10-2016 S.L.T.V.R. 1 L.T.V. Almkerk 1 -
T.C. ’73 2 T.O.P. Papendrecht 2 -
T.C. Dubbeldam 2 L.T.C. De Merwede 2 -
T.V. Werkendam 2 T.C. Bergambacht 2 -
Dag 5, 14-10-2016 T.C. ’73 2 T.C. Dubbeldam 2 -
T.O.P. Papendrecht 2 L.T.C. De Merwede 2 -
L.T.V. Almkerk 1 T.C. Bergambacht 2 -
S.L.T.V.R. 1 T.V. Werkendam 2 -
Dag 6, 21-10-2016 T.C. Dubbeldam 2 S.L.T.V.R. 1 -
T.V. Werkendam 2 T.C. ’73 2 -
L.T.C. De Merwede 2 L.T.V. Almkerk 1 -
T.C. Bergambacht 2 T.O.P. Papendrecht 2 -
Dag 7, 28-10-2016 S.L.T.V.R. 1 T.C. ’73 2 -
T.C. Bergambacht 2 L.T.C. De Merwede 2 -

L.T.V. Almkerk 1 T.O.P. Papendrecht 2 -
T.V. Werkendam 2 T.C. Dubbeldam 2 -

Team Marco Vrijdag avond

KNLTB Najaarscompetitie 2016
2021 Vrijdag Avond 1e klasse Heren dubbel 17+

T.V. De Hei 1

T.V. Montfoort 1

S.L.T.V.R. 1

T.V. Waalrackets 1

Speeldag Wedstrijd Uitslag Wedstrijdstatus Inhaaldatum
Dag 1, 16-09-2016 T.V. De Hei 1 T.V. Montfoort 1 -
T.V. Waalrackets 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 2, 23-09-2016 S.L.T.V.R. 1 T.V. De Hei 1 -
T.V. Montfoort 1 T.V. Waalrackets 1 -
Dag 3, 30-09-2016 T.V. Waalrackets 1 T.V. De Hei 1 -
T.V. Montfoort 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 4, 07-10-2016 S.L.T.V.R. 1 T.V. Waalrackets 1 -
T.V. Montfoort 1 T.V. De Hei 1 -
Dag 5, 14-10-2016 T.V. Waalrackets 1 T.V. Montfoort 1 -
T.V. De Hei 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 6, 21-10-2016 T.V. De Hei 1 T.V. Waalrackets 1 -
S.L.T.V.R. 1 T.V. Montfoort 1 -

Team Denise – zaterdag hele dag
KNLTB Najaarscompetitie 2016
2636 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+ (2xE 3xD)

R.L.T.C. 1

T.V.K.L. 1

S.L.T.V.R. 1

T.V. Puttershoek 1

Alblasserdamse T.V. 1

Hiaten 2

T.C. Breda 1

Speeldag Wedstrijd Uitslag Wedstrijdstatus Inhaaldatum
Dag 1, 17-09-2016 R.L.T.C. 1 T.V. Puttershoek 1 -
T.V.K.L. 1 Alblasserdamse T.V. 1 -
S.L.T.V.R. 1 T.C. Breda 1 -
Dag 2, 24-09-2016 T.V. Puttershoek 1 Hiaten 2 -
T.C. Breda 1 T.V.K.L. 1 -
Alblasserdamse T.V. 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 3, 01-10-2016 Hiaten 2 T.C. Breda 1 -
T.V.K.L. 1 T.V. Puttershoek 1 -
R.L.T.C. 1 Alblasserdamse T.V. 1 -
Dag 4, 08-10-2016 T.V. Puttershoek 1 S.L.T.V.R. 1 -
T.C. Breda 1 R.L.T.C. 1 -
Alblasserdamse T.V. 1 Hiaten 2 -
Dag 5, 15-10-2016 S.L.T.V.R. 1 T.V.K.L. 1 -
R.L.T.C. 1 Hiaten 2 -
T.C. Breda 1 Alblasserdamse T.V

Dag 6, 22-10-2016 Alblasserdamse T.V. 1 T.V. Puttershoek 1 -
T.V.K.L. 1 R.L.T.C. 1 -
Hiaten 2 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 7, 29-10-2016 T.V. Puttershoek 1 T.C. Breda 1 -
Hiaten 2 T.V.K.L. 1 -
S.L.T.V.R. 1 R.L.T.C. 1 -

Team Reinout – zaterdag hele dag
KNLTB Najaarscompetitie 2016
0033 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+

B.T.C. De Pettelaer 4

G.L.T.C. Het Spieghel 1

IJ.T.C. Groenvliet 1

Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1

S.L.T.V.R. 1

T.V. At Risk 2

S.V. Odijk Tennis 2

Speeldag Wedstrijd Uitslag Wedstrijdstatus Inhaaldatum
Dag 1, 17-09-2016 B.T.C. De Pettelaer 4 IJ.T.C. Groenvliet 1 -
Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 G.L.T.C. Het Spieghel 1 -
S.L.T.V.R. 1 T.V. At Risk 2 -
Dag 2, 24-09-2016 IJ.T.C. Groenvliet 1 S.V. Odijk Tennis 2 -

T.V. At Risk 2 Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 -
G.L.T.C. Het Spieghel 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 3, 01-10-2016 S.V. Odijk Tennis 2 T.V. At Risk 2 -
Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 IJ.T.C. Groenvliet 1 -
B.T.C. De Pettelaer 4 G.L.T.C. Het Spieghel 1 -
Dag 4, 08-10-2016 IJ.T.C. Groenvliet 1 S.L.T.V.R. 1 -

T.V. At Risk 2 B.T.C. De Pettelaer 4 - G.L.T.C. Het Spieg
hel 1 S.V. Odijk Tennis 2 -

Dag 5, 15-10-2016 S.L.T.V.R. 1 Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 -
B.T.C. De Pettelaer 4 S.V. Odijk Tennis 2 -
T.V. At Risk 2 G.L.T.C. Het Spieghel 1 -
Dag 6, 22-10-2016 G.L.T.C. Het Spieghel 1 IJ.T.C. Groenvliet 1 -
Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 B.T.C. De Pettelaer 4 -
S.V. Odijk Tennis 2 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 7, 29-10-2016 IJ.T.C. Groenvliet 1 T.V. At Risk 2 -
S.V. Odijk Tennis 2 Ned. Vel. Lawn Tennis Bond 1 -
S.L.T.V.R. 1 B.T.C. De Pettelaer 4 - Uitnodigi

Team Denise – zondag hele dag

KNLTB Najaarscompetitie 2016
2928 Zondag Hele dag 3e klasse Dames

L.T.V. Ball-Point 1

RTV Quirijn 1

Het Hofland 1

T.C. Tilburg 1

T.C. Boemerang 1

S.L.T.V.R. 1

L.T.C. De Klinkaert 1

Speeldag Wedstrijd
Dag 1, 18-09-2016 RTV Quirijn 1 T.C. Tilburg 1 -
L.T.V. Ball-Point 1 S.L.T.V.R. 1 -
T.C. Boemerang 1 Het Hofland 1 -
Dag 2, 25-09-2016 T.C. Tilburg 1 L.T.C. De Klinkaert 1 -
Het Hofland 1 L.T.V. Ball-Point 1 -
S.L.T.V.R. 1 T.C. Boemerang 1 -
Dag 3, 02-10-2016 L.T.C. De Klinkaert 1
Het Hofland 1 -
L.T.V. Ball-Point 1 T.C. Tilburg 1 - RTV Quirijn 1 S
.L.T.V.R. 1 -
Dag 4, 09-10-2016 T.C. Tilburg 1 T.C. Boemerang 1 - \
Het Hofland 1 RTV Quirijn 1 -
S.L.T.V.R. 1 L.T.C. De Klinkaert 1 -
Dag 5, 16-10-2016 T.C. Boemerang 1 L.T.V. Ball-Point 1 -
RTV Quirijn 1 L.T.C. De Klinkaert 1 - U

Het Hofland 1 S.L.T.V.R. 1 -
Dag 6, 23-10-2016 S.L.T.V.R. 1 T.C. Tilburg 1 -
L.T.V. Ball-Point 1 RTV Quirijn 1 -
L.T.C. De Klinkaert 1 T.C. Boemerang 1 -
Dag 7, 30-10-2016 T.C. Tilburg 1 Het Hofland 1 -
L.T.C. De Klinkaert 1 L.T.V. Ball-Point 1 -
T.C. Boemerang 1 RTV Quirijn 1 -

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Jeugdclubkampioenschappen Tennis te Schelluinen

Afgelopen zaterdag ( 3 september) werden de finales van de clubkampioenschappen voor de jeugd op de banen van tennisclub Racket Schelluinen gespeeld .

Uitslagen:

t/m 12
1 Lieuwe
2 Thijs
3 Ruben

13 en ouder
1 Frans-Jelle
2 Nick
3 Jilles

Op de foto van links naar rechts: Ruben,Thijs,Lieuwe,Tim,Lisa,Nick,Jilles,Frans-Jelle

Gefeliciteerd kids !

Gepost in Uncategorized | Leave a comment

Gisteren vonden bij SLTVR Schelluinen de clubkampioenschappen 2016 plaats. Gelukkig hadden wij nog goed weer en alle partijen konden zonder regen worden gespeeld. Na afloop hebben wij met z’n allen kunnen genieten van een overheerlijke Bbq. Bedankt mannen van de bar en kantine commissie dat jullie dit mogelijk hebben gemaakt en bedankt wedstrijd commissie voor het regelen van het tot stand komen van dit event. En niet te vergeten een groot dank jullie wel aan alle deelnemers. Het was heel gezellig met jullie. In het onderdeel heren dubbel zijn Dick Bender en Dirk Jan Middelkoop kampioenen geworden . In het onderdeel dames dubbel zijn Antje Blumenthal en Annelot van Moerkerk kampioenen geworden en in het onderdeel gemengd dubbel zijn Arie en Conny Den Hartog kampioenen geworden. Van harte gefeliciteerd!




voor meer foto,s kunnen jullie terecht op ons Facebook waar jullie zelf alle foto,s kunnen downloaden.

Hopelijk tot snel bij ons HDG toernooi in Schelluinen in November

met een sportieve groet

de wedstrijdcommissie
de redactie

Gepost in Uncategorized | Leave a comment